Polecane gry dla dzieci na PC

Jakie gry dla dzieci? To pytanie często zadają sobie rodzice lub starsze rodzeństwo. Czy wybrać rozgrywki z kategorii zręcznościowych, przygodowych, a może sportowych? Jaką grę wybrać, żeby dziecko było zadowolone? Podpowiadamy

Niepełnoletni gracze stanowią niemal 1/3 wszystkich miłośników gier komputerowych na całym świecie. Nie dziwi więc fakt, że producenci chcą swoimi propozycjami zadowolić także najmłodszych użytkowników. Wybór odpowiedniej gry dla dziecka może być nie lada wyzwaniem. Stworzyliśmy jednak listę gier, które na pewno przypadną do gustu.

The Sims 4

Pierwszą propozycją jest czwarta seria ciesząca się ogromną popularnością gry The Sims. Bardzo podobnie jak w przypadku poprzednich części zadaniem graczy jest opiekowanie się i zajmowaniem wirtualnymi podopiecznymi. Potrzebują oni nauki, pracy, oraz dobrego towarzystwa. Gra nie ma określonego celu, liczy się tutaj kreatywność.

FIFA 21

Obowiązkową pozycją, szczególnie dla chłopców jest oczywiście FIFA. Cel gry jest jeden – poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa! Widowiskowa oprawa, niezwykle realistycznie odwzorowanie postaci i realne stadiony to tylko nieliczne z wielu plusów tej gry. Mamy tutaj do dyspozycji drużyny z całego świata, a rozbudowane tryby rozgrywki z pewnością zadowolą każdego fana piłki nożnej.

Plants vs. Zombies Garden Warfare 2

To nowa odsłona popularnej gry, w której stajemy do wali w roli zombie lub roślin. Wciągająca rozgrywka oraz świetna oprawa graficzna z pewnością zapewni długie godziny rozrywki całej rodzinie.

LEGO City: Tajny Agent

Dla najmłodszych świetną grą będzie Lego City. Fabuła toczy się wokół tajnego agenta, który walczy ze swoim oponentem. Na graczy czeka rozgrywka na lądzie, w powietrzu i w wodzie. Niezliczona ilość pościgów oraz rozbudowane misje dadzą sporo radości młodszym graczom.

Need for Speed Heat

To najnowsza odsłona kultowej gry, znanej na całym świecie. Jest to obowiązkowa pozycja dla każdego fana motoryzacji. Ekscytujące zawody drift, ucieczki przed policją i możliwość tworzenia odjechanych aut – to wszystko czeka na spragnionych wrażeń graczy.