Najlepsze portale online z darmowymi grami – znasz je?

Darmowe gry online mogą edukować, bawić, rozwijać, a także być świetnym sposobem na zabicie nudy. Jest to propozycja zarówno dla młodszych, jak i nieco starszych użytkowników. Ogromna różnorodność rozgrywek sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Nie musimy nawet zakładać konta czy logować się – takie gry dostępne są z poziomu przeglądarki. Poniżej przedstawiamy popularne strony z darmowymi grami online, na których znaleźć można tysiące produkcji z różnych kategorii.

Kurnik  – to świetna propozycja dla osób poszukujących gier planszowych oraz karcianych. Strona ta umożliwia mierzenie się z innymi osobami. Gry towarzyskie, które są domeną tego portalu od kilkunastu lat, cieszą się ogromną popularnością. Witryna jest w języku polskim, możemy więc śmiało porozumiewać się z innymi użytkownikami. Na Kurniku znajdziemy gry takie jak makao, szachy, kalambury, warcaby, domino itp.

Bananki – jest to witryna przeznaczona głównie dla najmłodszych graczy. Przyjazny dla oka design oraz czytelność strony zachęca do jej odwiedzenia. Wszystkie gry mamy do dyspozycji w wielu rozbudowanych kategoriach. Znajdziemy tutaj pozycję dla chłopców i dziewczynek.

Giercownia  – znajdziemy tutaj przede wszystkim produkcje flash. Dostępnych jest kilkadziesiąt kategorii tematycznych. Plusem serwisu jest duża funkcjonalność oraz płynne działanie. Zarówno fani bijatyk, zręcznościówek, gier logicznych jak i wyścigowych znajdą tutaj coś dla siebie.

Armor Games – gry tutaj można sortować za pomocą kategorii, liczby graczy, czasu dodania itp. Do każdej rozgrywki dołączone są informację z dodatkowymi danami, opiniami użytkowników oraz ich ocenami.

Gry.pl – ostatnim serwisem, który przedstawimy, jest strona Gry.pl. Mamy do dyspozycji tam mnóstwo gier z różnych kategorii. Dobra grafika i rozbudowana kategoryzacja sprawia, że strona z pewnością jest godna polecenia.