Ranking gier 2022 roku. Sprawdź te tytuły!

Co roku na rynku gier komputerowych pojawia się masa nowych tytułów, które zyskują całe grono zwolenników. Sprawdź, jakie gry stały się bestsellerami w 2022 roku.

Ranking gier 2022 – poznaj najlepsze i najpopularniejsze tytuły

Szukasz gry, która pochłonie Cię na długie godziny? Chcesz przeżyć niezapomnianą rozgrywkę? Poznaj ranking tytułów, które przypadły do gustu graczom w 2022 roku!

1.    „Grounded”

„Grounded” to gra typu action-adventure z elementami survivalu wydana przez Microsoft. Założenia tego tytułu są bardzo proste: głównymi bohaterami są nastolatkowie, którzy zostali zmniejszeni do rozmiarów mrówek. Ich zadaniem jest odkrycie, dlaczego tak się stało, a także przeżycie w nowych warunkach. Grupa ta musi zmierzyć się ze zwierzętami, owadami i wieloma niebezpieczeństwami.

2.    „Elden Ring”

“Elden Ring” to gra typu action-RPG wydana przez Bandai Namco Entertaiment. Akcja rozgrywki toczy się w krainie Lands Between. Kiedy dochodzi do zniszczenia tytułowego pierścienia, potomkowie królowej Mariki, sprawujący nad nim pieczę, ulegają powolnej degeneracji. Tarnished, główny bohater, ma za zadanie znaleźć wszystkie części pierścienia, aby przywrócić spokój mieszkańców sielankowej krainy.

3.    „FIFA 2023”

„FIFA 2023” to kontynuacja znanej wszystkim gry sportowej skupiającej się na piłce nożnej. W najnowszej odsłonie napotkasz liczne ulepszenia i modyfikacje, które wnoszą zmagania sportowe na zupełnie nowy, lepszy poziom.

4.    „Pokemon Legends: Arceus”

„Pokemon Legends: Arceus” to gra typu RPG, w której masz do czynienia z otwartym światem. Tytuł został wydany przez The Pokemon Company. Akcja rozgrywa się w Hisui, krainie inspirowanej XIX-wieczną Japonią. Celem gracza jest nie tylko zostanie najlepszym trenerem, lecz także skompletowanie pokedexu.

5.    „Stray”

„Stray” to idealna gra dla wszystkich miłośników kotów. Trójwymiarowa rozgrywka action-adventure odbywa się w dystopijnym mieście. Gracz wciela się w kota, który, wbrew swojej woli, odłącza się od rodziny. Celem gry jest odkrycie wszystkiego o otoczeniu i znalezienie drogi do domu.

Najlepszy Internet światłowodowy – pewność płynnej rozgrywki

Wybór najlepszego tytułu to pierwszy krok, ale jeśli chcesz cieszyć się niezakłóconą rozgrywką, postaw na symetryczny Internet światłowodowy. To najlepsza opcja dla graczy i nie tylko. Wybierając symetryczny Internet światłowodowy od INEA, możesz liczyć na taką samą, wysoką prędkość pobierania i wysyłania danych oraz niski PING, który nie wpływa na opóźnienia w odpowiedzi serwera podczas rozgrywki.

Internet światłowodowy jest obecnie najwydajniejszą opcją dostępną na rynku. Taki rodzaj łącza możesz znaleźć w ofercie najlepszych dostawców na rynku, takich jak INEA. Dla graczy idealnie sprawdzi się światłowód symetryczny o prędkości 1 Gb/s. Najlepszy Internet światłowodowy? Wybierz INEA i ciesz się długimi godzinami znakomitej rozgrywki.