Poznaj najlepsze gry, który swoją premierę miały w 2022 roku – 4 przykłady

Gry komputerowe coraz częściej zaskakują i szokują, nawet najbardziej wymagających graczy.

Producenci starają się o to, aby ich produkcje były dopięte na ostatni guzik, dbają o fantastyczną grafikę, dynamiczne akcje i rozwijającą się rozgrywkę, wraz z wciągającą fabułą.

Najciekawsze gry 2022 roku – poznaj prawdziwe perełki

  1. Dying Light 2 – gracze na grę czekali prawie dwa lata. W końcu 4 lutego 2022 roku oczekiwanie ustało, ponieważ produkcja miała swoją światową premierę. Dying Light 2 porównywane jest do Cyberpunka 2077, wielu znawców, jeszcze przed premierą gry twierdziło, że może pobić jego dokonania i świetność. Rozgrywka opiera się na ratowaniu apokaliptycznego świata przed żywymi trupami. Graczy przyciąga z pewnością to, iż każdy, nawet najmniejszy wybór może mieć znaczenie.
  2. Lost Ark – swoją premierę produkcja miała 11 lutego 2022 roku. Już sam zwiastun podbił serca graczy, ponieważ wdzięcznie prezentuje niesamowite emocje, które towarzyszyć będą podczas rozgrywki. To zachodnie MMORPG jest godne uwagi, a co najlepsze, jest ono całkowicie darmowe.
  3. Elden Ring – premiery produkcja doczekała się 25 lutego 2022 roku. Jest to niesamowicie wymagająca gra, jednak dla najlepszych nic nie jest niemożliwe. Elden Ring dotarło do graczy od producentów Dark Souls. Rozgrywka i jej fabuła są bardzo ciekawe, wciągną z pewnością na parę godzin, a od pięknej grafiki wprost nie będzie można oderwać oczu!
  4. Shadow Warrior 3 – premiery gra doczekała się 1 marca 2022 roku i pochodzi od polskich producentów! Już wcześniejsza odsłona przyciągnęła wielu fanów, a, jak wiadomo, każda nowa rozgrywka musi być lepsza i mocniejsza, dlatego graczy czeka tutaj dosłowna jazda bez trzymanki. Producenci zadbali o wszystko, nawet o świetny, męski humor, który tylko umili chwile spędzone przed ekranem.

źródło: https://centrumgry.pl/ – portal o grach