Polecane gry mobilne 2022

Gry mobilne cieszą się sporym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, jak i nastolatków, a także dorosłych. Mają one te przewagę nad grami komputerowymi, że możemy mieć do nich dostęp praktycznie bez przerwy, niezależnie od miejsca i czasu. Przyjrzyjmy się niektórym z gier, które stały się dość popularne w ostatnich miesiącach, a których fabuła lub pomysł zasługują na uwagę.

Najlepsze gry mobilne 2022

Wszyscy mamy różne upodobania i nie każdemu dana gra przypadnie do gustu, dlatego zebraliśmy kilka gier mobilnych z różnych gatunków, które mogą zaciekawić określone grupy graczy.

Casting Away

Ciekawa gra, w której naszym zadaniem jest wcielenie się w gwiazdę filmową. Na tym jednak nie koniec, okazuje się bowiem, że rozbiła się ona na bezludnej wyspie, która jak dotąd jest nieodkryta. Głównym zadaniem będzie przeżycie na wyspie, ale również rozwiązanie jej tajemnicy.

Quiz House

To gra, która sprawdzi naszą wiedzę w różnych dziedzinach, najczęściej związanych z przedmiotami szkolnymi. Możemy rywalizować ze znajomymi lub z graczami z całej Polski.

Rise of Kingdoms

Ciekawa gra RPG, w której wcielamy się w rolę króla. Naszym zadaniem jest zbudowanie imperium poprzez zbieranie surowców, walki, zawieranie sojuszy, itp.

Rayman Adventures

Przygodówka, którą większość osób może kojarzyć jako grę komputerową. Istnieje jednak również w wersji mobilnej, a jej dość trudne zadania sprawiają, że zapewni nam rozrywkę na naprawdę długie godziny.

Heartstone

Tym razem gra karciana, a więc coś dla miłośników karcianych rozgrywek. Gra w wersji mobilnej ma bardzo ładną grafikę, a sama rozgrywka jest przyjemna i szybka, gdyż jedna partia trwa jedyne 10 minut.