Najpopularniejsze gry na telefon 2022 – 4 przykłady

Gry na telefony komórkowe stały się jednym z największych trendów w świecie gier wirtualnych.

W 2022 roku pojawiło się wiele nowych tytułów, które zyskały ogromną popularność wśród graczy na całym świecie. Oto lista najpopularniejszych gier na telefon w 2022 roku.

„Genshin Impact”

Ta gra action-RPG polega na eksploracji fantastycznego świata i walki z potworami. Gracze mogą zbierać i ulepszać postacie z różnych frakcji i walczyć z bossami w trybach solowych lub kooperacyjnych. „Genshin Impact” jest dostępne na telefonach komórkowych i cieszy się dużą popularnością wśród graczy na całym świecie.

„Among Us 2”

Ta kontynuacja gry sieciowej „Among Us” została wydana w 2022 roku i cieszy się ogromną popularnością wśród graczy na telefonach komórkowych. Gracze muszą współpracować, aby naprawić statek kosmiczny, ale jedna lub kilka osób na pokładzie są zdrajcami, którzy próbują sabotować misję. „Among Us 2” oferuje nowe mapy, tryby gry i postacie do odkrycia.

„Legends of Runeterra”

Ta gra karciana polega na konstruowaniu talii kart i walce z innymi graczami online. „Legends of Runeterra” jest inspirowana uniwersum „League of Legends” i oferuje wiele interesujących mechanik gry oraz mnóstwo różnych kart do odkrycia. Gra ta jest dostępna na telefonach komórkowych i cieszy się dużą popularnością wśród fanów gier karcianych.

„The Witcher: Monster Slayer”

Ta gra AR (augmented reality) pozwala graczom na eksplorację rzeczywistego świata w poszukiwaniu potworów z uniwersum „Wiedźmina”. Gracze muszą używać swoich umiejętności przetrwania i walki, aby pokonać potwory i zdobywać nagrody. „The Witcher: Monster Slayer” jest dostępne na telefonach komórkowych i cieszy się dużą popularnością wśród fanów uniwersum „Wiedźmina” oraz gier AR.

źródło: https://www.erecenzje.pl/ – blog o grach komputerowych i telefonicznych