Najbardziej oczekiwane gry w 2022 roku

2022 rok nadchodzi wielkimi krokami, a to oznacza, że na rynku gier pojawi się sporo nowych pozycji. Już teraz pojawiają się informacje na temat kolejnych premier, na które gracze czekają od wielu miesięcy. Poniższa lista pozwala sprawdzić, które gry są najbardziej wyczekiwane.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Serce Czarnobyla

Niewątpliwie jest to jedna z najbardziej oczekiwanych pozycji. Jej akcja toczy się w alterantywnej rzeczywistości w pobliżu czarnobylskiej strefy wykluczenia. Teren ten został przejęty przez naukowców, którzy badali hipotezę o polu informacyjnym Ziemi. Gra oferuje niezwykle rozległy otwarty świat, na który składają się miasta, wioski, fabryki czy bazy wojskowe. Planowana data premiery to 28 kwietnia.

Mafia 4

Zgodnie z dostępnymi informacjami akcja gry będzie toczyć się w Las Vegas w latach 70-tych. Gracze, którzy grali w poprzednie wersje doskonale wiedzą na czym ona polega. Przygody mafii tym razem będą rozgrywane z perspektywy dwóch bohaterów, a nie tak jak w poprzednich częściach jednego. Pozycja ma ujrzeć światło dzienne w lipcu 2022 roku.

The Sims 5

Tej gry raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Wśród nowości w piątej odsłonie znajdzie się większa dbałość o szczegóły, a także zdecydowanie lepsza grafika i postaci. Dodatkowo ulepszony ma być system transportu w grze, co pozwoli na przemieszczanie się pomiędzy wieloma miejscami. Póki co nie podano oficjalnej daty premiery.

Test Drive Unlimited

Będzie to kontynuacja słynnej niegdyś gry Test Drive Unlimited. Świetnie odwzorowane modele samochodów były największą zaletą pierwszej wersji, a według zapowiedzi producentów w nowej odsłonie mają one sprawiać jeszcze lepsze wrażenie. Planowana data premiery gry to 2022 rok.

Cash Truck Slot

Początkowo gracze mają do dyspozycji 20 aktywnych linii na slotach 5×4, ale z biegiem czasu liczba ta stale się będzie zwiększać. Wystarczy uruchomić nowe symbole, aby poszerzyć możliwości. Unikalny motyw tej gry sprawia, że wielu graczy z niecierpliwością czeka na jej premierę, której dokładnej daty jeszcze nie podano.