Gry Strzelanki

4.5/56 oceny

Gry strzelanki do pobrania to podgatunek gier akcji gdzie gracz z pomocą różnych broni uczestniczy w potyczkach z innymi graczami bądź sztuczną inteligencją. Najpopularniejsza są gry strzelanki multiplayer, które pozwalają na 1 mapie przebywać nawet kilkuset graczom. Strzelanki to prawdopodobnie najpopularniejszy gatunek zrzeszający miliony graczy na całym świecie.

W czym tkwi fenomen takich osiągnięć? Przede wszystkim wciągająca rozgrywka, możliwość rywalizacji i ciągłego rozwoju naszych umiejętności.
Od wielu lat istnieje e-sport, w którym najlepsi gracze mają możliwość rywalizować o nagrody pieniężne i tytuły. Strzelanki to z reguły gry wymagające spostrzegawczości i zręczności. Rozgrywka w strzelankach prezentowana jest najczęściej z perspektywy pierwszej osoby. Pozwala to nie tylko na efektywniejsze celowanie, ale także wpływa na satysfakcje z rozgrywki.

W ostatnim czasie popularność zyskują gry strzelanki online oferujące Battle Royal, czyli tryb, w którym na mapę trafia duża liczba graczy i walczą aż do ostatniego żywego. Przeważnie są to darmowe gry strzelanki na pc, które oferują przeróżne skórki do broni czy postaci. Fortnite czy Playerunknown’s Battlegrounds to najpopularniejsze tytuły. Jeżeli jednak nie odpowiada nam tryb battle royale warto sprawdzić kultowe strzelanki, które od wielu lat ze sobą rywalizują o podium, są to serie Call Of Duty oraz Battlefield. Gry strzelanki dla dzieci to norma w obecnych czasach, najpopularniejsze są jednak te z nieco kreskówkową grafiką, czyli np. Fortnite czy Team Fortress 2.

Zagraj w grę

WarTank

O grze WarTank Po sukcesie, jaki odniosło World of Tanks, …
Zagraj w grę

Warframe

O grze Warframe Gra akcji ze zręcznościowym, aż do bólu, …
Zagraj w grę

War Thunder

O grze War Thunder Chciałbyś sprawdzić się, jako as lotnictwa …
Zagraj w grę

Cuisine Royale

O grze Cuisine Royale Cuisine Royale download to jedna z ciekawszych …
Zagraj w grę

CrossOut

O grze CrossOut Czy chciałeś kiedyś zaprojektować swój własny wóz bojowy, …