Gry Farmerskie

5/53 oceny

Gry farmerskie 3d to prawdopodobnie najprężniej rozwijająca się kategoria gier biorąc pod uwagę przeglądarki. Korzystając z Internetu natkniemy się przede wszystkim na darmowe gry farmerskie do pobrania, które w swojej ofercie posiadają dodatkowe przedmioty czy usługi do wykupienia za prawdziwe pieniądze. Coraz więcej pojawia się gier, w których wcielamy się w wirtualnego zarządcę gospodarstwa. Przeważnie gry farmerskie na pc posiadają znikomy wątek fabularny a całość rozgrywki sprowadza się do rozwoju gospodarstwa, pomnożenia majątku czy zdobycia upragnionych osiągnięć.

Gry farmerskie online pozwalają na rywalizację między graczami. Możemy także wyciągnąć pomocną dłoń do innych graczy dzieląc przy tym korzyści różnego rodzaju. Najważniejsze jest rozwijanie naszej farmy tak by przynosiła jak największe zyski byśmy skutecznie awansowali. Często wraz z rozwojem naszej farmy odblokowujemy dodatkowe urządzenia pomagające nam w codziennych czynnościach, nowe plony, budynki czy zwierzęta. Niektóre gry farmerskie na telefon ograniczone są przez punkty energii, przez co często możemy być zmuszeni do zrobienia przerwy by zregenerować energię.

Wyróżniamy gry farmerskie na przeglądarkę oraz na platformę PC. Początkowo to właśnie przeglądarkowe odmiany gier farmerskich były popularne jednak wraz ze wzrostem popularności mamy dostępne takie tytuły jak Stardew Valley, Farming Simulator, Polska Farma i wiele innych. Jak sprawa wygląda w przypadku gier przeglądarkowych? Najpopularniejsze tytuły Hay Day, Farmerama, FarmVille i wiele innych, które znaleźć możemy również na Facebooku.

Zagraj w grę

Wolni Farmerzy

O grze Wolni Farmerzy Czy marzyłeś kiedyś o tym, aby …
Zagraj w grę

Klondike

O grze Klondike Klondike gra karciana to nowo powstała produkcja, której …
Zagraj w grę

Charm Farm

O grze Charm Farm Fantastyczna gra z magią, która opowiada o …