Gry farmerskie

Najnowszy Farming Simulator ma zupełnie nowy kombajn. Ale czy ma klucz, aby dotrzeć poza jego niszowych odbiorców?

Z biegiem lat Farming Simulator przyciąga zaskakująco dużą i zróżnicowaną bazę fanów. Czy to małe dzieci, ciekawi nie-gracze, lub zagorzali fani orki szukający tego prawdziwego doświadczenia symulacji, który może mieć urzekający wpływ na nich.

Podstawowa grafika i skupienie się na monotonnej pracy doprowadziły wielu do nabijania się z serii gier famerskich, ale tutaj  10 lat po debiucie, ta gra jest nadal mocna. Farming Simulator ma teraz swoje własne „Farmcon” czyli coroczne spotkanie w Niemczech, a nawet podjęła pierwsze kroki w świecie e-sportu, w którym zespoły idą łeb w łeb. Niedorzeczne, można pomyśleć, ale apetyt na gry tylko nasilił się na przestrzeni lat. Farming Simulator jet liderem gatunku, któremu nie brakuje naśladowców, w tym takich tworów o śmiesznych nazwach jak Real Farm, Pure Farming, i Farm Expert.

Nie będzie to wiele znaczyć dla tych, którzy nie są maniakami rolnictwa, ale ta najnowsza odsłona zawiera najobszerniejszy dostęp do oficjalnych pojazdów i narzędzi w serii. Gdzie gracze wyścigowi walczą o wysokiej klasy Porsche i Ferrari, Farming Simulator 19 zdołał wpakować do gry masę legendarnych marek, takich jak Massey Ferguson i John Deere. Więc jeśli myśl o holowaniu oficjalnie licencjonowanej przyczepy w jakiś sposób jara cię, to Farming Simulator 19 jest właśnie dla ciebie.

Niezależnie od tego, na które pojazdy spojrzysz, zobaczysz ich mnóstwo. Jak zawsze, wiele z doświadczenia Farming Simulator kręci się wokół jazdy w górę i w dół tej samej trasie, uprawy pól, siew nasion, i czeka na zbiory upraw i tak do…. końca. Od czasu do czasu musisz zatankować lub przełączyć pojazdy / narzędzia w zależności od pracy, ale nie ma ucieczki od nieodłącznej powtarzalności. Rozrywki, takie jak hodowla zwierząt, dodają pewnej różnorodności, ale koncentruje się tu głównie na pracy w dziedzinach, uczenia się, co sadzić, gdzie je sprzedać i jakie grunty lub sprzęt zainwestować.