Gry Dla Dziewczyn

5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się gry dla dziewczyn ubieranki i makijaże. Wydawać by się mogło, ze gry są przeznaczone głownie dla chłopców. Nic bardziej mylnego. Każde dziecko czy nastolatek bez względu na płeć w dobie komputerów pasjonuje się grami. Szczególnie dużym zainteresowaniem wśród młodych cieszą się gry dla dziewczynek za darmo ubieranki oraz gry dla dziewczyn online pl. Z tego właśnie względu warto powiedzieć co nieco o grach przygotowanych z myślą o kobietach. Jedna z najciekawszych w kategorii darmowych gier dla dziewczyn to bardzo znana i popularna na całym świecie wieloczęściowa gra The Sims. W pierwszym etapie tworzy się postacie, kreując ich wygląd według własnych upodobań. Kolejno urządzamy dom dla naszych wirtualnych rodzin. W końcowym etapie sterujemy postaciami, spełniając ich cele i marzenia. Jest to gra, która niezwykle rozwija kreatywność dziewczynek. Daje im możliwość spróbowania prawdziwego życia, bez jednoczesnego ponoszenia realnych konsekwencji złych wyborów i decyzji. Produkcja ta jest oczywiście jedną z wielu różnych przykładów gier z gatunku gry dla dzieci, które warto przetestować.

Gry dla dziewczyn jakie najlepsze:

  1. Te w które grają nasze koleżanki
  2. Nie zawierające brutalnych scen
  3. Wciągające i darmowe
  4. Dostępne zarówno na pc jak i telefonie

Przykładowe gry dla dziewczyn ubieranki i makijaże ślubne

Aby lepiej zrozumieć czym charakteryzują się takie tytuły, zdecydowaliśmy omówić trzy przykładowe pozycje, pokazujące nam najważniejsze informacje dotyczące tej kategorii. Tymi grami są MovieStarPlanet, My Talking Angela oraz seria SingStar. Zaczynając od MovieStarPlanet, w grze możemy stworzyć naszą własną gwiazdę. W tym przypadku możemy zauważy bardzo dużo elementów RPG. Oznacza to, że jest to świetna gra dla dziewczyn z ubierankami w roli głównej. Produkcja pozwala nam na przygotowanie własnej postaci. Następnie możemy spotkać się z innymi ludźmi i rozwijać swoją karierę, aby w końcu zostać największą gwiazdą na świecie. Oprócz oczywiście ubierania naszej postaci, możliwe również będzie wykonanie makijażu, udekorowanie domu oraz znalezienie pracy, która odzwierciedli naszą postać. Nie jest to typowa gra dla dziewczyn barbie, gdzie wcielić się będziemy musieli w największą gwiazdę. Jednakże, walory edukacyjne oraz proces rozwoju kariery świetnie sprawdza się, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę aspekty towarzyskie produkcji. przykładowe-gry-dla-dziewczyn-ubieranki-i-makijaże-ślubne

Gry dla dziewczyn ubieranki najnowsze wszystko co musisz wiedzieć

Kolejnym przykładem z gatunku gry dla dziewczyn ubieranki najnowsze jest My Talking Angela. W tym przypadku warto wspomnieć o tym, że produkcja pozwala nam na zadbanie o nasze zwierzątko, a nie o prawdziwą osobę. Nie zmienia to jednak faktu, że wiele dziewczyn uwielbia ubieranie i charakteryzowanie swoich pupili, w czym My Talking Angela przoduje. Oprócz oczywiście ubierania Angeli, będziemy mogli również uczestniczyć w mini grach, które dodatkowo wydłużą żywotność produkcji i pozwolą nam na dywersyfikację rozgrywki. Oczywiście nie możemy zapomnieć o takich elementach jak na przykład karmienie naszego kota i dbanie o jego higienę! gry-dla-dziewczyn-ubieranki-najnowsze-wszystko-co-musisz-wiedzieć

Kolejne przykłady z gatunku gry dla dziewczyn i chłopaków na dwie osoby

Trzecim przykładem bardzo dobrej gry dla dziewczyn gotowanie i pieczenie ciast w którą możesz zagrać teraz będzie również SingStar Celebration. Jest to produkcja, w przeciwieństwie do poprzednio opisanych gier, odpłatna i przeznaczona jedynie na konsole PlayStation. Jednakże, oferuje coś, co żadna z wyżej opisanych gier nie może oferować. Mianowicie możliwość przetestowania swoich możliwości wokalnych. Gra oferuje nam możliwość zaśpiewania jednej z wielu piosenek. Biblioteka została wzbogacona najnowszymi piosenkami i najlepszymi przebojami na świecie. Produkcja pozwala nam wcielić się w piosenkarkę. Sprawdzimy w ten sposób jak dobrze operujemy głosem, czy jesteśmy w stanie wydobyć odpowiedni ton i czy możemy wysoko śpiewać. Pod koniec wszystkie te elementy zostaną wzięte pod uwagę. Oczywiście gra pozwala na uczestnictwo aż do ośmiu osób, co jest świetnym rozwiązaniem na wieczory z koleżankami. Należy oczywiście pamiętać, że ostatni przykład jest grą dla dziewczyn na ps4 wyłącznie. Co prawda istnieje wiele innych gier dla dziewczyn, o gotowaniu byciu fryzjerką czy zajmowaniu się wieloma innymi sprawami. Te wyżej wymienione idealnie przedstawiają jednak to czym się różnią fajne gry dla dziewczyn i chłopaków oraz dlaczego warto zainteresować się tą kategorią. kolejne-przykłady-z-gatunku-gry-dla-dziewczyn-i-chłopaków-na-dwie-osoby

Gry dla dziewczyn bezpłatne na co zwrócić w nich uwagę

Podczas poszukiwania darmowych gier dla dziewczyn, warto zwrócić szczególną uwagę na to czy nie są one przygotowane z myślą o mikro płatnościach. Gry free to play, które możemy za darmo pobrać z Internetu, a następnie włączyć, mają w zwyczaju oferować specjalne ułatwienia w formie dodatkowej waluty Premium. Taka waluta jest bardzo rzadka i o ile gwarantuje dużo pomocy w grze, tak należy za nią uiścić opłatę w postaci prawdziwych pieniędzy. Oprócz tego gry o charakterystyce darmowej przewidziane dla dziewcząt powinny również być w pełni odblokowanymi, pełnymi wersjami prawdziwych gier. Niejednokrotnie autorzy wydają wersje demonstracyjne lub po prostu wersje z ograniczonym dostępem czasowym, aby zainteresować potencjalnych odbiorców. Często dlatego mylimy się która gra jest darmowa przez cały okres, a która dostępna jest tylko przez pewien czas.

Gry dla dziewczyn zalety:

  • Dobry sposób na spędzanie czasu z koleżankami
  • Rozwijają abstrakcyjne myślenie
  • Pozwalają zabijać nam nudę
  • Możemy utożsamiać się z wirtualnym avatarem

Gry dla dziewczyn miłosne w bajkowym uniwersum

Dużym zainteresowaniem cieszą się również darmowe gry dla dziewczynek oparte na bajkach. Dużą furorę w sieci robią gry bazujące na bajce Kraina Lodu. Są to zarówno gry strategiczne jak i ubieranki. W roli pierwszoplanowej oczywiście z główną bohaterka Elzą, która jest wprost uwielbiana przez niemalże każdą mała dziewczynkę. Oczywiście nie oznacza to, że tylko takie gry oferowane są dla dziewczynek. Warto również pamiętać że co jakiś czas pojawiają się gry, które traktują o naszym ulubionym serialu bądź o ulubionej serii książek. Dzięki temu możliwe będzie przeniesienie się do mistycznego świata, jaki dziewczęta mogą znać z książek, seriali bądź filmów. gry-dla-dziewczyn-miłosne-w-bajkowym-uniwersum

Gry dla dziewczyn online darmowe omówienie

Będąc przy kategorii gier dla dziewczynek należy wspomnieć o możliwości zagrania online przez portale społecznościowe. Sam Facebook oferuje gry takie jak candy rain, jelly crush, cookie crush, style duels, fashion icons oraz wiele innych. Oznacza to zatem, że młode panie mają z czego wybierać. Oczywiście istnieją również gry dla dziewczyn o fryzjerze. Gry w których możliwe jest prowadzenie własnego zakładu fryzjerskiego bądź po prostu bycie fryzjerką. Takie gry najczęściej dostępne są bez żadnych dodatkowych opłat i nie wymagają od nas rejestracji na żadnej z stron. Są to bowiem gry dostępne od zaraz, po kliknięciu w odpowiedni link. gry-dla-dziewczyn-online-darmowe-omówienie

A może gry dla pań oparte na przeglądarce lub na telefon

O ile gry przeglądarkowe zasługują na swoją własną kategorię, tak warto wspomnieć o takich grach, które skierowane są głównie do żeńskiej części społeczności. Takimi przykładami jest wyżej opisane MovieStarPlanet i każda inna gra towarzyska o walorach edukacyjnych, w których możemy zaprojektować własną postać i następnie nią kierować. Smartfony to kolejne źródło gier dla pań. Jest to jedno z najlepiej rozwijających się miejsc, skąd będziemy mogli cieszyć się grami dla dziewczyn. Pełno tam gier logicznych oraz puzzli. A nawet taich takich, które skupiają się na połączeniu odpowiednich kolorów czy kształtów. Takie typy gier bardzo często przemawiają do kobiet iż tego powodu cieszyć się mogą wielomilionowym licznikiem pobrań. Potwierdza to każdą osobę w przekonaniu, że gry dla dziewczyn miłosne to kategoria stale rozwijająca się i która obejmuje coraz większą liczbę innych podgatunków. Szczególnie, jeśli dana produkcja zostanie odpowiednio przygotowana pod względem stylistycznym.

Wolni Farmerzy

Myślałeś kiedyś o zostaniu farmerem? Zaloguj się do świata Wolni Farmerzy gra i rozwijaj swoje gospodarstwo zdobywając kolejne poziomy w realistycznym symulatorze farmy.

Farmerskie Przeglądarkowe Strategiczne Symulatory

Star Stable

Star Stable online konie to najlepsza gra dla dziewczyn o koniach. Wejdź do świata Jorvik i bierz udział w dziesiątkach wyzwań oraz questów które tam na ciebie czekają!

Bajkowe Dla Dzieci Dla Dziewczyn Fantastyka Konie

Rycerze i Księżniczki

Rycerze i Księżniczki gra przeglądarkowa o niebanalnej grafice zapewnia graczowi zabawę na długie godziny. Wejdź do świata gry i pokieruj swoje królestwo na drodze do szybkiego rozwoju.

Dla Dzieci Księżniczki Przygodowe Rycerze Strategiczne

Niesamowite Zwierzaki

Dbaj o swojego ukochanego pupila w grze Niesamowite Zwierzaki. Jest to prosta oraz bardzo intuicyjna gra dla osób w każdym wieku w której naszym zadaniem będzie dbanie o wybrane przez nas zwierzątko.

Dla Dzieci Koty Przygodowe Psy Zwierzaki

Mistrzowie Żywiołów

Interesują cie gry karciane? Jeśli tak to na co czekasz? Zagraj w grę Mistrzowie Żywiołów już dziś i sprawdź niepowtarzalne połączenie wspomnianej gry karcianej z elementami gry taktycznej.

Karciane Karty Magia Przygodowe Strategiczne

Klondike

Wciel się w postać młodego podróżnika i poszukiwacza złota w grze Klondike pl. Gra czerpie dużo elementów z gier przygodowych jak i farmerskich. Zwiedzaj świat gry i rozwijaj swoje własne miasto.

Farmerskie Przygodowe Strategiczne Uprawa

Hero Zero

Hero Zero download to gra która pozwala nam wcielić się w życie super bohatera. Zdobywaj coraz to nowe przedmioty, aby skompletować swój ekwipunek oraz wchodź na nowe poziomy doświadczenia. Pnij się w rankingu graczy na sam szczyt, aby zostać najlepszym na serwerze.

Akcja Bohater Dla Dzieci Fantastyka

Charm Farm

Jeśli marzy ci się wcielenie w skórę farmera to gra Charm Farm pl jest dla ciebie idealnym wyborem. Rozwijaj swoją farmę korzystając z pomocy magicznych przyjaciół i ciesz się unikalną bajkową grafiką dostępną w grze.

Dla Dzieci Fantastyka Farmerskie Gospodarstwo Magia

Arena Mody

Wkrocz do świata mody i podbij go w szybkim tempie w Arena Mody gra dla dziewczyn. Wyznaczaj najnowsze trendy i wdziewaj najprzeróżniejsze kreacje w tej przeglądarkowej grze dla dziewczynek przy okazji świetnie się przy tym bawiąc.

Dla Dzieci Dla Dziewczyn Moda Uroda

Dreamfields

Wejdź do Dreamfields i wyhoduj możliwie najwspanialszy sen!

Bajkowe Dla Dzieci Dla Dziewczyn Fantastyka Farmerskie Gospodarstwo

Elsword

Wejdź w fantastyczny świat anime razem z Elsword!

Bajkowe Bohater Dla Dzieci Dla Dziewczyn Fantastyka Free to play Królestwo MMORPG Przeglądarkowe Przygodowe Różnorodny świat

Goodgame Poker

Najlepsza mieszanka wieloosobowej strategii z grą karcianą!

Free to play Karciane Karty Przeglądarkowe

Indy Cat

Indy Cat potrzebuje twojej pomocy, aby znaleźć dawno utraconą piłkę losu!

Akcja Bajkowe Bohater Dla Dzieci Dla Dziewczyn Free to play Koty MMORPG Zwierzaki

My Kitchen Adventures

Zarządzaj swoją restauracją i zostań światowej sławy szefem kuchni!

Akcja Bajkowe Dla Dzieci Dla Dziewczyn Przygodowe Strategiczne Symulatory

Roblox

Dołącz do świata zbudowanego z klocków i stwórz cokolwiek sobie wymarzysz!

Budowanie Dla Dzieci Dla Dziewczyn Fantastyka Przygodowe

Royal Story

Pokonaj zło i zbuduj swoje królestwo w bajkowej przygodzie!

Akcja Bajkowe Budowanie Dla Dzieci Dla Dziewczyn Fantastyka

Smeet

Niesamowity wirtualny świat, w którym możesz prowadzić prawdziwe życie!

Bohater Budowanie Dla Dzieci Dla Dziewczyn Kooperacja MMORPG Przeglądarkowe Różnorodny świat RPG Strategiczne

Stonies

Odlotowa gra przeglądarkowa utrzymana w epoce kamienia łupanego!

Bajkowe Bohater Budowanie Dla Dzieci Dla Dziewczyn Fantastyka Free to play Gospodarstwo Historia Królestwo Przeglądarkowe Przygodowe Różnorodny świat