Gry na smartfona, które umilą Ci czas wolny

Zastanawiasz się nad ciekawymi grami na Twojego smartfona, które umilą Ci podróż lub czekanie w długiej kolejce? Postanowiliśmy wyjść Ci naprzeciw i zaproponować kilka ciekawych pozycji.

Coraz wydajniejsze procesory smartfonów sprawiają, że nasz telefon w prosty sposób stać się może centrum rozrywki w deszczowe dni lub w trakcie dalekiej podróży. Sprawdź, jakie gry na urządzenia mobilna warto zainstalować.

8 Ball Pool

Niezwykle popularną grą, cieszącą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie jest 8 Ball Pool. Zamień swój smartfon w stół bilardowy i mierz się z rywalami z innych państw. Gra, która ukazała się dobrych kilka lat temu, ciągle przechodzi aktualizacje, by nieustannie zaskakiwać swoich wiernych fanów. Świetnie sprawdzi się jako sposób na zabicie nudy, wlewając nutkę rywalizacji. Rzuć wyzwanie znajomym, zabierając ich w wirtualną podróż po pubach w największych miastach świata.

 Asphalt 9

Miłośnicy gier o tematyce wyścigowej z pewnością doskonale znają tę serię. Wspaniała grafika i dobra grywalność to coś, czym wyróżnia się gra wydana w 2018 roku przez Gameloft. Zasiądź w wirtualnym fotelu kierowcy i ścigaj się z wymagającymi przeciwnikami różnymi modelami aut wyścigowych. Gra na urządzenia mobilne dostępna jest do pobrania za darmo, jednak należy liczyć się z mikropłatnościami, które mogą okazać się niezbędne w celu osiągania szybszych postępów.

Quizwanie

Lubisz gry, w których możesz zabłysnąć swoją wiedzą z różnych kategorii? Quizwanie to idealny wybór dla Ciebie. Odpowiadaj na setki pytań o zmiennym stopniu trudności i pnij się w klasyfikacji najlepszych graczy. Możesz też rzucić rękawicę znajomym i skonfrontować z nimi poziom swojej wiedzy ogólnej. Do wyboru jest wiele kategorii pytań, spośród której każdy znajdzie tę, w której czuje się mocny. Kolorowa, przejrzysta szata graficzna, prosty design oraz intuicyjne menu to dodatkowe atuty gry Quizwanie.

Darts Club

Kolejną z gier wartych przetestowania jest Darts Club. Jest on dość zbliżona do opisywanego wcześniej 8 Ball Pool, jednak z tą różnicą, że dotyczy darta, czyli popularnych lotek. Ciekawa, różnorodna rozgrywka potrafi wciągnąć na kilka godzin, a wiele pubów, w których toczy się rywalizacja zapobiegania uczuciu monotonii. W tej grze również zmierzysz się ze znajomymi lub innymi prawdziwymi rywalami z całego świata. Spróbuj, a przekonasz się jak satysfakcjonującym uczuciem jest trafienie trzech z rzędu potrójnych ”20”.