Gry mobilne z kotami

Koty w różnej formie zawładnęły siecią. Oglądamy je na zdjęciach, filmikach i dłuższych filmach. Bardzo chętnie sięgamy też po gry mobilne, których motywem przewodnim są właśnie koty. Chociaż największą popularnością cieszą się one wśród tych najmłodszych użytkowników, to jednak również dorośli chętnie sięgają po takie pozycje. Przyjrzyjmy się więc kilku ciekawszym grom z kotami, do których warto sięgnąć w swoim wolnym czasie.

Gry z kotami dla dzieci

Jeśli chodzi o gry dla dzieci, to najciekawsze będą te, które pomogą dziecku zrozumieć jak ważna jest opieka nad zwierzęciem. Dzięki temu, że codziennie będzie ono musiało nakarmić i wyczyścić wirtualnego kota, a także się z nim pobawić pozna przynajmniej namiastkę tego w jaki sposób opiekować się żywym zwierzęciem. Może to być przydatna nauka na przyszłość, jeśli dziecko faktycznie będzie musiało się zaopiekować żywym kotem. Poza tym, tego rodzaju gry są dość bezpieczną rozrywką i raczej nie trzeba się obawiać, że dziecko spotka się ze szkodliwymi lub niedostosowanymi do jego wieku treściami.

Gry z kotami dla dzieci i dorosłych

Jednak gry z kotami nie ograniczają się jedynie do użytkowników jakimi są dzieci. Również dorośli mogą mieć sporo przyjemności z tego rodzaju gier. Jedną z ciekawszych pozycji jest My Adorable Cats, w której wchodzimy w rolę opiekuna kociego miasta. Jest to gra nieco podobna do gry Sims, tyle że bohaterami są koty. Nie ma pomiędzy nimi co prawda aż tak rozbudowanych interakcji, a całość jest utrzymana w kolorach czarno-białych z żółtymi elementami, jednak chyba właśnie to sprawia, że jest ona bardzo relaksująca. Jeżeli chcemy się odstresować po całym ciężkim dniu, ta i podobne gry z pewnością będą dobrym wyborem.