Najlepsze gry w historii

W ostatnich latach na rynku pojawia się mnóstwo różnorodnych gier, zarówno tych online, jak i tych na PC oraz na Play Station. To prawda, że zyskują one sobie wielu zwolenników, szczególnie wśród osób, które interesują się nowinkami i chcą sprawdzić każdą z nich osobiście. Warto jednak pamiętać również o tych grach, które mają już swoje lata, jednak od początku aż do dzisiaj cieszą się zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców.

Najlepsze gry ostatnich lat

Zacznijmy od najlepszych gier, które ukazały się niedawno. W czołówce światowej znajdują się 3 części Wiedźmina, a mianowicie: Wiedźmin 3: Dziki Gon, Wiedźmin 3: Dziki Gon – Serca z kamienia (obie z 2015 roku) oraz Wiedźmin 3: Dziki Gon – Krew i wino (z 2016 roku). W pierwszej dziesiątce znajdziemy również GTA V (Grand Theft Auto V z 2013 roku), choć pozostałe części gry pozostają nieco niżej w rankingu. Na uwagę zasługuje również seria Heroes of Might and Magic III, a w niej części takie jak: Odrodzenie Erathii, Cień Śmierci i Ostrze Armagedonu. Chociaż wspomniane gry mają już wielu zwolenników i fanów, to ich liczba ciągle rośnie.

Najlepsze gry z poprzednich dekad

Poza wspomnianymi wyżej grami, które ukazały się stosunkowo niedawno istnieje wiele kultowych pozycji z początków XXI wieku, a nawet z lat dziewięćdziesiątych, którym również warto się przyjrzeć. Wśród nich wymienić można chociażby taką pozycję jak Mafia: The City of Lost Heaven z 2002 roku, która ciągle odnotowuje bardzo wysokie oceny, a także Fallout 2 i Gothic II, które utrzymane są w dość ciekawym klimacie. Chociaż grafika odbiega od współczesnej, to jednak gry te mają w sobie to coś, co przyciąga do nich wiele osób.

Jeżeli więc zastanawiasz się jaką grę wybrać, być może powyższa lista da Ci pewne sugestie i pomoże dokonać dobrego wyboru oraz znaleźć coś odpowiedniego na długie zimowe dni oraz wieczory spędzone przed komputerem. Możemy polecić zarówno gry, które ukazały się w ostatnich latach, jak i te z bogatszą historią, a Ty sam zdecydujesz, które z nich bardziej przypadną Ci do gustu.