Oceń grę:
3.67/5 3 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)

Trwa wczytywanie gry

World of Warships

Marzyłeś kiedyś, aby zasiąść za sterami okrętu? Wejdź do świata World of Warships pobierz za darmo i wciel się w przywódce marynarki który toczy bitwy na morzu z innymi graczami w realiach drugiej wojny światowej.
Akcja Statki Strzelanki Wojenne Wojna na morzu
dodatkowe-przywileje-za-realne-pieniadze-world-of-warships
dostepne-surowce-world-of-warships
world-of-warships-niedozwolone-czynnosci
system-poziomow-w-world-of-warships
czy-world-of-warships-to-gra-dobra-dla-wszystkich
world of warships zalety
world of warships wymagania czyli grafika oraz fizyka w grze
world of warships statki oraz rozgrywka i mechanika gry
world of warships poradnik czy gra jest warta naszego czasu
world of warships online
o grze world of warships

World Of Warships Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Jedna z najbardziej oczekiwanych gier wieloosobowych, gdzie tematyka skupia się na marynarce wojennej powróciła! World of Warships blitz pc to produkcja z gatunku MMO przygotowana przez Wargaming. Fani gier online pewnie znają tego wydawcę dzięki takim tytułom jak na przykład World of Tanks lub World of Warplanes, które jest bardzo podobne i często porównywane do War Thunder. W przypadku World of Warships pl gracz wciela się w dowódcę statku wojennego. Może wybrać jeden z wielu okrętów jakie dostępne były w czasach Drugiej Wojny Światowej.

World of warships jak zacząć:

  1. Zarejestruj konto w grze
  2. Przejdź  dostępny samouczek
  3. Zasiądź za sterami swojego pierwszego okrętu
  4. Rozegraj pierwsze bitwy, aby szlifować swój poziom

World of warships statki oraz rozgrywka i mechanika gry

World of warships statki jako gra nie tylko wykorzystuje silnik graficzny, ale również mechanikę z innych gier od tego twórcy. Nie jest to oczywiście wadą, gdyż przetestowana rozgrywka oraz bardzo dobrze wykonana, szczegółowa oprawa graficzna to jedne z wielu plusów gier od Wargaming. Do dyspozycji gracza twórcy oddają szereg bardzo dobrze odwzorowanych okrętów wodnych. Były one wykorzystywane były przez marynarki z całego świata podczas Drugiej Wojny Światowej. Warto odnotować jednak, że oprócz statków sprzed 70 laty, możliwe jest kierowanie nowszymi okrętami. Co za tym idzie możemy wykorzystać najnowocześniejsze technologie do zatopienia wroga.

World of warships wymagania czyli grafika oraz fizyka w grze

Pod względem graficznym gra została idealnie dopasowana do dzisiejszych komputerów osobistych. Idealne wyważenie pomiędzy wysokiej jakości grafiką oraz optymalizacją pod słabsze komputery pozwoliło na udostepnienie gry dla dużego grona odbiorców. Dzięki temu, że gra od podstaw prezentuje wysoki poziom realizmu, nie zabrakło również w niej podziału floty na różne typy statków. Oznacza to, że możliwe jest sterowanie wielkimi lotniskowcami. Wprowadzają one elementy stylu RPG do gry oraz pozwalają na lepszą organizację ataków lotnych. Oprócz tego, znajdziemy tutaj również lekko opancerzone, aczkolwiek bardzo szybkie niszczyciele. Nie zapomnijmy jednak również o uniwersalnych krążownikach czy ciężkiej broni w World of Warships ps4 free to play, czyli prawdziwych okrętach wojennych, pancernikach. Charakteryzują się one niesłychanie grubym pancerzem oraz ogromnymi działami. Gwarantuje to dużą siłę ognia która tak naprawdę zwali każdego przeciwnika z nóg.

World Of Warships zalety:

  • Weź udział w ogromnych bitwach wieloosobowych
  • Skonfiguruj swój własny statek wojenny
  • Współpracuj z innymi graczami, aby odnieść sukces
  • Ciesz się niepowtarzalną grafiką

World of warships poradnik dla początkujących czy gra jest warta naszego czasu

World of Warships poradnik dla początkujących czy warto zagrać w tą grę jest niepotrzebny ponieważ jest to niewątpliwie ciekawa i rozbudowana gra. Dzięki temu z pewnością spodoba się każdemu fanowi gier wojennych o charakterystyce morskiej. W grze czekają na nas rozbudowane możliwości tworzenia floty oraz widowiskowe bitwy. Do tego dochodzi oczywiście system gry free to play, czyli darmowy dostęp do gry z płatnymi elementami premiowanymi. Oczywiście gra nie ustrzegła się swoich błędów. Chociaż nie jest to gra przedstawiająca najwyższą jakość graficzną, tak słabe zestawy komputerowe mogą mieć problemy z płynnością. Należy jednak pamiętać, że jest to gra z ogromnymi bitwami i nie powinniśmy o tym zapominać, a zaakceptować to jako swoistą zaletę.