Oceń grę:
3.75/5 4 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)

Trwa wczytywanie gry

World of Tanks

World of Tanks pobierz za darmo to najpopularniejsza gra o czołgach z gatunku gier MMO. Zasiądź za sterami opancerzonego pojazdu i baw się długimi godzinami dzięki grze studia Wargaming.
Akcja Czołgi Królestwo Strzelanki Wojenne
dodatkowe-przywileje-za-realne-pieniadze-world-of-tanks
dostepne-surowce-world-of-tanks
world-of-tanks-niedozwolone-czynnosci
system-poziomow-w-world-of-tanks
czy-world-of-tanks-to-gra-dobra-dla-wszystkich
world of tanks zalety
world of tanks wymagania oraz tryby gry
world of tanks online
rozgrywka i fabuła w world of tanks
podsumowanie - dlaczego world of tanks to dobry tytuł
o grze world of tanks

World Of Tanks Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

World of Tanks blitz pl to gra reprezentująca gry mmorpg, w której wcielamy się w dowódcę czołgu. Wydana w 2010 roku gra zyskała miano jednej z najlepszych gier internetowych. Zarówno na komputerach osobistych, jak i na konsolach poprzedniej generacji oraz tej ówczesnej. Jest to tak zwana produkcja Freemium, czyli gra, w którą możemy zagrać za darmo, ale z płatnymi dodatkami, ulepszeniami i funkcjami, które w pewny sposób ułatwią rozgrywkę. Co więcej, popularność gry doprowadziła do powstania specjalnego działu w najpopularniejszych zawodach eSportowych.

World of tanks jak zacząć:

  1. Wejdź na stronę producenta poprzez serwis gameclash
  2. Pobierz klient gry na swój komputer
  3. Zainstaluj grę na swoim sprzęcie
  4. Zarejestruj konto i przejdź dostępny samouczek

Rozgrywka i fabuła w world of tanks pl

W grze nie znajdziemy fabuły, gdyż wszystko sprowadza się po prostu do wybrania odpowiadającego naszym wymaganiom opancerzonego pojazdu i rozpoczęcie rozgrywki. W jednej rundzie wziąć udział może do kilkudziesięciu graczy w tym samym momencie, którzy lądują na jednej z wielu map. Jedną z funkcji, która z pewnością przypadnie wielu osobom do gustu, to oczywiście możliwość niszczenia otoczenia. Oznacza to, że możemy zaskoczyć przeciwnika przedzierając się przez ruiny budynku i atakując go z flanki. Oprócz tego gra charakteryzują się wysokim realizmem i bardzo dobrze odwzorowanymi warunkami poruszania się czołgów. Wszystkie te rzeczy jednak zostały przygotowane z myślą o niedzielnych graczach, którzy bardzo często stawiają na zręcznościowy typ rozrywki. Dzięki odpowiedniemu balansowi, każdy gracz odnajdzie się w mechanikę World of Tanks ps4 poradnik przygotowanej przez studio Wargaming.

World of tanks wymagania sprzętowe oraz tryby gry

Oprócz bardzo dobrze rozwiniętej mechaniki o rozgrywki, gra pozwala graczowi na sprawdzenie się również w innych trybach gry z innymi celami. Nie możemy zapomnieć o wojnach klanowych, gdzie sojusznicy walczą razem przeciwko graczom przeciwnej drużyny. Istnieje wiele różnych trybów, które różnią się celem. Wszystko to zostało przygotowane specjalnie dla graczy, którzy uwielbiają internetowe rozgrywki i walkę. Gra ta, pomimo konieczności pójścia na ustępstwa w kwestiach mechanicznych oraz graficznych, jest zdecydowanie interesującym produktem, wartym przetestowania.

World Of Tanks zalety:

  • Zagraj za darmo z przyjaciółmi
  • Ogromny świat multiplayer z wieloma graczami czeka
  • Poprawiaj możliwości swojego czołgu i ulepszaj go za zdobyte pieniądze
  • Pokonaj wszystkich i zdobądź mistrzostwo ze swoją drużyną

Dlaczego world of tanks download free to dobry tytuł

World of Tanks download free to tytuł cechujący się bardzo atrakcyjnymi zaletami. O ile wiele z tych zalet pojawiało się w innych grach multiplayer, tak umiejscowienie tytułu oraz jego tematyka była pewną rewolucją na rynku. To właśnie dzięki rozpowszechnieniu się gry World of Tanks gry online możemy mówić o wielu innych produkcjach, w których to decydujemy nad każdym elementem naszego pojazdu, a następnie wyposażony wehikuł wykorzystujemy w walce z przeciwnikami. Oczywiście nie możemy zapominać o wadach gry w formie mikropłatności. Jednakże, biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw, jest to gra