World of Tanks

World of Tanks to najpopularniejsza gra o czołgach z gatunku gier MMO. Zasiądź za sterami opancerzonego pojazdu i baw się długimi godzinami dzięki grze studia Wargaming.

5/52 oceny
#Akcja #Czołgi #Strzelanki #Wojenne

O grze World of Tanks

World of Tanks blitz to gra z gatunku MMO, w której wcielamy się w dowódcę czołgu. Wydana w 2010 roku, gra zyskała miano jednej z najlepszych gier internetowych zarówno na komputerach osobistych, jak i na konsolach poprzedniej generacji oraz tej ówczesnej. Jest to tak zwana produkcja Freemium, czyli gra, w którą możemy zagrać za darmo, ale z płatnymi dodatkami, ulepszeniami i funkcjami, które w pewny sposób ułatwią rozgrywkę. Co więcej, popularność gry doprowadziła do powstania specjalnego działu w najpopularniejszych zawodach eSportowych.

Rozgrywka i fabuła w world of tanks

W grze nie znajdziemy fabuły, gdyż wszystko sprowadza się po prostu do wybrania odpowiadającego naszym wymaganiom opancerzonego pojazdu i rozpoczęcie rozgrywki. W jednej rundzie wziąć udział może do kilkudziesięciu graczy w tym samym momencie, którzy lądują na jednej z wielu map. Jedną z funkcji, która z pewnością przypadnie wielu osobom do gustu, to oczywiście możliwość niszczenia otoczenia. Oznacza to, że możemy zaskoczyć przeciwnika przedzierając się przez ruiny budynku i atakując go z flanki.

Oprócz tego gra charakteryzują się wysokim realizmem i bardzo dobrze odwzorowanymi warunkami poruszania się czołgów. Wszystkie te rzeczy jednak zostały przygotowane z myślą o niedzielnych graczach, którzy bardzo często stawiają na zręcznościowy typ rozrywki. Dzięki odpowiedniemu balansowi, każdy gracz odnajdzie się w mechanikę World of Tanks ps4 przygotowanej przez studio Wargaming.

World Of Tanks zalety:

  • Zagraj za darmo z przyjaciółmi
  • Ogromny świat multiplayer z wieloma graczami czeka
  • Poprawiaj możliwości swojego czołgu i ulepszaj go za zdobyte pieniądze
  • Pokonaj wszystkich i zdobądź mistrzostwo ze swoją drużyną

World of tanks wymagania oraz tryby gry

Oprócz bardzo dobrze rozwiniętej mechaniki o rozgrywki, gra pozwala graczowi na sprawdzenie się również w innych trybach gry z innymi celami. Nie możemy zapomnieć o wojnach klanowych, gdzie sojusznicy walczą razem przeciwko graczom przeciwnej drużyny.

Istnieje wiele różnych trybów, które różnią się celem. Wszystko to zostało przygotowane specjalnie dla graczy, którzy uwielbiają internetowe rozgrywki i walkę. Gra ta, pomimo konieczności pójścia na ustępstwa w kwestiach mechanicznych oraz graficznych, jest zdecydowanie interesującym produktem, wartym przetestowania.

Dlaczego world of tanks download to dobry tytuł

World of Tanks download to tytuł cechujący się bardzo atrakcyjnymi zaletami. O ile wiele z tych zalet pojawiało się w innych grach multiplayer, tak umiejscowienie tytułu oraz jego tematyka była pewną rewolucją na rynku.

To właśnie dzięki rozpowszechnieniu się gry World of Tanks gry online możemy mówić o wielu innych produkcjach, w których to decydujemy nad każdym elementem naszego pojazdu, a następnie wyposażony wehikuł wykorzystujemy w walce z przeciwnikami. Oczywiście nie możemy zapominać o wadach gry w formie mikropłatności. Jednakże, biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw, jest to gra