Wróć

Trwa wczytywanie gry

Wojna Tytanów

Zagraj teraz
4.5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Stań po stronie rodu Asura lub Boreasz i walcz o dominacje w grze Wojna Tytanów online. Gra jest mobilną strategią przeznaczoną na urządzenia z systemem android oraz ios.
Przygodowe PvE Różnorodny świat
wojna tytanów zalety
wojna tytanów online
podsumowanie gry wojna tytanów
o grze wojna tytanów
dodatki oraz inne funkcje w grze wojna tytanów

Wojna Tytanów Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś na przetestowaniu swoich sił w przygodowej grze fantastycznej, to Wojna Tytanów gra jest idealnym tytułem dla ciebie! Opisywana gra to gra o charakterystyce strategicznej, w której wcielimy się w jednego z gladiatorów. Do wyboru mamy czterech herosów, którzy mają za zadanie obronić swój klan. Produkcja przygotowana została przez profesjonalistów, sprawdzonych oraz rzetelnych profesjonalistów. Przez wielu uważana za jedną z najlepszych gier, nie tylko przez przeglądarkę, ale również na smartfony, w której pojawia się wszystko, czego fan niesamowitych przygód oczekuje. Są to bitwy, niebezpieczne wędrówki, eksploracja i walki z przeraźliwie potężnymi przeciwnikami, czyli bossami. To wszystko przygotowane w baśniowej oprawie oraz interesującym interfejsie, który tylko czeka, aż wszystko przetestujesz.

Wojna tytanów jak zacząć:

  1. Wejdź do gry poprzez naszą stronę
  2. Wybierz płeć oraz ekwipunek
  3. Zarejestruj się w grze
  4. Stocz walki z pierwszymi przeciwnikami

Na czym polega rozgrywka w wojnie tytanów

Jak to przystało na porządnego RPGa, produkcja rozpoczyna się od wyboru postaci. Początkowo tytan, którego wybierzemy, nie jest zbyt silnym bohaterem. Jednakże, z biegiem czasu możemy go ulepszać poprzez ciągły trening, dokupowanie coraz to potężniejszego ekwipunku oraz wiele innych możliwości rozwoju. Jest to oczywiście jedna z wielu zalet gry. Nie możemy zapomnieć o tym, że w grze dostępne są walki jeden na jeden, gdzie będziemy sprawdzać naszego tytana w walkach z innymi graczami. Im więcej pojedynków wygramy, tym wyżej w rankingu będziemy, a co za tym idzie lepsze nagrody będziemy zdobywać.

Dodatki oraz inne funkcje w grze wojna tytanów online

Jak już wspomnieliśmy na samym początku, gra oferuje bardzo bogaty wybór wyposażenia. Zaczynając od broni (w tym maczugi, topory, łuki, sztylety), poprzez pancerze (w tym podkategorie takie jak hełmy, nogawice, naramienniki), a skończywszy na magicznych miksturach, dzięki którym będziemy mogli jeszcze bardziej poprawić umiejętności naszej postaci. Podstawą jednak jest trening, gdyż stałe poprawianie atrybutów naszej postaci jest najprostszym, lecz również pochłaniającym czas sposobem na przygotowanie tytana do walk z niezwykle trudnymi przeciwnikami, czy to na arenie w starciach jeden na jeden czy w Koloseum, gdzie wielu graczy walczy ze sobą jednocześnie.

Wojna Tytanów zalety:

  • Wykreuj swoją postać od zera
  • Wyposaż tytana w najmocniejszy ekwipunek
  • Trenuj non stop i pokonuj coraz to mocniejszych przeciwników
  • Zdobywaj niesamowite nagrody

Podsumowanie gry wojna tytanów pl

Wojna Tytanów to gra, która na pozór nie różni się tak naprawdę niczym wielkim od innych gier tego typu. Kolejna gra której kategoria to gry przeglądarkowe bazująca na prostej i sprawdzonej mechanice. Jednakże, możliwość doposażenia tytana w najlepszy możliwe ekwipunek oraz walka z przeciwnikami w niespotykanej dotąd osłonie to coś, z czego ta gra słynie. Co więcej, taka tematyka jest również czymś, co zaciekawiło tysięcy graczy na całym świecie. Oczywiście warto pamiętać, że jest to wciąż gra przeglądarkowa o raczej ograniczonej mechanice. Jednakże, warto zastanowić się czy wcielenie się w tytana i walka z innymi graczami nie będzie interesującym rozwiązaniem.