Wróć

Trwa wczytywanie gry

Władca Smoków

Zagraj teraz
4/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Zbuduj swoje własne imperium w Władca Smoków gra online. Omawiana produkcja jest grą fantasy w której gracz może rozwijać swoje miasto, rekrutować jednostki i wytwarzać własne przedmioty.
MMORPG Przeglądarkowe Przygodowe Smoki
dodatkowe-przywileje-za-realne-pieniadze-wladca-smokow
dostepne-surowce-wladca-smokow
wladca-smokow-niedozwolone-czynnosci
system-poziomow-w-wladca-smokow
czy-wladca-smokow-to-gra-dobra-dla-wszystkich
władca smoków zalety
władca smoków opinie naszej redakcji
władca smoków online
władca smoków gra przeglądarkowa ciekawostki
władca smoków gameplay oraz kwestie techniczne
o grze władca smoków

Władca Smoków Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Wybudowanie imperium w grze Fantasy to jedno z marzeń wielu graczy. Możliwość kontrolowania naszego własnego królestwa, trenowanie nowych jednostek, przygotowanie się na zbliżające potyczki to coś, z czego każda gra strategiczno-fantastyczna słynie. Nie inaczej sprawa wygląda w przypadku gry Władca Smoków mmorpg. Jest to gra przeglądarkowa przygotowana przez studio Esprit Games. Mimo, że tytuł ten miał swoją premierę ponad 4 lata temu, to jest to wciąż rozwijana i popularna gra z gatunku o nazwie gry przeglądarkowe o unikalnym wyglądzie i niezwykle interesującej mechanice. Gra przenosi nas do fantastycznego świata, w którym o władzę walczą różne frakcje. Mamy tutaj możliwość walki z wieloma baśniowymi postaciami. Mowa tutaj oczywiście o tytułowych smokach, ale staniemy w szranki również z orkami czy elfami. W grze naszym zadaniem będzie wykonywać poszczególne zadania, zdobywać doświadczenie i rozwijać naszą postać.

Władca smoków jak zacząć:

  1. Kliknij przycisk zagraj w grę na górze strony
  2. Podaj swój adres email oraz hasło
  3. Utwórz konto w grze władca smoków
  4. Rozpocznij swoją przygodę

Władca smoków gra przeglądarkowa ciekawostki

Władca smoków gra przeglądarkowa pomimo dobrze znanych rozwiązań, jakie z pewnością pojawiły się w tym tytule, znajdziemy tutaj niezwykle dużą ilość nowinek, funkcji oraz opcji, które zaskoczą nas innowacyjnością. Mowa tutaj głównie o takich aspektach jak rozbudowana możliwość rozwoju naszej postaci poprzezwiele umiejętności i specjalnych zdolności do wyboru. Posiadamy również możliwość wybudowania naszego własnego miasta, a następnie rozbudowywanie go. Do tego dochodzi oczywiście kompletowanie drużyny, która składa się z doświadczonych oraz groźnych wojów. Warto pamiętać również o tym, że w grze pojawia się system zaawansowanego craftingu, czyli możliwość tworzenia unikalnych przedmiotów, które w danym momencie są najbardziej potrzebne.

Władca smoków gameplay pl oraz kwestie techniczne

Jak przystało na grę przeglądarkową, strona wizualna nie jest mocną stroną gry władca smoków esprit games. Dzięki temu, gra została zoptymalizowana w taki sposób, aby na każdej konfiguracji komputerowej tytuł chodził bez zarzutu. Twórcy oferują nam standardową rozgrywkę, gdzie nie jest konieczne szukania sobie drużyny. Jeśli jednak chcielibyśmy grać w drużynie, to możliwe jest dołączenie do klanu i wspólne tworzenie niesamowitej historii.

Władca Smoków zalety:

  • Rozwijaj swoją postać w sposób jaki tylko chcesz
  • Wybuduj najlepsze miasto na świecie
  • Stwórz swoje własne przedmioty
  • Skompletuj najlepszą drużynę na świecie

Władca smoków opinie naszej redakcji

Gra Władca Smoków gra online to tytuł nietuzinkowy, oferujący bardzo dużo atrakcyjnych rozwiązań. Zaletami gry niewątpliwie są jej rozbudowane opcje i oczywiście możliwość rozwijania swojej postaci poprzez odpowiednie lokowanie umiejętności. Oprócz tego, Władca Smoków gameplay pl to gra z elementami tak zwanego city-buildingu, czyli po prostu budowy miasta. Sprawdź się już dziś w tej niewątpliwie interesującej grze i zobacz jak szybko możesz stać się najlepszym Władcą na świecie! Oprócz wyżej wspomnianych zalet oraz możliwościach craftingu i tworzenia zespołów, gra również zagwarantuje nam niesamowicie barwną grafikę, która niejednego gracza zainteresuje. Jeżeli i ty chciałbyś sprawdzić się jako Władca Smoków, to jest twoja szansa!