Oceń grę:
5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)

Trwa wczytywanie gry

WarTank

Rozwijaj swój własny czołg w grze WarTank pl. Prosta grafika oraz dostęp do gry w przeglądarce sprawia, że nie musisz być posiadaczem najdroższego sprzętu, aby w pełni cieszyć się z tego co gra oferuje.
Czołgi Królestwo Przeglądarkowe Strzelanki Wojenne
wartank zalety
wartank online
wartank czołgi online multiplayer gra od strony audiowizualnej
wartank czołgi online fabuła oraz przebieg gry
przekonaj się jak dobrym dowódcą czołgu jesteś w wartank
o grze wartank

WarTank Recenzja Gry - Graj Teraz Za Darmo 2019

Po sukcesie, jaki odniosło World of Tanks, coraz to więcej osób zaczęło szukać gier tematycznie do niej podobnych. Jedną z najczęściej wybieranych alternatyw dla World of Tanks jest WarTank online. Gra ta to przeglądarkowa alternatywa, w której sami nie sterujemy czołgiem, lecz zajmujemy się rozwijaniem naszego czołgu. Jeżeli chciałbyś sprawdzić się w odmiennej roli i dowiedzieć się czy zarządzanie własnym pojazdem opancerzonym jest typem rozgrywki dla ciebie, to warto przetestować WarTank czołgi online gra!

WarTank jak zacząć:

  1. Naciśnij przycisk na górze naszego serwisu
  2. Przejdź na stronę producenta gry
  3. Wybierz jedną z trzech stron konfliktu
  4. Utwórz swój profil w grze

WarTank czołgi online fabuła oraz przebieg gry

WarTank net to tytuł, który ogranicza scenariusz oraz istotność fabuły. Gra rozpoczyna się od wyboru jednego z trzech czołgów. Mamy do dyspozycji czołg rosyjski, niemiecki bądź amerykański. Po wyborze, naszym zadaniem jest toczyć wykonywać zadania i walczy na froncie. Na samym początku poszczególne zadania są bardzo proste w wykonaniu. Jednakże, później, gdy gra rozwinie się i przyjdzie nam walczyć z potężniejszymi przeciwnikami, będziemy musieli dokładnie przemyśleć, w którą stronę rozwijać nasz czołg. Tak aby był on jak najgroźniejszy, a przy okazji był w stanie wytrwać w bitwach. Oprócz misji, w grze możliwe jest awansowanie na coraz to wyższe poziomy doświadczenia. Razem z wyższymi poziomami, możemy również liczyć na poprawienie siły naszej maszyny oraz odblokowywanie nowych opcji w grze, jak na przykład potyczki z prawdziwymi graczami. Po każdej walce warto zastanowić się dwa razy, na co wydać zarobione pieniądze, aby jak najlepiej wzmocnić czołg. Warto odnotować, że statystyki naszego czołgu grają tutaj bardzo ważną rolę. Należy zadbać o takie aspekty jak opancerzenie, celność, wytrzymałość czy atak.

WarTank czołgi online multiplayer gra od strony audiowizualnej

WarTank czołgi online, w przeciwieństwie do innych gier przeglądarkowych pojawiających się w dzisiejszych czasach, jest produkcją, która nie bazuje na zaawansowanym silniku graficznym. Innymi słowy, nie ujrzymy tutaj zaawansowanych animacji i innych dodatków, które umiliłyby grę dla naszego oka. To samo tyczy się dźwięku. Jest to typowa, klasyczna gra przeglądarkowa. Jeszcze 10 lat temu cieszyłaby się ogromną popularnością, a dziś jest to jednak niszowa produkcja.

WarTank zalety:

  • Stwórz własny czołg od podstaw
  • Wciel się w klimat drugiej wojny światowej
  • Weź udział w niesamowitych bitwach
  • Współpracuj z przyjaciółmi i pozbądź się wszystkich przeciwników

Przekonaj się jak dobrym dowódcą czołgu jesteś w WarTank

Dowodzenie czołgiem jeszcze nigdy nie było tak przyjemne! Od czasu wydania World of Tanks i innych gier podobnych minęło już sporo czasu. Tak samo wygląda sytuacja WarTank czołgi gra na 2, która pomimo wielu lat, nadal przyciąga najwierniejszych fanów i nadal jest źródłem ekscytującej rozgrywki. Szansa na stworzenie swojego własnego, unikalnego czołgu oraz wykorzystanie go w niesamowitych bitwach to dla wielu spełnienie marzeń. Sprawdź się już teraz w tej dynamicznej grze, przekonaj na własnej skórze jak gra wygląda i jak działa, no i oczywiście przetestuj ją już teraz!