Wróć

Trwa wczytywanie gry

Warframe

Zagraj teraz
5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Wejdź do futurystycznego świata gry WarFrame pl i wciel się w skórę starożytnych istot Tenno walczących z przeciwną frakcją która marzy o tym, aby zdominować cały układ słoneczny.
Akcja Kooperacja SCI-FI Strzelanki
dodatkowe-przywileje-za-realne-pieniadze-warframe
dostepne-surowce-warframe
warframe-niedozwolone-czynnosci
system-poziomow-w-warframe
czy-warframe-to-gra-dobra-dla-wszystkich
warframe zalety
warframe wymagania czyli grafika i fizyka w grze
warframe recenzja i o tym jak wygląda fabuła w grze
warframe poradnik i nieco o mechanice
przywdziej legendarną zbroję i walcz z innymi w warframe
o grze warframe

Warframe Recenzja Gry - Graj Teraz Za Darmo 2019

Gra akcji ze zręcznościowym, aż do bólu, stylem gry? WarFrame pc download to produkcja, która pozwala nam przenieść się do futurystycznego świata. Specjalistyczne zbroje dostępne w grze pozwalają nam walczyć z przeróżnymi przeciwnikami, w tym strasznymi bestiami. WarFrame ps4 pl to kooperacyjna gra internetowa, gdzie możemy przetestować nasze umiejętności strzeleckie na proceduralnie generowanych mapach. Jednakże, twórcy udostępnili nam tu również możliwość walki za pomocą broni białej, co jest niesamowicie interesującą zmianą, szczególnie ciepło przyjętą przez każdego fana gier komputerowych.

Warframe jak zacząć:

  1. Naciśnij przycisk znajdujący się w górnej części strony
  2. Zarejestruj się na stronie warframe
  3. Pobierz klient gry ze strony
  4. Zainstaluj grę i ciesz się rozgrywką

Warframe recenzja 2019 i o tym jak wygląda fabuła w grze

W grze wcielamy się w istoty, które z pozoru przypominają ludzi. Są to jednak Tenno, starożytne istoty, które poprzez kontakt z Pustką zostały obdarzone specjalnymi mocami. W celu ich poskromienia, stworzono specjalne pancerze, tytułowe WarFrame’y. W grze scenariusz skupia się na walce Tenno z chciwą frakcją, która pragną zdominować układ słoneczny. Jedynymi istotami, które są w stanie powstrzymać nie tylko chciwość tej frakcji, ale również inne zagrożenia, są właśnie Tenno. Kolejne misje powoli wprowadzają użytkownika w świat intryg oraz polityki oraz oczywiście w świat mechaniki gry.

Warframe poradnik dla początkujących i nieco o mechanice

Przedstawiając państwu warframe poradnik dla początkujących przede wszystkim warto wspomnieć, że jest to gra typu free to play, ale zastosowano w niej mikrotransakcje. Są to tak zwane płatności, które pozwalają nam na odblokowanie specjalnego biopancerza czy po prostu odblokowanie lepszej, bardziej śmiercionośnej broni. Tytuł ten jest bardzo dynamiczny i oprócz zręcznościowego strzelania oraz walk wręcz, charakterystycznym aspektem jest również możliwość dalekiego skakania ponad przepaściami, wspinania się po ścianach, czy wykonywania niesamowitych sztuczek w powietrzu.

Warframe zalety:

  • Wyposaż swoją postać w jedną z wielu zbroi
  • Poznaj niesamowity świat rozgrywki
  • Wybierz jedną z wielu broni i wyeliminuj wszystkich wrogów
  • Walcz razem z przyjaciółmi i odkryj niesamowitą historie

Warframe wymagania techniczne czyli grafika i fizyka w grze

Wartym odnotowania jest również fakt, że gra oferuje niezwykle szczegółową grafikę. Silnik Evolution, który jest autorskim pomysłem, napędza ten tytuł. Oprócz tego, innym, pozytywnym aspektem tego tytułu jest balistyka pocisków. Dobrze oddany strzał pozwoli nam na trafienie przeciwnika w konkretną część ciała, w tym głowę. Ważną kwestią jest oczywiście fakt, że dzięki temu możemy o wiele efektywniej eliminować wrogów.

Przywdziej legendarną zbroję i walcz z innymi w WarFrame pl

Warframe gry online to produkcja, która od wielu lat zbiera wiele pozytywnych recenzji. Mowa tutaj o dobrych opiniach osób ściśle powiązanych i dobrze rozumiejących realia jakie reprezentują kooperacyjne gry akcji, jak i kompletnie nowych i nieznających jeszcze wszystkich szczegółów żółtodziobów. WarFrame pl jest zatem idealnym produktem dla każdego, kto oczekuje szybkiej, wartkiej akcji oraz ogromnej dynamiki. Jest to tytuł dla tych, którzy nie oczekują realizmu, a zręcznościowego stylu gry oraz wciągającej fabuły. Jeśli jednak jesteś typem osoby, która skupia się na realizmie i chciałaby doświadczyć dobrze zorganizowanej strzelanki symulującej wojnę lub wartką akcję, może to nie być gra dla ciebie.