War Thunder

Poznaj drugą wojnę światową z perspektywy pilota i weź udział w bitwach pomiędzy samolotami i czołgami rozgrywanych w tym samym czasie na jednym polu bitwy.

5/52 oceny
#Akcja #MMORPG #Samoloty #Strzelanki #Wojenne

O grze War Thunder

Chciałbyś sprawdzić się, jako as lotnictwa podczas drugiej Wojny Światowej? W takim razie War Thunder ps4 to idealna gra dla ciebie! Znajdziesz w niej niezwykle dopracowaną grafikę bazującą na sprawdzonym i kochanym silniku, wiernie odtworzone aerodyny, niezwykle realistyczny system uszkodzeń oraz oczywiście intuitywne sterowanie, które pozwoli każdemu poczuć się jak profesjonalista podczas pilotowania jednego z wielu samolotów, jakie twórcy dla nas przygotowali.

War thunder poradnik i kim są twórcy gry

War Thunder to tytuł, który z World of Warplanes walczy o miano najlepszej gry akcji o tematyce powietrznej. Studio odpowiedzialne za przygotowanie tego tytułu to Gaijin Entertainment. Mają oni na swym koncie takie tytuły jak Star Conflict, Blades of Time czy najnowszy Crossout. Nie możemy również zapomnieć o innych tytułach ich autorstwa, czyli Sturmovik: Birds of Prey, Birds of Steel, Apache: Air Assault, czy Wings of Prey.

Były to gra lotnicze, które w pewien sposób przysłużyły się i pomogły w dopracowaniu gry free to play, jaką jest War Thunder pobierz. War Thunder to jednak nie tylko gra o samolotach. W produkcji oferowanej przez rosyjskie studio przyjdzie nam również zmierzyć się w walce lądowej pomiędzy czołgami. Dzięki bardzo zaawansowanemu systemowi mechaniki, gra jest niezwykle rozbudowana i pozwala nam na wzięcie udziału w ogromnych bitwach.

War Thunder zalety:

  • Udoskonalaj swoją maszynę na wiele różnych sposobów
  • Sprawdź się w wojnie powietrznej, jak i lądowej lub morskiej
  • Przemierzaj realistycznie odwzorowane mapy
  • Wciel się w realia Drugiej Wojny Światowej oraz z czasy Wojny w Korei

War thunder wymagania czyli jak dokładnie wygląda rozgrywka

War Thunder wymagania ma niskie i dzięki temu oferuje nam dostęp do szeregu pojazdów. Oznacza to, że zasiądziemy za sterami statków powietrznych oraz za kółkiem pojazdów lądowych. W grze możliwe jest kierowanie bombowcami, myśliwcami, śmigłowcami oraz wieloma innymi pojazdami, które dostępne były podczas Drugiej Wojny Światowej oraz Wojnie w Korei. Na ten moment twórcy udostępnili nam kilkaset samolotów, wiernie odwzorowanych maszyn z charakterystycznym wyglądem oraz właściwościami. Jednakże, liczba ta stale się powiększa.

Interesującą wzmianką jest również sposób stworzenia map. Rosyjscy programiści zdecydowali postawić na realizm, a więc realistycznie odwzorowane satelitarnie mapy zostały zmodyfikowane bazując na historycznych zapiskach z danych obszarów.

War thunder opinie naszej redakcji o grze

War Thunder opinie naszej redakcji są takie, że zaraz obok War of Warplanes jest to jedna z najbardziej rozwiniętych gier o tematyce powietrznej. Oczywiście przewagą War Thunder download free jest większy realizm, lepsza oprawa wizualno-dźwiękowa oraz oczywiście możliwość pilotowania nie tylko tradycyjnych samolotów, myśliwców czy bombowców, ale również innych maszyn latających (w tym śmigłowców) czy pojazdów lądowych.
Jest to zatem gra przygotowana z myślą o każdego i w tych wielkich, masywnych bitwach bierze udział ogrom użytkowników, gdzie rola każdego jest równie ważna, co twoja. Jeśli ten typ rozgrywki podoba wam się, to zapraszamy zatem do zapoznania się z produkcją.