Wróć

Trwa wczytywanie gry

Vikings: War of Clans

Zagraj teraz
5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Wejdź do magicznego świata Vikings: War of Clans po polsku i baw się wraz z innymi graczami dołączając do wybranego przez siebie klanu. Ciesz się grą zarówno na swoim komputerze jak i urządzeniach mobilnych.
Akcja MMORPG Strategiczne Wikingowie
dodatkowe-przywileje-za-realne-pieniadze-vikings-war-of-clans
dostepne-surowce-vikings-war-of-clans
vikings-war-of-clans-niedozwolone-czynnosci
system-poziomow-w-vikings-war-of-clans
czy-vikings-war-of-clans-to-gra-dobra-dla-wszystkich
vikings war of clans zalety
vikings war of clans online
vikings war of clans grą kompletną
rozgrywka w vikings war of clans
o grze vikings war of clans

Vikings: War of Clans Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Jeżeli dobrze się bawiliście grając w Throne: Kingdom at War, to zdecydowanie powinniście przetestować najnowszą grę jego twórców, czyli Vikings: War of Clans po polsku. Studio Platinum Global Ltd. to grupa zasłużonych programistów, którzy wielokrotnie udowadniali nam swoją wartość. Tym razem dzięki nim przenosimy się do czasów nordyckich wojowników. Jeżeli pragniesz zagrać w strategię, która łączy w sobie elementy MMORPG z akcją. W grę która opowiada o nieustraszonych skandynawskich wojach, to Vikings: War of Clans pl jest idealną propozycją dla ciebie.

Vikings: War of Clans jak zacząć:

  1. Załóż konto i wybierz swój serwer
  2. Zaloguj się do gry
  3. Przejdź dostępny tutorial
  4. Dołącz do wybranego klanu

Vikings: War of Clans gameplay pc jak wygląda

To czego gracze z pewnością chcieliby się dowiedzieć to to jak wygląda Vikings: War of Clans gameplay pc. Gra przygotowana przez Platinum Global jest dostępna na platformach mobilnych, to jest urządzeniach z systemami iOS oraz Android. Warto również odnotować, że grę można uruchomić w przeglądarce Internetowej, a więc i na komputerach osobistych. W grze naszym głównym celem jest przejmowanie wiosek, które należą do innych graczy. Aby to zrobić, należy, jako jarl, (czyli królewski odpowiednik hrabi bądź lorda), wybudować potężną wioskę, zrekrutować wojowników, a następnie walczyć z innymi graczami. Na samym początku rozpoczynamy przygodę z małą, słabo rozwiniętą wioską. Jednakże, z czasem, gdy się dostatecznie rozwiniemy, będziemy mogli walczyć o władzę nie tylko w naszym otoczeniu, ale również w całym królestwie, czyli na całym serwerze. Oczywiście twórcy przewidzieli możliwość kooperacji z innymi graczami. Z tego właśnie powodu możliwe jest tworzenie klanów oraz formowanie tak zwanych twierdz. Dzięki takiej mechanice współpraca jest o wiele ciekawsza, a walki z innymi graczami o wiele bardziej wymagające.

Vikings: War of Clans online grą kompletną

Jeżeli porównamy inne gry przeglądarkowe, to ilość zalet w Vikings: War of Clans online jest zdecydowanie bardzo duża. Mamy tutaj do dyspozycji wiele ciekawych opcji, jak na przykład możliwość prowadzenia bohatera oraz rozwijanie jego umiejętności, specjalne technologie Jarla, technologie bohatera oraz technologie klanowe. Oczywiście nie możemy również zapomnieć o rozbudowie wioski i innych ciekawych funkcjach, jakie jeszcze ta gra skrywa!

Vikings: War of Clans zalety:

  • Rozwijaj wioskę w jaki sposób tylko zapragniesz
  • Przygotuj najpotężniejszą armię i pozbądź się przeciwników
  • Rozwiń bohatera i popraw jego umiejętności
  • Dołącz do klanu, aby móc bawić się w grupie

Vikings: War of Clans pc download strategia o wikingach już na ciebie czeka

Gry strategiczne od zawsze cieszyły się popularnością. Ponadto fascynowały one nawet najbardziej wymagających użytkowników. A to wszystko dzięki przemyślanej i bardzo lubianej mechanice. Nie inaczej jest w przypadku Vikings: War of Clans pc download. Gra ta oferuje świetną rozrywkę dla wszystkich, o ile jesteś w stanie zrozumieć język angielski. Jest to bowiem produkcja dosyć niszowa, a więc dostępna jedynie w języku obcym. Jeżeli to nam jednak nie przeszkadza, to dołącz już teraz do innych graczy, rozwiń swojego bohatera poprzez rozwijanie specjalnych umiejętności, stwórz niepokonaną armię i zostań najlepiej rokującym władcą wioski w grze!