Wróć

Trwa wczytywanie gry

Throne: Kingdom at War

Zagraj teraz
4.5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Zagraj w jedną z najlepszych produkcji studia Plarium. Throne: Kingdom at War pl to gra która potrafi na długie godziny wciągnąć każdego pasjonata gier MMORPG.
Fantastyka MMORPG Przeglądarkowe Przygodowe
dodatkowe-przywileje-za-realne-pieniadze-throne-kingdom-at-war
dostepne-surowce-throne-kingdom-at-war
throne-kingdom-at-war-niedozwolone-czynnosci
system-poziomow-w-throne-kingdom-at-war
czy-throne-kingdom-at-war-to-gra-dobra-dla-wszystkich
throne kingdom at war zalety
throne kingdom at war recenzja gry pl
throne kingdom at war po polsku jest dostępne przetestuj już teraz
throne kingdom at war opinie o grze
throne kingdom at war online
o grze throne kingdom at war

Throne: Kingdom At War Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Jeżeli szukacie nowej gry przeglądarkowej, która pozwoli nam przenieść się do fantastycznego świata MMORPG, to trafiłeś w dziesiątkę! Throne: Kingdom at War pl to jedna z wielu propozycji gier przeglądarkowych, która wykorzystuje bardzo popularny model free to play. Oznacza to, że w grę można zagrać za darmo. Nattomiast przy pierwszym napotkanym problemie okaże się, że możliwe jest jego rozwiązanie po zapłaceniu odpowiedniej ilości gotówki. Pomimo tego, gra wydana przez firmę Plarium to jedna z ciekawszych strategii dostępnych na rynku. Jeśli zatem chciałbyś wcielić się w lorda, którego zadaniem jest poprowadzić królestwo do świetności, to jest to idealna propozycja!

Throne: Kingdom at War jak zacząć:

  1. Przejdź proces rejestracji
  2. Odbierz prezent na start
  3. Wznieś pierwsze budowle
  4. Stocz początkowe bitwy

Throne: Kingdom at War opinie o grze

Throne: Kingdom at War poradnik w internecie zbiera zróżnicowane opinie. Rozgrywka w Throne: Kingdom at War online jest bardzo podobna do każdej innej klasycznej strategii z elementami MMO. Wcielamy się w zarządcę majątku, który musi odpowiednio ulokować surowce. Tak aby zarówno nasze królestwo się rozwijało, jak i żebyśmy mogli rekrutować żołnierzy do walki. W grze możemy stanąć w szranki z prawdziwymi graczami lub z graczem sterowanym przez komputer. Jeśli chodzi o rozwój miast, to możliwy on jest na kilka różnych sposobów. To wszystko dzięki możliwościom, jakie dają nam różnorodne budynki. Jednakże, w grze pojawiła się funkcja, która wyróżnia ten tytuł na tle innych produkcji. Oprócz typowych dla strategii rozwiązań, znajdziemy tutaj również naszego bohatera, który posiada swoje własne, unikalne zdolności oraz atrybuty. Dzięki nim możemy wzmocnić swoje miasto oraz przyśpieszyć jego rozrost.

Throne: Kingdom at War recenzja gry pl

Jeśli chodzi o kwestie techniczne, to warto wspomnieć o bardzo dobrze przygotowanych animacjach oraz kolorowej oprawie. Wizualnie tytuł prezentuje się nadzwyczaj dobrze, szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że gra dostępna jest za darmo i została zoptymalizowana na komórki. Kolejną rzeczą, która przyciągnie waszą uwagę jest możliwość toczenia bitew w czasie rzeczywistym z każdym graczem! Dodając do tego możliwość stworzenia własnego królestwa, Throne: Kingdom at War recenzja sprawia, że gra świetnie się zapowiada i bardzo dobrze.

Throne: Kingdom at War zalety:

  • Zarządzaj odpowiednio majątkiem, aby rozwijać królestwo jak najszybciej
  • Rekrutuj żołnierzy i walcz z przeciwnikami
  • Wykorzystaj zdolności i atrybuty bohatera do wzmocnienia miasta
  • Ciesz się rozgrywką na każdym urządzeniu

Throne: Kingdom at War po polsku przetestuj już teraz

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się czy zarządzanie królestwem jest dla ciebie, to grając w ten tytuł znajdziesz odpowiedź na każde dręczące cię pytanie. Gra cechuje się niezwykle rozbudowanymi elementami zarządzania, na co z pewnością zwrócą uwagę nawet najzagorzalsi fani gier strategicznych i ekonomicznych. Nie możemy oczywiście zapomnieć o najważniejszym, głównym aspekcie gry Throne Kingdom at War po polsku, czyli jak tytuł gry wskazuje, o wojnie. To od ciebie zależy jak wyszkolisz swoich wojów i jak wykorzystasz swojego bohatera, posiadającego unikalne zdolności, do walki i do rozszerzenia swoich wpływów. Gra jest niezwykle barwna i wciągająca, o czym przekonać się możecie już dzisiaj!