Wróć

Trwa wczytywanie gry

The Pride of Taern

Zagraj teraz
5/5 3 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
The Pride of Taern gra to polska produkcja MMORPG w której możemy wcielić się w jedną z 7 klas postaci oraz zwiedzić ponad 300 różnych miejsc występujących w świecie gry.
MMORPG Przygodowe
dodatkowe-przywileje-za-realne-pieniadze-the-pride-of-taern
dostepne-surowce-the-pride-of-taern
the-pride-of-taern-niedozwolone-czynnosci
system-poziomow-w-the-pride-of-taern
czy-the-pride-of-taern-to-gra-dobra-dla-wszystkich
the pride of taern zalety
the pride of taern polskie korzenie gry
the pride of taern online
o grze the pride of taern
gotowy na ostateczną rozgrywkę w the pride of taern

The Pride of Taern Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Szukasz atrakcyjnej przygodówki, która przeniesie cię do fantastycznego? Gra The Pride of Taern której gatunek to gry mmorpg to jedna z ciekawszych produkcji, która opowiada nam o pogrążonym w chaosie królestwie. Produkcja ta charakteryzuje się interesującą fabułą oraz systemem walk, wyróżniającym się na tle innych gier tego typu. The Pride of Taern gra, pomimo swojej premiery, która miała miejsce wiele lat temu, to produkcja przygotowana z myślą o każdym fanie gier przygodowych. Cała historia skupia się na uciekinierze, który zmuszony został do opuszczenia swoich rodzinnych ziem. Najechane przez wrogie plemienia barbarzyńców, nasze włości przepadły. Naszym zadaniem będzie odnalezienie się w wielkiej krainie Taern 3d. Nie jest to jednak proste zadanie, gdyż w tym samym momencie ginie król Kendall.

The Pride of Taern jak zacząć:

  1. Przejdź na stronę gry taern
  2. Wybierz swoją profesje
  3. Dokonaj wyboru serwera
  4. Rozpocznij swoją przygodę w świecie taern

The pride of taern gameplay i polskie korzenie gry

Opisywana gra to polska produkcja MMORPG. Rozgrywka rozpoczyna się od dostosowania postaci do naszych własnych preferencji. Spośród 7 klas postaci, wybieramy tę, którą będziemy dalej rozwijać. Warto pamiętać o tym, że każda z nich różni się pod względem posiadanych umiejętności. Dzięki temu, możliwe jest opracowanie specjalnych taktyk oraz zmyślnych strategii, które będą miały szansę powodzenia tylko w przypadku odpowiednich postaci. Gra oferuje nam ponad 300 różnych miejsc do zwiedzenia. Oprócz tego, będziemy mogli stanąć w szranki z 466 różnymi potworami oraz 40 bossami. Jeżeli to nie wystarczy, to zawsze możliwe jest wziąć udział w walkach na arenie, gdzie będziemy mogli przetestować nasze umiejętności w walce z innymi graczami.

Fabuła taern czyli co czeka nas w grze

Produkcja nie oferuje nam grafiki na najwyższym poziomie. Warto jednak odnotować, że ta izometryczna oprawa wizualna ma swój klimat i nawiązuje do tradycyjnych, już klasycznych gier MMORPG. Jeżeli pragniesz zwiedzić niesamowity świat Taernu, poznać historię kryjącą się ze ponad setką misji różnego rodzaju i wdać się w dyskusje z niemalże 800 niezależnymi postaciami, które tylko na nas czekają, to śmiało sprawdź The Pride of Taern na telefon już dziś!

The Pride of Taern zalety:

  • Przenieś się do świata klasycznych gier RPG
  • Sprawdź 300 różnych miejsc
  • Pokonaj 500 potworów oraz ponad 40 bossów
  • Nawiąż kontakt z innymi graczami

Gotowy na ostateczną rozgrywkę w The Pride of Taern download

The Pride of Taern download to klasyk gatunku czyli klasyk polskich gier RPG. Stworzony ponad dekadę temu, do dziś cieszy się niesamowitą popularnością oraz grywalnością. O ile mechanika gry jest ograniczona i dla wielu osób jest to wada, tak nie można grze wypomnieć małej różnorodności. Możliwość odwiedzenia 300 różnych lokacji oraz walczenia z potworami, które składać się mogą z blisko pół tysiąca gatunków to tylko wierzchołek góry lodowej. Nie możemy zapomnieć o dziesiątkach różnych bossów, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Pokazuje nam to jak rozwinięta i dobrze przygotowana od strony treści ta gra rzeczywiście jest.