Wróć

Trwa wczytywanie gry

Stonies

Zagraj teraz
5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Odlotowa gra przeglądarkowa utrzymana w epoce kamienia łupanego!
Bajkowe Bohater Budowanie Dla Dzieci Dla Dziewczyn Fantastyka Free to play Gospodarstwo Historia Królestwo Przeglądarkowe Przygodowe Różnorodny świat
dodatkowe-przywileje-za-realne-pieniadze-stonies
dostepne-surowce-stonies
stonies-niedozwolone-czynnosci
system-poziomow-w-stonies
czy-stonies-to-gra-dobra-dla-wszystkich
jak-zostac-najlepszym-sprawdz-stonies-gra-poradnik
stonies-zalety
stonies-epoki-czyli-co-w-grze-jest-wazne
stonies-jak-zaczac

Stonies Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

W dzisiejszych czasach pojawia się coraz więcej gier, które przenoszą nas w coraz to bardziej odległe czasy. Wiele produkcji odnosiło się czasów starożytnych a nawet czasów świetności cesarstwa rzymskiego czy czasów faraonów. Warto jednak zwrócić uwagę na epokę prehistoryczną, jaką była epoka kamienia czy też podokres tej epoki, czyli epoka kamienia łupanego. Grą, która w sposób frywolny oraz animacyjny zaoferuje nam wgląd w tą jakże ciekawą epokę. Sprawdź zatem już teraz czym jest gra Stonies online, jakie funkcje oferuje i dlaczego tyle graczy nie może się doczekać, aby w tę grę z gatunku gry przygodowe zagrać!

Stonies jak zacząć:

  1. Wejdź na Steam bądź odwiedź oficjalną stronę producenta
  2. Będąc w Steam, kliknij „zagraj za darmo”
  3. W przypadku wejścia w przeglądarkę, znajdź przycisk uruchamiający grę
  4. Postępuj zgodnie ze wskazówkami i ciesz się grą

Stonies epoki, czyli co w grze jest ważne

Stonies epoki to produkcja, która dostępna jest zarówno przez przeglądarkę na wielu różnych platformach, jak i przez cyfrowego dystrybutora gier, to jest Steam. W grze rozpoczynamy przygodę w środku epoki kamienia. Naszym głównym celem jest oczywiście wcielenie się w postać przywódcy plemienia. Jako lider, będziemy musieli polować, rozpalać ogień oraz budować najróżniejsze warsztaty, które pomogą nam w rozwinięciu naszej osady. Oprócz tego, nie możemy zapomnieć o zbieraniu owoców oraz o budowaniu chat, w których członkowie naszej osady będą mogli się schować.

Stonies krysztaly czyli co nieco o walucie w grze

W grze znajdziemy przede wszystkim podział na dwa typy waluty. Pierwszą walutą są surowce, które pozyskujemy przez ścinanie drzew, łupanie kamieni, czy zbieranie owoców. Wykorzystujemy je później do tego, aby stworzyć bronie oraz narzędzia, które pomogą nam w życiu codziennym.

Drugim typem waluty są kryształy. Jest to waluta specjalna, którą o wiele ciężej znaleźć. Warto pamiętać, że mają one magiczną moc i ich siła przejawia się na wiele różnych sposobów. Oczywistym wykorzystaniem kryształów jest oczywiście przyspieszenie budowy lub po prostu powiększanie budynków.

Stonies zalety:

  • Rzadko spotykana rozgrywka
  • Bardzo rozwinięty aspekt zarządzania osadą
  • Gra za darmo
  • Wspaniała bajkowa grafik

Jak zostać najlepszym? Sprawdź stonies gra poradnik

Oczywiście oprócz poradnika do Stonies, istnieją inne sposoby na wsparcie swojej rozgrywki. Jednym z takich sposobów jest po prostu wykorzystanie sklepu znajdującego się w grze. Mikropłatności to nieodzowny element każdej gry udostępnionej za darmo. Pozwala nam to na odblokowanie potencjalnych ulepszeń lub po prostu przyspieszenie samej rozgrywki. Nie możemy oczywiście zapomnieć o tym, że takie mikropłatności wspierają producenta oraz pomagają rozwijać grę.

Sprawdź ciekawą produkcje umieszczoną w epoce kamienia

Jeśli jednak nie interesuje nas płatne wsparcie, bardzo dobrym rozwiązaniem będzie po prostu wykorzystanie kodów do stonies. Jest to jeden z prostszych sposobów, aczkolwiek nie jest to legalne. Dlatego nie polecamy korzystania z kodów czy nieoficjalnych aplikacji nieautoryzowanych przez programistów odpowiedzialnych za grę Stonies forum. W przypadku korzystania z takich produktów, bardzo łatwo stracić konto i wtedy nawet support stonies pomoc nam nie udzieli.

Co o grze sądzą inni

Głównym źródłem rzetelnych informacji o stonies jest forum. To właśnie tam znajdziemy rzetelną dawkę danych odnośnie gry oraz tego czy jest to produkcja przewidziana dla nas. Oczywiście należy najpierw upewnić się, że te opinie pochodzą od osób, które przegrały w grze więcej niż kilka godzin i rzeczywiście mogą nam powiedzieć co nieco o produkcji, o mechanice gry, rozgrywce, oprawie wizualnej, dźwiękowej oraz o wielu innych rzeczach, dzięki którym będziemy mogli spokojnie grać. Warto oczywiście pamiętać, że oceny innych użytkowników są subiektywne. Z tego względu warto samemu zapoznać się z grą i dopiero po przetestowaniu jej najważniejszych funkcji, wyrobić sobie swoją własną opnie.