Wróć

Trwa wczytywanie gry

Star Stable

Zagraj teraz
5/5 1 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Star Stable online konie to najlepsza gra dla dziewczyn o koniach. Wejdź do świata Jorvik i bierz udział w dziesiątkach wyzwań oraz questów które tam na ciebie czekają!
Bajkowe Dla Dzieci Dla Dziewczyn Fantastyka Konie
dodatkowe-przywileje-za-realne-pieniadze-star-stable
dostepne-surowce-star-stable
star-stable-niedozwolone-czynnosci
system-poziomow-w-star-stable
czy-star-stable-to-gra-dobra-dla-wszystkich
star stable zalety
star stable online
star stable czyli zajmij się swoim koniem
o grze star stable
jak zalogować się do star stable
grafika i rozgrywka w grze star stable

Star Stable Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Gra, która pozwoli nam zadbać o naszego własnego konia i zwiedzić świat konno? Star Stable pobierz na komputer to niezwykle oryginalna i na swój sposób unikalna produkcja. Jest to gra typu gry dla dziewczyn dla młodych jak i starszych osób. Możemy się tutaj wcielić w stajenną, której głównym zadaniem jest doglądanie koni, ich pielęgnacja oraz dbanie o to, aby odpowiednio się rozwijały. Jeżeli też pragniesz przenieść się do bajkowego świata przepełnionego fantastyką, to Star Stable download windows jest idealnym rozwiązaniem dla ciebie! Rozwijaj swoją postać, zbieraj doświadczenie jako jeździec i odblokowuj coraz to więcej interesujących i bardzo atrakcyjnych ras koni.

Star stable jak zacząć:

  1. Przejdź na polską stronę star stable
  2. Naciśnij przycisk graj teraz
  3. Podaj swój email, hasło i rok urodzenia
  4. Wybierz nazwę swojej postaci

Jak zalogować się na star stable za darmo

Star Stable horses na komputer to produkcja, która oferuje nam niezwykle rozległy i pełen interesujących wydarzeń świat. W nim będziemy mogli poruszać się konno, wykorzystując jednego z wielu koni, o które sami musimy zadbać. Na samym początku poruszać się będziemy przy użyciu najpopularniejszych, najczęściej spotykanych ras. Wraz z rozwojem, będziemy odblokowywać dostęp do coraz to dostojniejszych, szybszych i o wiele bardziej zjawiskowych gatunków. W grze otrzymujemy dostęp do świata Jorvik. Świat ten wypełniony jest nie tylko bujną florą i fauną, ale również niezwykłymi wydarzeniami. Oznacza to, że będziemy mogli uczestniczyć w wielu interesujących wyzwaniach i zadaniach. Gra również skrywa swoje tajemnice, więc będziecie mieć możliwość rozwikłania ich wszystkich!i

Grafika i rozgrywka w grze star stable online pl

Star Stable gra o koniach to produkcja o cukierkowej grafice. Animacje te przypominają kreskówki. Jednakże, warto zwrócić również uwagę na to, że gra ta rozwija się z dnia na dzień, poprawiając każdy aspekt, wliczając w to grafikę. Jeżeli chciałbyś przetestować się w roli stajennego i jeźdźca, to jest to idealna okazja! Sprawdź już teraz jak wygląda rozgrywka w grze Star Stable! Dołącz do tysięcy innych graczy, którzy razem z przyjaciółmi poznają każdy zakątek świata! Rywalizuj ze swoimi znajomymi na wiele sposobów. Przede wszystkim możliwe jest wzięcie udziału w specjalnych wyścigach. Star Stable aktualności oferuje darmowy dostęp do gry, dzięki czemu możliwe jest poznanie tego świata bez żadnych problemów!

Star Stable zalety:

  • Zadbaj o własnego konia w każdym, nawet najmniejszych detalu
  • Przemierzaj nieskończenie piękny świat fantasy
  • Wykonuj wciągające questy
  • Rozwikłaj tajemnice i znajdź odpowiedź na niesamowicie interesujące zagadk

Star Stable konie czyli zajmij się swoim pupilem

Jeżeli od zawsze marzyliśmy o zostaniu stajennym i jeźdźcem, to zdecydowanie powinniśmy zapoznać się z grą Star Stable star coins. Możliwość pielęgnacji konia, zajęcia się każdym, nawet najmniej z pozoru ważnym szczegółem to coś, dzięki czemu każdy z nas będzie mógł cieszyć się niezwykle interesującą podróżą na naszym własnym rumaku. O ile nie jest to realistyczny symulator stajni czy po prostu dbania o konia, tak twórcy umiejętnie połączyli zręcznościową stylistykę i cukierkową grafikę z dogłębną i szczegółową wiedzą. Pozwoli ona nam na przemierzanie jakże pięknego świata bez zamartwiania się o optymalizację. Jednakże, jak już wspomnieliśmy, gra charakteryzuje się dosyć cukierkową i bajkową grafiką, przez co będzie ona odpowiednia jedynie dla dziewczynek oraz młodszych widzów.