Wróć

Star Stable

Star Stable to najlepsza gra dla dziewczyn o koniach. Wejdź do świata Jorvik i bierz udział w dziesiątkach wyzwań oraz questów które tam na ciebie czekają!

5/52 oceny
#Bajkowe #Dla dzieci #Dla dziewczyn #Fantastyka #Konie

Star Stable Gra Online – Graj Teraz Za Darmo 2019

Gra, która pozwoli nam zadbać o naszego własnego konia i zwiedzić świat konno? Star Stable pobierz to niezwykle oryginalna i na swój sposób unikalna produkcja. Jest to gra typu gry dla dziewczyn dla młodych jak i starszych osób. Możemy się tutaj wcielić w stajenną, której głównym zadaniem jest doglądanie koni, ich pielęgnacja oraz dbanie o to, aby odpowiednio się rozwijały.

Jeżeli też pragniesz przenieść się do bajkowego świata przepełnionego fantastyką, to Star Stable download jest idealnym rozwiązaniem dla ciebie! Rozwijaj swoją postać, zbieraj doświadczenie jako jeździec i odblokowuj coraz to więcej interesujących i bardzo atrakcyjnych ras koni.

Star stable jak zacząć:

  1. Przejdź na polską stronę star stable
  2. Naciśnij przycisk graj teraz
  3. Podaj swój email, hasło i rok urodzenia
  4. Wybierz nazwę swojej postaci

Jak zalogować się na star stable

Star Stable horses to produkcja, która oferuje nam niezwykle rozległy i pełen interesujących wydarzeń świat. W nim będziemy mogli poruszać się konno, wykorzystując jednego z wielu koni, o które sami musimy zadbać. Na samym początku poruszać się będziemy przy użyciu najpopularniejszych, najczęściej spotykanych ras. Wraz z rozwojem, będziemy odblokowywać dostęp do coraz to dostojniejszych, szybszych i o wiele bardziej zjawiskowych gatunków.

W grze otrzymujemy dostęp do świata Jorvik. Świat ten wypełniony jest nie tylko bujną florą i fauną, ale również niezwykłymi wydarzeniami. Oznacza to, że będziemy mogli uczestniczyć w wielu interesujących wyzwaniach i zadaniach. Gra również skrywa swoje tajemnice, więc będziecie mieć możliwość rozwikłania ich wszystkich!i

Grafika i rozgrywka w grze star stable

Star Stable to produkcja o cukierkowej grafice. Animacje te przypominają kreskówki. Jednakże, warto zwrócić również uwagę na to, że gra ta rozwija się z dnia na dzień, poprawiając każdy aspekt, wliczając w to grafikę. Jeżeli chciałbyś przetestować się w roli stajennego i jeźdźca, to jest to idealna okazja! Sprawdź już teraz jak wygląda rozgrywka w grze Star Stable!

Dołącz do tysięcy innych graczy, którzy razem z przyjaciółmi poznają każdy zakątek świata! Rywalizuj ze swoimi znajomymi na wiele sposobów. Przede wszystkim możliwe jest wzięcie udziału w specjalnych wyścigach. Star Stable aktualności oferuje darmowy dostęp do gry, dzięki czemu możliwe jest poznanie tego świata bez żadnych problemów!

Star Stable zalety:

  • Zadbaj o własnego konia w każdym, nawet najmniejszych detalu
  • Przemierzaj nieskończenie piękny świat fantasy
  • Wykonuj wciągające questy
  • Rozwikłaj tajemnice i znajdź odpowiedź na niesamowicie interesujące zagadk

Star Stable czyli zajmij się swoim koniem

Jeżeli od zawsze marzyliśmy o zostaniu stajennym i jeźdźcem, to zdecydowanie powinniśmy zapoznać się z grą Star Stable star coins. Możliwość pielęgnacji konia, zajęcia się każdym, nawet najmniej z pozoru ważnym szczegółem to coś, dzięki czemu każdy z nas będzie mógł cieszyć się niezwykle interesującą podróżą na naszym własnym rumaku.

O ile nie jest to realistyczny symulator stajni czy po prostu dbania o konia, tak twórcy umiejętnie połączyli zręcznościową stylistykę i cukierkową grafikę z dogłębną i szczegółową wiedzą. Pozwoli ona nam na przemierzanie jakże pięknego świata bez zamartwiania się o optymalizację. Jednakże, jak już wspomnieliśmy, gra charakteryzuje się dosyć cukierkową i bajkową grafiką, przez co będzie ona odpowiednia jedynie dla dziewczynek oraz młodszych widzów.