Wróć

Trwa wczytywanie gry

Star Conflict

Zagraj teraz
4.5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Wciel się w świat galaktycznych walk w grze Star Conflict mmo. Poznaj mechanikę jednej z najlepszych gier MMO istniejących na rynku rosyjskiego studia Gaijin już dziś.
Akcja Galaktyka MMORPG SCI-FI Statki kosmiczne
dodatkowe-przywileje-za-realne-pieniadze-star-conflict
dostepne-surowce-star-conflict
star-conflict-niedozwolone-czynnosci
system-poziomow-w-star-conflict
czy-star-conflict-to-gra-dobra-dla-wszystkich
star conflict zalety
star conflict poradnik czyli przykład jak symulacja może wspołpracować z MMO
star conflict po polsku czego dotyczy gra
star conflict online
star conflict jak wygląda gameplay
o grze star conflict

Star Conflict Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Czy marzyłeś kiedyś o grze gwiezdnej, w której będziesz mógł sterować swoim własnym statkiem kosmicznym? O grze, która swoją interesującą mechaniką i grywalnością sprawi, że w każdej wolnej chwili będziesz myślał o futurystycznej galaktyce z dala od matki Ziemi? Star Conflict free to play to produkcja, której daleko do największych tytułów z górnej półki. Nie można jej jednak odmówić wielu pozytywnych cech. Sprawiły one, że coraz więcej osób decyduje się przetestować ten interesujący dla oka symulator w konwencji MMO.

Star conflict jak zacząć:

  1. Pobierz launcher z oficjalnej strony
  2. Zainstaluj grę na swoim pc
  3. Podaj swój nickname
  4. Rozpocznij swoją przygodę w star conflict

Star conflict po polsku czego dotyczy gra

Star Conflict po polsku opowiada historię zbieraczy, którzy decydują się udać do niezbadanego i niebezpiecznego Sektora 1337. Wyruszyli oni w celu odkrycia artefaktów pozostawionych przez pradawną rasę prekursorów. Zostali oni unicestwieni przez nieznany kataklizm, lecz pozostawili po sobie wiele interesujących, lecz jakże niebezpiecznych przedmiotów. Gracz zaczyna swoją przygodę jako jeden z wielu śmiałków, którzy pragną odkryć coś nowego oraz zdobyć potężne i drogocenne artefakty. Pomimo faktu, że Star Conflict mmo to produkcja debiutancka rosyjskiego studia o nazwie Gaijin Entertainment, została ona dosyć pozytywnie przyjęta. Świadczy o tym bowiem rozwój studia, który również przygotował dla nas takie atrakcyjne tytuły jak War Thunder, Crossout, Wings of Prey, Blades of Time czy Battle vs. Chess.

Star conflict gameplay pl jak wygląda

W opisywanej przez nas grze spotkamy się z dosyć niecodzienną, nawet jak na dzisiejsze czasy, kombinacją. Otóż będziemy mogli tutaj uświadczyć aspekty symulatora, które zostały połączone z grą MMO, czyli Massive Multiplayer Online. Dzięki temu star conflict gameplay pl umożliwia nam porozumiewanie się z innymi osobami. Do tego dochodzi współpracowanie podczas wykonywania trudnych misji, czy rywalizacja i walki o dominację nad nowo odkrytym Sektorem 1337. Realistyczność pilotowania statkiem kosmicznym pozostawia trochę do życzenia. Natomiast dodatkowe funkcje oraz poziom skomplikowania sprawia, że sterowanie nie jest tak proste, jak w przypadku wielu gier zręcznościowych. Warto nadmienić, że gra oferuje bardzo szeroki arsenał. Dzięki temu każdy, nawet najmniejszy statek, będzie w stanie się obronić przed najeźdźcami i kosmicznymi piratami lub najemnikami.

Star conflict zalety:

  • Poznaj świat walk kosmicznych przedstawionych w MMO świecie
  • Weź udział w symulacyjnych przelotach kosmicznych
  • Ciesz się realistycznym podejściem do gry akcji w kosmosie
  • MMO świat, w których walczymy razem z innymi

Star Conflict poradnik pl czyli przykład jak symulacja może współpracować z MMO

Połączenie gry symulacyjnej z grą Massive Multiplayer Online wydawać by się mogło pomysłem nietrafionym i zbyt ciężkim do zrealizowania. Oczywiście twórcy Star Conflict poradnik pl zdawali sobie z tego sprawę i przy ich budżecie oraz możliwościach, nie byliby w stanie przygotować nam gry pokroju AAA wykorzystując taki motyw. Z tego powodu nie ujrzymy tutaj zapierającej dech w piersiach grafiki ani skomplikowanej rozgrywki z wieloma nowinkami w formie nowych mechanik i innowacyjnych funkcji. Oczywiście jak każda gra, tak i Star Conflict recenzja posiada swoje wady, które niejednemu mogą przeszkadzać. Warto jednak zapoznać się z ofertą!