Wróć

Trwa wczytywanie gry

Soul Calibur

Zagraj teraz
5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Soul Calibur 6 pc to genialne połączenie gry przygodowej z klasycznymi bijatykami. Wybierz swoją ulubioną klasę postaci z czasów historycznych i zniszcz przeciwników którzy staną ci na drodze.
Fantastyka Magia Przygodowe RPG
dodatkowe-przywileje-za-realne-pieniadze-soul-calibur
dostepne-surowce-soul-calibur
soul-calibur-niedozwolone-czynnosci
system-poziomow-w-soul-calibur
czy-soul-calibur-to-gra-dobra-dla-wszystkich
soul calibur 6 zalety
soul calibur 6 recenzja czyli co znajdziemy w grze
soul calibur 6 postacie i gameplay
soul calibur 6 pc czyli idealne połączenie historii i bijatyki
soul calibur 6 online
o grze soul calibur 6

Soul Calibur 6 Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Soul Calibur 6 pc multiplayer to jedna z ciekawszych produkcji fantastycznych, gdzie przenosimy się do świata baśni i widowiskowych pojedynków. Opisywana produkcja łączy w sobie najlepsze cechy gier bijatyk z charakterystyczną dla gier przygodowych scenerią oraz fabułą. Deweloperami całej serii zostali Bandai Namco Entertainment, te same osoby, które odpowiedzialne są za wiele innych udanych tytułów, wliczając w to gry z cyklu Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm, Tekken, Dragon Ball Z, One Piece, czy God Eater 3.

Soul Calibur 6 jak zacząć:

  1. Naciśnij czerwony przycisk na górze witryny
  2. Pobierz grę z serwisu steam
  3. Zainstaluj ją na swoim komputerze
  4. Postaw pierwsze kroki w świecie soul calibur 6

Soul Calibur 6 recenzja czyli co znajdziemy w grze

Produkcja opowiada o dwóch mistycznych broniach. Jednym z nich jest przeklęty miecz zwany Soul Edge, który jest demonicznego pochodzenia. Jego przeciwieństwem jest tytułowy Soul Calibur 6 recenzja, który został stworzony w celu walki z wpływem złej broni. Warto odnotować, że bronie te obdarzone są intelektem i posiadają ogromną moc, zdolną do wielkich rzeczy. Gracz przenosi się do feudalnego świata, do XVI wieku. Jak przystało na dobrą bijatykę, w grze dostępne jest wiele różnych postaci. Zaczynając od bohaterów z dalekiego wschodu, z Japonii i z Chin, a kończąc na legendarnych i fabularnych postaciach znanych na zachodzie Europy. Wartym odnotowania jest również fakt, że jednym z bohaterów, w którego będziemy mogli się wcielić, jest jedyny w swoim rodzaju Geralt z Rivii, czyli bohater słynnej serii Wiedźmin.

Soul calibur 6 postacie i gameplay

W SoulCalibur 6 postacie występujące w grze są bardzo zróżnicowane, a najważniejsze w grze jest odpowiednie wyprowadzenie ciosów. O ile jest to gra fantasy, tak dominuje tutaj konwencja bijatyk. Co za tym idzie skupiamy się na pojedynkach jeden na jednego. Każdy wojownik, którego wybierzemy, charakteryzuje się unikalnymi umiejętnościami oraz ma swoją listę ciosów, które można łączyć, tworząc tak zwane combosy. Są to zabójcze kombinacje, które w wielu przypadkach przyniosą nam zwycięstwo. Interesującą możliwością, jaką twórcy z firmy Bandai Namco Entertainment zaaplikowali, jest gra we dwoje na wspólnym ekranie. Oczywiście oprócz tego gra gwarantuje inne tryby gry wieloosobowej oraz połączenie z internetem. Dzięki temu będziemy mogli walczyć z graczami z całego świata.

Soul Calibur 6 zalety:

  • Wciel się w jedną z najpotężniejszych postaci z czasów historycznych lub z książek fantasy
  • Przetestuj unikalne zdolności każdego wojownika
  • Wybierz swojego ulubionego woja i zgłąb fabularne zakątki świata
  • Wyprowadzaj śmiercionośnie combosy

Soul Scalibur 6 pc free download czyli idealne połączenie historii i bijatyki

Pomysł na przygotowanie gry bijatyki, w której będziemy mogli kontrolować zarówno postacie historyczne, jak i te znane z książek lub innych dzieł jest zdecydowanie ciekawy. Jednakże, w przypadku tego typu gier potrzebny jest duży budżet, aby w pełni wykorzystać możliwości, jakie stoją przed nami. Twórcy tego budżetu nie mieli, więc mechanika gry oraz jej cały zakres mogą być do pewnego stopnia ograniczone. Nie oznacza to jednak, że Soul Scalibur 6 pc free download nie zachwyci nas żadnym elementem. Możliwość kierowania wieloma postaciami, mnogość różnych kombinacji i specjalnych ciosów oraz dodatkowo fabuła to zalety, które warto zgłębić!