Wróć

Trwa wczytywanie gry

Rycerze i Księżniczki

Zagraj teraz
5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Rycerze i Księżniczki gra przeglądarkowa o niebanalnej grafice zapewnia graczowi zabawę na długie godziny. Wejdź do świata gry i pokieruj swoje królestwo na drodze do szybkiego rozwoju.
Dla Dzieci Księżniczki Przygodowe Rycerze Strategiczne
rycerze i księżniczki zalety
rycerze i księżniczki opinie na temat tego jak wygląda rozgrywka
rycerze i księżniczki online
przeglądarkowa gra rycerze i księżniczki to jedna z lepszych gier tego typu
o grze rycerze i księżniczki
co jeszcze czeka na nas w grze rycerze i księżniczki

Rycerze i Księżniczki Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Szukasz darmowej gry przeglądarkowej, która łączy w sobie elementy przygodowe ze strategią? Gry w której oprawa audiowizualna oraz cała tematyka jest przyjazna dla młodszego widza? Rycerze i księżniczki gra online to tytuł, w którym możemy wcielić się w tytułowych rycerzy lub księżniczki. Wybór jest tylko i wyłącznie twój! Gra przygotowana została przez niemieckie studio Plinga, ale została w pełni spolszczona i dostępna jest na naszym rynku w polskiej wersji językowej. Założona niemalże 10 lat temu, firma znana jest z produkcji na urządzenia mobilne i przeglądarki. Zdecydowanie najpopularniejszymi produktami niemieckiego przedsiębiorstwa są gry mobilne Hero Zero oraz Goodgame Empire, które również dostępne jest na komputery w formie gry przeglądarkowej.

Rycerze i księżniczki jak zacząć:

  1. Przejdź do formularza rejestracji
  2. Podaj nazwę użytkownika
  3. Ustal swoje hasło w grze
  4. Wejdź do świata gry rycerze i księżniczki

Rycerze i Księżniczki opinie na temat tego jak wygląda rozgrywka

Rycerze i księżniczki gra przeglądarkowa to, podobnie jak wiele innych gier wyprodukowanych przez Plinga, gra strategiczna o cukierkowym, przyjaznym dla dzieci środowisku. Naszym celem, jako rycerz bądź księżniczka (to od gracza zależy którą postacią będziemy grać i jak ona będzie wyglądać) jest upewnić się, że nasze królestwo jest odpowiednio zarządzane. Oznacza to, że będziemy musieli zarządzać każdym, nawet najmniejszym aspektem królestwa. Innymi słowy, musimy zawsze mieć na uwadze rozwój królestwa oraz jego infrastruktury. Co więcej, musimy również zadbać o odpowiednie siły w księstwie, a to oznacza rekrutowanie i szkolenie wojów. Nie możemy oczywiście zapomnieć o poddanych, których należy uszczęśliwiać i dbać o to, żeby niczego im nie brakowało. Strategiczne aspekty tej gry to oczywiście nie wszystko!

Co jeszcze czeka na nas w Rycerze i Księżniczki gra poradnik

W Rycerze i księżniczki gra poradnik równie ważnym, co rozwój królestwa, jest rozwój naszej postaci. Będziemy otrzymywać specjalne zadania, które niekiedy okażą się nie lada gratką dla mniej wprawionych użytkowników. Wiele przygód i wyzwań, które przygotowali dla nas twórcy, pozwolą nam na dokładne odkrycie wszystkich zakamarków w grze, a polska wersja językowa zapozna nas dokładnie z fabułą oraz treścią wszystkich misji oraz zadań, jakie na nas czekają.

Rycerze i Księżniczki zalety:

  • Wybierz swoją postać i spersonalizuj ją wedle uznania
  • Rozwijaj wybranego rycerza lub wybraną księżniczkę
  • Zarządzaj księstwem i odpowiednio je rozwijaj
  • Wciel się w średniowieczne klimaty

Przeglądarkowa gra Rycerze i Księżniczki to jedna z lepszych gier tego typu

W dzisiejszych czasach gry przeglądarkowe to coś więcej, aniżeli gry tekstowe bazujące na klikaniu. Teraz liczy się również odpowiednio przygotowana grafika i efekty wizualne oraz oczywiście dostęp do przeróżnej mechaniki i innych elementów. W Rycerze i Księżniczki aktualizacje mamy dostęp do tego wszystkiego! Jest to z pewnością bardzo interesująca i wielopoziomowa gra, która powinna zachwycić każdego. Nie jest to jednak produkcja dla wszystkich. Cukierkowa grafika i dziecięca rozgrywka może odrzucić niejedną osobę. Jeśli jednak te aspekty nie będą nam przeszkadzać, spędzimy w grze Rycerze i Księżniczki bardzo dużo czasu.