Wróć

Trwa wczytywanie gry

Royal Story

Zagraj teraz
4/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Pokonaj zło i zbuduj swoje królestwo w bajkowej przygodzie!
Akcja Bajkowe Budowanie Dla Dzieci Dla Dziewczyn Fantastyka
dodatkowe-przywileje-za-realne-pieniadze-royal-story
dostepne-surowce-royal-story
royal-story-niedozwolone-czynnosci
system-poziomow-w-royal-story
czy-royal-story-to-gra-dobra-dla-wszystkich
royal-story-jedna-z-najlepszych-gier-farmerskich
royal-story-zalety
czym-jest-gra-royal-story-za-darmo-i-gdzie-znalezc-tytul
royal-story-jak-zaczac

Royal Story Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Od kilku lat gry typu gry farmerskie są jednym z najbardziej popularnych gatunków gier. Dlatego też, producenci starają się cały czas tworzyć coraz to nowsze oraz bardziej unikalne tytuły. Przez to, że będą przyciągać uwagę graczy z całego świata. W ten sposób powstają gry farmerskie, których akcja osadzona jest w przeróżnych światach, zarówno tych realistycznych jak i fantastycznych. Dodatkowe opcje oraz liczne atrakcje dają graczom możliwość udoskonalenia swoje umiejętności oraz czerpania przyjemności z samej rozgrywki wspieranej przez ciekawą fabułę oraz intrygującą szatę graficzną. Taką właśnie grą jest gra Royal Story za darmo, czyli tytuł łączący elementy gry farmerskiej z elementami świata baśniowego. Produkcja bowiem przenosi nas w czasy księżniczek oraz rycerzy.

Royal Story jak zacząć:

  1. Aby cieszyć się z gry, należy uruchomić oficjalną naszą stronę
  2. Tworzymy konto bądź rozpoczynamy grę bez rejestracji
  3. Czekamy aż gra się załaduje i postępujemy zgodnie z instrukcjami
  4. To wszystko od teraz możesz już grać w Royal Story

Czym jest gra Royal Story za darmo i gdzie znaleźć tytuł

Otóż, Royal Story nk jest grą przeglądarkową, którą bez problemu można znaleźć na wielu witrynach. Warto jednak nadmienić, iż produkcja została stworzona oraz wydana przez niemieckie studio Plinga. Na stronie internetowej owego studia można zagrać w tą popularną grę farmerską.Co więcej, Royal Story download jest grą za darmo, co oznacza, iż nie będzie żadnej potrzeby wydawać dodatkowych pieniędzy, aby cieszyć się w pełni rozgrywką.

Innymi witrynami, na których można zagrać w grę są między innymi gry.jeja.pl oraz funnygames.pl. Warto także dodać, iż produkcja posiada rozbudowany aspekt społecznościowy, czyli mamy możliwość grania z innymi graczami. Dlatego też, również Facebook oferuje Royal Story game do darmowego grania, a nawet możemy znaleźć Royal Story app. W ten sposób możemy grać nie tylko z przypadkowymi graczami, ale przede wszystkim z naszymi znajomymi oraz przyjaciółmi.

O czym jest Royal Story game online

Cała historia zaczyna się w momencie, kiedy na spokojne królestwo najechała zła czarownica Altessa, Cały kraj oraz ówczesny król zostali pogrążeni w klątwie. Jednakże, sprzymierzeńcom władcy udało się ukryć w lesie jednego ze spadkobierców królestwa. Tutaj zaczyna się nasza rozgrywka, bowiem to właśnie my jesteśmy owym spadkobiercą. Naszym głównym celem jest stworzenie nowego gospodarstwa pełnego magii a lesie, które będzie początkiem nowego królestwa. To właśnie zniesienie klątwy czarownicy Altessy leży w naszych rękach. Musimy zatem sadzić przeróżne rośliny oraz dbać o ich rozwój, a także hodować i karmić zwierzęta. Co więcej, po zebraniu plonów, naszym zadaniem jest handlować z innymi graczami.

Royal Story zalety:

  • Gra darmowa
  • Produkcja dostępna w przeglądarce
  • Możliwość gry bez rejestracji
  • Interesująca historia i łatwy interfejs

Jedna z najlepszych gier farmerskich

Wszystko po to, aby przywrócić królestwu dawną świetność. Warto również dodać, że Royal Story android pozwala nam na poznawanie innych graczy, a nawet na odwiedzanie ich królestw. Możemy podejmować liczne współprace, które będą nie tylko polegały na czerpaniu korzyści dla siebie, ale także na niesieniu pomocy innym nacjom. W ten sposób możemy zyskać specjalną walutę, która później okaże się niezbędna przy zakupie unikalnych przedmiotów potrzebnych w procesie rozwoju gospodarstwa. Co więcej, każdego dnia czekają na nas nowe interesujące misje, za wykonywanie których możemy zyskać ciekawe udogodnienia oraz przedmioty.

Dla kogo jest omawiana gra

Gra zdecydowanie przyciągnie uwagę wszystkich graczy, którzy lubią przejrzystą grafikę oraz niezwykła animację, bez względu na wiek czy płeć. Co więcej, pozwala nam ona wykonywać liczne zadania jednocześnie dzieląc się naszymi sukcesami i spędzając czas z naszymi znajomymi. W ten sposób, cała rozgrywka staje się bardziej absorbująca oraz interesująca. Royal Story no facebook jest tytułem niemal idealnym dla wszystkich miłośników gier farmerskich, którzy chcieliby pograć w coś co lubią jednak w nieco ciekawszej oraz odświeżonej formie.