Wróć

Trwa wczytywanie gry

Realm of Warriors

Zagraj teraz
4.5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Realm of Warriors jest unikalnym połączeniem gry mmorpg z fascynującą fabułą oraz turowym systemem walki. Przenieś się w świat starożytnych Chin i przeżyj przygodę swojego życia. Gra mimo dobrej grafiki dzieje się w przeglądarce co sprawia, że nawet gracze ze słabszym sprzętem mogą cieszyć się pełnią rozgrywki.
Fantastyka Historia MMORPG Przeglądarkowe
zasady rozgrywki w realm of warriors
realm of warriors zalety
realm of warriors to turówka w przeglądarce o jakiej marzyliśmy
realm of warriors online
o grze realm of warriors
fabuła i wygląd gry realm of warriors

Realm of Warriors Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Fabularna gra MMORPG z turowym systemem walki? Takie połączenie zagwarantowało Realm of Warriors, grze dzisiaj opisywanym na naszej stronie, miejsce wśród jednych z ciekawszych produkcji na rynku. Realm of Warriors to produkcja, która dostępna jest na rynku gier komputerowych dopiero od 2018 roku. Nie oznacza to jednak, że nie oferuje nam niczego interesującego. Wręcz przeciwnie. Wciąż rozwijana, z coraz to nowszymi elementami fabularnymi lub mechanikami, raz za razem zaskakuje graczy i powraca na szczyt produkcji MMORPG, które dostępne są na nasze komputery osobiste jako gry przeglądarkowe.

Realm of Warriors jak zacząć:

  1. Przejdź do gry poprzez nasz serwis
  2. Zarejestruj się przy użyciu facebooka
  3. Wymyśl odpowiedni dla siebie pseudonim
  4. Zanurz się w świecie produkcji realm of warriors

Fabuła i wygląd gry Realm of Warriors

Realm of Warriors to produkcja studia Big MMO Game Network Limited. Studio choć nieznane, przygotowało dla nas kilka atrakcyjnych i dobrze ocenianych, aczkolwiek niszowych tytułów. Opisywany Realm of Warriors to jeden z reprezentantów studia i ich flagowych produktów. Pozwoli on nam przenieść się do Starożytnych Chin. Produkcja bazuje na grafice izometrycznej. Oznacza to, że budynki, postacie i wszystkie stworzenia, jakie spotkamy w grze, zostały odwzorowane trójwymiarowo na podstawie płaskiej powierzchni. Fabuła gry koncentruje się na historycznych wydarzeniach, osobach oraz lokacjach. Dodaje ona od siebie fantastycznych elementów i wzbogacając cała rozgrywkę o mityczne istoty oraz legendarne postacie. Nie możemy oczywiście zapomnieć o magii, dzięki której historyczne wydarzenia przyozdobione zostały w nowe właściwości.

Zasady rozgrywki w Realm of Warriors

W Realm of Warriors znaleźć możemy auto-tracker. Jest to specjalna opcja, która pozwala na zautomatyzowaną rozgrywkę. Jest to również świetne rozwiązanie dla każdego, kto ma ograniczony czas, a chciałby stworzyć własną postać. Potem wybrać jej klasę oraz płeć, a następnie razem z utworzonym przez siebie zespołem zanurzyć się w odkrywaniu zaawansowanej oraz niezwykle wciągającej fabuły. Wszystko to dzięki temu, że połączyła ona baśniową i legendarną tematykę z autentycznymi wydarzeniami, jakie miały miejsce w starożytnych Chinach. Jest to zatem idealna produkcja zarówno dla osób, które nie mają za dużo czasu oraz dla tych, które pragną każdą możliwą chwilę przeznaczyć na rozwój swojej postaci oraz swojej drużyny i walce z przeciwnikami, jacy pojawią się nam na drodze.

Realm of Warriors zalety:

  • Zapoznaj się z nietuzinkową grafiką
  • Walcz w pseudo turowych pojedynkach
  • Zgłąb się w orientalnym klimacie i poznaj fabułę gry
  • Przekonaj się jak wyglądałyby historyczne wydarzenia z dodatkiem fantastyki

Realm of Warriors to turówka w przeglądarce o jakiej marzyliśmy

Niewiele osób zdaje sobie sprawę jak bardzo interesującą grą Realm of Warriors rzeczywiście jest. W większości gracze rezygnują po zderzeniu się z nieciekawą, wręcz odpychającą grafiką. Gra przygotowana w izometrycznym rzucie nie byłaby niczym złym, gdyby detale i postaci nie były tak niedopracowane. Jeśli jednak odłożymy kwestie estetyczne gry na bok, to ukaże nam się wciągający, niesamowicie dopracowany pod względem mechanicznym tytuł, który wciągnie nas na wiele godzin, jeśli nie na wiele dni czy nawet miesięcy. Atrakcyjna fabuła łącząca historię z fantastyką, turowy świat walk oraz orientalny klimat. Warto to sprawdzić!