Wróć

Trwa wczytywanie gry

Pogromcy

Zagraj teraz
4.5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Stań w szramki w koloseum po jednej ze zwaśnionych stron konfliktu w Pogromcy gra przeglądarkowa. Walcz z orkami, smokami i innymi potworami w wyjątkowej grze przeglądarkowej będącej wytworem studia Overmobile.
Królestwo Potwory Przygodowe Strategiczne Walka
zadania w grze pogromcy na ios
pozostałe rzeczy w grze pogromcy
pogromcy zalety
pogromcy online
podsumowanie czy warto grać w gry typu pogromcy
o grze pogromcy

Pogromcy Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Chciałbyś wziąć udział w walkach w Koloseum i stanąć po jednej ze stron konfliktu? Szukasz gry przeglądarkowej, w której odpowiednia strategia jest równie ważna, co dobrze rozwinięta postać? Pogromcy gra online to tytuł, który w kategorii gier przeglądarkowych stoi wysoko, mimo swojej średniej popularności. Overmobile, twórcy tejże gry, przygotowali dla nas bardzo atrakcyjne tytuły, takie jak Godlands RPG Fight For Throne czy Mistrzowie Żywiołów. Są to głównie gry dostępne na telefony komórkowe, gdyż to jest właśnie domeną programistów. W przypadku Pogromców, gra dostępna jest w trzech wersjach językowych. Tto jest w angielskiej, czyli The Avengers – Destroyers, niemieckiej, mianowicie Die Zerstörer oraz naszej polskiej. Twórcy pokusili się również o jej przeglądarkową wersję, które są ze sobą kompatybilne.

Pogromcy jak zacząć:

  1. Przejdź do gry klikając przycisk
  2. Zaatakuj pierwszego wilka
  3. Kontynuuj swoją wyprawę
  4. Stocz swoje pierwsze walki na arenie

Zadania w grze Pogromcy na ios

W grze Pogromcy na ios naszym głównym zadaniem będzie walka z drugą frakcją, wrogo do nas nastawioną. Będziemy mogli to zrobić poprzez stworzenie własnej postaci. Oraz dostosowanie jej właściwości i atrybutów do naszych preferencji, jak na dobrego RPGa przystało, a następnie rozwijanie go. Bohater nasz, jeśli dobrze prowadzony, może bardzo szybko stać się bardzo silną postacią i brać udział w walkach na śmierć i życie w Koloseum. Oprócz tego, Pogromcy gra przeglądarkowa oferują wiele innych sposobów na walkę z przeciwnikiem. Nie możemy również zapomnieć o możliwościach grabieży oraz walkach z Orkami, czy pojedynkami ze smokami lub oddziałami rycerzy.

Pozostałe rzeczy w grze pogromcy na telefon

Faktem wartym odnotowania jest oczywiście możliwość komunikowania się z innymi graczami w czasie rzeczywistym, a to wszystko dzięki zaaplikowanej funkcji chatu. Pozwala to na dogadanie się z innymi graczami i na lepszą współpracę. Pogromcy to gra darmowa z funkcjami premiowanymi. Oznacza to, że tytuł wykorzystuje mikropłatności, dzięki którym nieznacznie można poprawić sobie komfort gry. Przetestuj już dziś co dokładnie oferuje wam gra od studia Overmobile. Dołącz już dziś i stań się najsilniejszym wojem, który reprezentuje jedną z dwóch zwaśnionych stron.

Pogromcy zalety:

  • Stań po jednej ze stron konfliktu i walcz w Koloseum
  • Stwórz własną postać i dokładnie ją rozwijaj
  • Walcz z Orkami, bierz udział w innych aktywnościach grabieży i wiele więcej
  • Przetestuj grę zarówno na komórkach jak i na komputerze

Podsumowanie czy warto grać w gry typu pogromcy android

Pogromcy android to niezwykle ciekawa i dobrze rozwinięta gra przeglądarkowo mobilna. Jest to tytuł, który zasługuje na naszą pochwałę z kilku powodów. Oprócz tak dopracowanej mechaniki oraz już wspomnianej różnorodności pod względem różnych walk i aktywności (miedzy innymi grabieże, walka z orkami, czy walka z innymi graczami), warto także pamiętać o komunikacji z innymi graczami w czasie rzeczywistym oraz bardzo dobrze opracowaną technologię rozwoju postaci. To wszystko razem z faktem, że gra jest darmowa, sprawia, że każdy chce ją przetestować. Oczywiście mikropłatności w grze mogą niejako odrzucić nas od tytułu, lecz nie powinno to za bardzo wpływać na jej odbiór, jeśli sami jesteśmy w stanie się co nieco wspomóc.