Wróć

Trwa wczytywanie gry

Ogame

Zagraj teraz
4.5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Wznieś najpotężniejsze kosmiczne imperium w galaktyce z OGame!
Akcja Fantastyka Free to play Galaktyka Kooperacja MMORPG Przeglądarkowe Przygodowe Różnorodny świat Statki kosmiczne
dodatkowe-przywileje-za-realne-pieniadze-ogame
dostepne-surowce-ogame
ogame-niedozwolone-czynnosci
system-poziomow-w-ogame
czy-ogame-to-gra-dobra-dla-wszystkich
czy-mozna-grac-w-ogame-przez-telefon
ogame-zalety
ogame-logowanie-i-o-co-chodzi-w-grze
ogame-jak-zaczac

Ogame Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Ogame android app jest jedną z pierwszych internetowych gier, jakie kiedykolwiek powstały. W przeciągu jej prawie dwudziestoletniego istnienia, zgromadziła miliony graczy. Tak naprawdę każdy, kto rozpoczynał swoją historię z grami internetowymi kilka lat temu, musiał się o nią otrzeć. To absolutna klasyka, która nie raz powodowała niesamowite emocje, związane z przejmowaniem światów i budowaniem swojego kosmicznego imperium. Jej głównym filarem jest fantastyka naukowa, mająca miejsce w różnych galaktykach kosmosu.

W Ogame uniwersa odgrywają główną rolę, ponieważ to właśnie w nich odgrywa się główna akcja. Ale to od nas samych zależy, w którą stronę rozwiniemy swoją cywilizację. To z jakim sojuszem się zwiążemy, oraz z kim będziemy prowadzić wojnę. Pomimo nieco klasycznego i dla niektórych staromodnego wyglądu, gra jest świetną propozycją dla każdego fana strategii. Przede wszystkim, dla każdego miłośnika kosmosu i przygód z nim związanych.

Ogame jak zacząć:

  1. Otwieramy przeglądarkę i wchodzimy na oficjalną stronę producenta gry
  2. Wybieramy uniwersum, które nas interesuje
  3. Rejestrujemy się podając dane, które później posłużą nam do loginu
  4. Potwierdzamy rejestrację linkiem, który otrzymamy na podany e-mail
  5. Przechodzimy poradnik i cieszymy się grą

Ogame logowanie i o co chodzi w grze

W Ogame pl wcielamy się w komandora, którego celem poprowadzenie jest planety-matki i rozwinięcie jej w najlepszy możliwy sposób. Aby to zrobić, musimy rozbudować najpierw potrzebne budynki gwarantujące surowce. Gdy to już zrobimy, będziemy mogli rozpocząć budowę floty i dojść do etapów kolonizacji. W tych etapach zdobędziemy nowe planety i rozpoczniemy podbijanie układu słonecznego, a później nawet i galaktyki.

Gdzie szukać pomocy czyli ogame wiki

Dzięki temu, że gra istnieje już od wielu lat, pojawił się ogame poradnik dla początkujących. Dzięki nim młodzi adepci sztuki podboju kosmosu, mogą dowiedzieć się wielu elementarnych i kluczowych prawideł prowadzenia swojej cywilizacji w kosmosie. Związane jest z tym wiele wyzwań, a jeśli chce się wyjść na prowadzenie, to z całą pewnością przydatne może okazać się forum ogame gameforge, na którym są poruszane przeróżne tematy, związane z wieloma aspektami tejże gry. Fora te skupiają graczy z całej linii historycznej gry, dzięki czemu każdy zainteresowany, może dowiedzieć się, na co położyć nacisk oraz jakie aspekty w grze są najważniejsze.

Legendarna gra kosmiczna w przeglądarce

Co więcej porady zawarte zarówno na forum, jak i w poradniku, pomogą osiągnąć wysoki poziom rozwoju i wyjść na prowadzenie w tabelach w konkretnym uniwersum.Innym genialnym narzędziem, które cały czas uzupełniane jest w informacje, jest ogame wiki, pewnego rodzaju encyklopedia, w której można znaleźć wszelkie teoretyczne informacje, a także definicje związane ze wszystkim, co dzieje się w tej grze. Dzięki tym trzem filarom, które są świetnym wsparciem informacyjnym, można uzyskać świetnego rodzaju samouczek, jeszcze przed rozpoczęciem swojej przygody.

Ogame zalety:

  • Prosty, bez problemowy dostęp do gry przez przeglądarkę
  • Gra dostępna za darmo
  • Nowe uniwersa co kilka miesięcy z nowymi aktualizacjami i zawartościami
  • Brak wymagań komputerowych

Czy można grać w Ogame przez telefon

Na chwilę obecną nie istnieje oficjalna wersja ogame indus. Co prawda, można prowadzić swoją grę za pomocą przeglądarki w telefonie, jednak jest to dość trudna czynność, ponieważ gra nie została stworzona w taki sposób, aby było łatwo w nią grać z poziomu przeglądarki w telefonie albo w innym urządzeniu przenośnym, natomiast w wersjach na komputery, można w nią grać bez żadnego problemu.

Czy szykują się jakieś zmiany w grze

Na tę chwilę bardzo ciężko jest coś powiedzieć, ponieważ gra jest stale rozwijana i są do niej dodawane cały czas jakieś nowości, podnoszące poziom gry. Natomiast o żadnych poważnych zmianach ciężko jest znaleźć jakieś informacje. Opinie o ogame gameplay potwierdzają wysoką klasę tej gry, a wieloletnia historia jest czymś, co tylko potwierdza jak genialną robotę zrobili jej twórcy, tworząc ją i udoskonalając do dnia dzisiejszego.