Wróć

Trwa wczytywanie gry

Odlotowe Wieżowce

Zagraj teraz
5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Odlotowe Wieżowce to jak sama nazwa wskazuje gra ukierunkowana na budowę oraz rozwój własnego wieżowca. Wkrocz do świata gry i poznaj realia tej wybitnej gry strategicznej już dziś.
Budowanie Przeglądarkowe Strategiczne Wieżowce
dodatkowe-przywileje-za-realne-pieniadze-odlotowe-wiezowce
dostepne-surowce-odlotowe-wiezowce
odlotowe-wiezowce-niedozwolone-czynnosci
system-poziomow-w-odlotowe-wiezowce
czy-odlotowe-wiezowce-to-gra-dobra-dla-wszystkich
odlotowe wieżowce zalety
odlotowe wieżowce online
odlotowa gra w odlotowe wieżowce
o grze odlotowe wieżowce
jak wygląda gameplay w odlotowe wieżowce
co czeka na nas w grze odlotowe wieżowce

Odlotowe Wieżowce Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Czy interesują cie gry strategiczne, do której wymagana jest jedynie przeglądarka? Odlotowe Wieżowce to interesująca gra, która wykorzystuje ekonomiczne aspekty i możliwość stawiania budowli w celu zdominowania rynku i zostania milionerem. Jeżeli i ty marzysz o tym, żeby rozpocząć swój własny biznes, to sprawdź się w roli właściciela nieruchomości! Odlotowe Wieżowce gra jest bardzo prostą i sprzętowo niewymagającą produkcją, lecz wciągają na bardzo długo swoją rozgrywką. Dowiedz się więcej o tej strategii ekonomicznej i sprawdź się w roli menadżera nieruchomości!

Odlotowe wieżowce jak zacząć:

  1. Naciśnij przycisk zagraj za darmo
  2. Zbierz swój pierwszy dochód
  3. Kup swoje pierwsze towary
  4. Zatrudnij jednego z mieszkańców do pracy

Co czeka na nas w grze odlotowe wieżowce porady

W Odlotowe Wieżowce naszym głównym zadaniem jest konstruowanie coraz to nowych budynków wysokopiętrowych, a dokładniej rzecz biorąc rozwijanie jednego, konkretnego. Na początku zaczynamy z jedną, biedną i niezamieszkałą konstrukcją o niskiej kondygnacji. Jednakże, z biegiem czasu możliwe jest zagospodarowanie poszczególnych pięter oraz wybudowanie nowych. Każde piętro i każdy lokal może zostać przygotowany w zależności od oczekiwań. Oznacza to, że możemy wybrać i postawić na piętro biznesowe lub mieszkaniowe. Co więcej, ważną częścią gry jest możliwość zatrudnienia pracowników. To, czy zatrudnimy specjalistów na danym stanowisku czy zdecydujemy oszczędzić na pensjach zadecyduje czy nasi najemcy będą zadowoleni z budynku, w którym mieszkają lub pracują czy nie. Oczywiście należy odpowiednio balansować. Tak żeby nie zbankrutować poprzez zatrudnianie najlepszych ekspertów w mieście ani nie zbankrutować przez zerwane kontrakty osób wynajmujących.

Jak wygląda gameplay w odlotowe wieżowce

Aby upewnić się, że w odpowiedni sposób zarządzamy naszym biznesem, w grze możliwe jest monitorowanie poczynań biznesowych przy pomocy specjalnych ustawień oraz wykresów. To tam znajdziemy informacje na temat nastroju naszych lokatorów, ich oczekiwań. Ponadto, znajdziemy tam również pochwały za dobre strony naszego wieżowca. Oczywiście znajdziemy tam również skargi na aspekty, nad którymi powinniśmy popracować. Wszystkie te funkcje sprawiają, że gra jest niezwykle wciągająca i z pewnością spodoba się każdemu, kto marzy o byciu menedżerem własnego wieżowca. Sprawdź się w tej atrakcyjnej i prostej w obsłudze strategii ekonomicznej i wybuduj największy, najlepszy i najpiękniejszy wieżowiec!

Odlotowe Wieżowce zalety:

  • Rozwiń swój wieżowiec jak tylko chcesz
  • Zarządzaj lokalami, dbaj o odpowiedni personel
  • Obserwuj rozwój wieżowców za pomocą wykresów oraz wielu statystyk
  • Zatrudniaj pracowników i prowadź najlepszy wieżowiec na świecie

Odlotowa gra w Odlotowe Wieżowce

Twórcy postarali się przygotować nam bardzo dobrze oddaną grę strategiczną z wieloma elementami ekonomicznymi. Tytuł ten jest niezwykle interesującą opcją, gdyż wykorzystuje tematykę, jakiej nie znajdziemy w żadnej innej grze. Największą jednak zaletą jest to, że gra kompatybilna jest z przeglądarkami, co daje nam niezwykle popularną i wciągającą grę bez większych wymagań. Taki rodzaj rozgrywki, gdzie wszystko skupia się na kliknięciu w odpowiedni przycisk, nie jest dla każdego. Jeśli jednak chcielibyśmy sprawdzić jak dobrze zarządzamy budynkiem, będzie to z pewnością gra oferująca interesujące doświadczenie!

Na czym polega gra Odlotowe Wieżowce?

Odlotowe wieżowce to z pozoru prosta gra, niemniej jednak wymaga od użytkownika analitycznego myślenia, pozwalająca zbudować mu jak najwyższy wieżowiec.

Odlotowe wieżowce - co otrzymujemy na start?

W grze odlotowe wieżowce każdy użytkownik ma równe szanse, otrzymując 3 piętra na start do dowolnej rozbudowy w trakcie dalszej rozgrywki.

Jak rozbudowywać piętra w Odlotowe Wieżowce?

Aby rozbudowywać piętra w grze Odlotowe Wieżowce, gracz zobowiązany jest do stałej inwestycji w zakup towarów do funkcjonowania danej branży. W dalszej części rozgrywki, inwestycje naturalnie zwracają się z nawiązką.

Dlaczego warto zagrać w Odlotowe Wieżowce?

Gra Odlotowe Wieżowce w pierwszym kontakcie wydaje się prostą, niewymagającą grą na maksymalnie kilka godzin. Nic bardziej mylnego - poświęcając jej chwilę, okazuje się, że potrafi wciągnąć bez reszty, pozwalając wczuć się w rolę prawdziwego managera.