Wróć

Trwa wczytywanie gry

Obrońcy Galaktyki

Zagraj teraz
4.5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Jesteś fanem gier o charakterze sci-fi? W takim razie Obrońcy Galaktyki gra online jest skrojona w sam raz na twoje potrzeby. Rozwijaj bohatera, walcz z przeciwnikami i zgłębiaj niesamowite uniwersum na dowolnym urządzeniu.
Akcja Galaktyka Kolonia Minerały MMORPG
dodatkowe-przywileje-za-realne-pieniadze-obroncy-galaktyki
dostepne-surowce-obroncy-galaktyki
obroncy-galaktyki-niedozwolone-czynnosci
system-poziomow-w-obroncy-galaktyki
czy-obroncy-galaktyki-to-gra-dobra-dla-wszystkich
obrońcy galaktyki zalety
obrońcy galaktyki online
obrońcy galaktyki gra czyli kto stoi za produkcją
obrońcy galaktyki czy naprawdę warto
o grze obrońcy galaktyki
co oferuje nam rozgrywka w obrońcy galaktyki

Obrońcy Galaktyki Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Szukasz sprawdzonej gry akcji, której scenariusz rozgrywa się w futurystycznym świecie poza naszą planetą? Obrońcy Galaktyki online to jedna z wielu gier umiejscowionych w kosmosie. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę inne elementy gry to zobaczymy jak dużo Obrońcy Galaktyki gra może nam zaoferować. Gra łączy w sobie elementy science fiction wraz z wartką akcją, dzięki czemu otrzymujemy produkcję niebywale interesującą i wciągającą na wiele dni, a nawet tygodni czy miesięcy. Obrońcy Galaktyki kody jest grą unikalną na swój sposób i wciągnęła już wielu graczy. Jeżeli chciałbyś sprawdzić, czy jesteś w stanie uratować ludzkość przed nadchodzącym zniszczeniem, przetestuj grę już dziś!

Obrońcy galaktyki jak zacząć:

  1. Wybierz płeć swojego bohatera
  2. Naciśnij na przycisk graj teraz
  3. Zaatakuj pierwszego wroga
  4. Odbierz swoje nagrody

Obrońcy galaktyki gra czyli kto stoi za produkcją

Firma odpowiedzialna za grę Obrońcy Galaktyki online to PlayLink S.A. Ci sami twórcy, którzy jakiś czas temu zaoferowali nam inną grę przygotowaną na podobnych zasadach, to jest Łowcy Zombi: Apokalipsa. Obrońcy Galaktyki gra polega na tym, że wcielamy się w szturmowca, mając do wyboru jedną z płci. Po stworzeniu postaci oraz wybraniu pseudonimu, przeniesiemy się do świata gry. Obrońcy Galaktyki to gra przeglądarkowa czytana. Oznacza to, że nie znajdziemy tutaj zaawansowanej animacji lub grafiki na poziomie gier AAA. Głównym celem gre jest rozwój naszego bohaterka bądź bohaterki. Aby to zrobić, należy walczyć z przeciwnikami. Awansując na kolejne poziomy otrzymujemy dodatkowe surowce oraz innego dodatki, dzięki czemu będziemy w stanie umocnić naszą postać, wytrenować ją, zakupić nowy ekwipunek bądź zaktualizować stary, a następnie zmierzyć się z jeszcze silniejszymi przeciwnikami.

Co oferuje nam rozgrywka w obrońcy galaktyki online

Obrońcy Galaktyki kody oferują bardzo prostą, lecz jakże wciągającą rozgrywkę. Jest to główna i najważniejsza zaleta. Warto jednak wiedzieć, że w późniejszych etapach gry ilość waluty Premium, jaką trzeba wykorzystać na grę jest duża, co może wpłynąć na doświadczenie płynące z produkcji. Mimo to, jest to jedna z ciekawszych gier przeglądarkowych, która przy okazji dostępna jest na telefony komórkowe z systemem operacyjnym Android oraz iOS. A przy okazji jest to produkcja polskiej firmy!

Obrońcy Galaktyki zalety:

  • Prosta obsługa gry, pozwalająca nam zgłębić gwiezdne uniwersum
  • Rozwiń bohatera lub bohaterkę jak tylko chcesz
  • Pokonuj przeciwników i awansuj na wyższe poziomy
  • Graj w Obrońców Galaktyki na każdej konfiguracji sprzętowej

Obrońcy Galaktyki gra czy naprawdę warto

Opisywana przez nas produkcja jest z pewnością dobrze rozwiniętą grą jeśli chodzi o mechanikę i rozwój postaci. Możemy pokierować naszym bohaterem bądź bohaterką w jaki tylko sposób zechcemy. Oznacza to oczywiście, że możliwe jest rozwinięcie naszych podopiecznych tak, żeby jak najwięcej czerpać przyjemności z gry. Oczywiście każda gra ma swoje wady i choć jest to niewymagająca gra przeglądarkowa, niektóre osoby twierdzą, że twórcy mogli pokusić się o nieco więcej. Jest to zwyczajna, przeglądarkowa gra klikana, a więc nie uświadczymy tutaj zaawansowanych animacji. To z pewnością wada, jeżeli porównamy ten tytuł do innych, obecnie wydawanych gier przeglądarkowych.