Wróć

Trwa wczytywanie gry

Niesamowite Zwierzaki

Zagraj teraz
3.5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Dbaj o swojego ukochanego pupila w grze Niesamowite Zwierzaki. Jest to prosta oraz bardzo intuicyjna gra dla osób w każdym wieku w której naszym zadaniem będzie dbanie o wybrane przez nas zwierzątko.
Dla Dzieci Koty Przygodowe Psy Zwierzaki
o grze niesamowite zwierzaki
niesamowite zwierzaki zalety
niesamowite zwierzaki online
mechanika i gameplay w grze niesamowite zwierzaki
co jeszcze wiemy o tytule niesamowite zwierzaki

Niesamowite Zwierzaki Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Niesamowite Zwierzaki, czyli jak gra reprezentująca gry przeglądarkowe na pc i smartfony stała się jedną z najciekawszych gier o naszych pupilach w przeciągu kilku miesięcy. Niesamowite Zwierzaki gra online to propozycja z Polski, która pozwoli nam zaopiekować się małym kotkiem lub pieskiem. Od szczeniaka aż po dorosłe jego życie. W Niesamowitych Zwierzakach naszym głównym celem jest zadbanie o to, żeby nasze maleństwo było odpowiednio nakarmione, załatwione i wyczyszczone. Dobra pielęgnacja oraz dbanie o zwierzaka zaowocuje nie tylko szczęśliwym pupilem, ale również specjalnymi nagrodami oraz osiągnięciami. Otrzymasz je za wyróżniające się osiągnięcia w dbaniu o swojego pieska bądź kotka.

Niesamowite zwierzaki jak zacząć:

  1. Naciśnij przycisk rozpocznij grę
  2. Wybierz zwierzaka dla siebie
  3. Nakarm swojego pupila
  4. Osiągnij drugi poziom

Mechanika i gameplay w grze niesamowite zwierzaki online

Niesamowite Zwierzaki to gra bardzo prosta i intuicyjna. Przygotowana została z myślą o osobach, które chciałyby choć wirtualnie zadbać o zwierzątko, dostarczając im wszystkich najważniejszych elementów. Poczynając od zaspokajania ich podstawowych potrzeb, przez zabawę z nim, a skończywszy na ubieraniu go. Jeżeli chodzi o ciuchy, to w opisywanym tytule mamy do dyspozycji bardzo dużo ubrań. W sklepach odzieżowych znajdziemy każdy styl oraz prawie każdy rodzaj ubrania. Dzięki temu możemy się upewnić, że nasz pupil będzie wyróżniał się na tle innych zwierzaków. Kolejną ważną rzeczą w grze jest nabywanie produktów spożywczych. Jeżeli nie chcemy, aby nasz piesio lub kotek znudzili się jedzeniem, postarajmy się zróżnicować pożywienie, jakie kupujemy.

Co jeszcze wiemy o tytule niesamowite zwierzaki gra online

Ostatnim, lecz jakże ważnym elementem gry jest dostarczenie naszemu pupilowi odpowiedniej dawki rozrywki. Jeśli o tym zapomnimy, będzie on smutny, a przez to nie będziemy w pełni o niego dbać. Gra oferuje nam kilka mini gierek, dzięki którym zarobimy dodatkową walutę w grze oraz poprawimy humor naszemu pupilowi. Tę walutę możemy później wykorzystać w sklepie i nabyć jeden z wielu przedmiotów dostępnych w tytule. Jest to zatem bardzo atrakcyjna gra i pomimo raczej dziecinnego podejścia, na co mogłaby wskazywać grafika, jest to świetna rozrywka dla każdego, nawet starszego fana gier komputerowych, a co dopiero dla dziecka!

Niesamowite Zwierzaki zalety:

  • Zadbaj o swoje wirtualne zwierzątko
  • Weź pod uwagę każdy szczegół, aby zaspokoić waszego pupila
  • Baw się w świetnych mini grach
  • Gra przeglądarkowa oraz na smartfony, w pełni kompatybilna

Podsumowanie Niesamowitych Zwierzaków czyli niesamowitej gry dla młodszych graczy

Twórcy postanowili skierować swój tytuł do pewnej grupy odbiorców i dzięki temu byli w stanie zaspokoić każdą, nawet najmniejszą potrzebę. W ten sposób polskie studio wykonało niesamowitą robotę dla każdego użytkownika, kto chciałby w bardzo prosty i intuicyjny sposób pielęgnować swoje zwierzątko. Jednakże, nie ma co ukrywać, że tytuł ten nie został stworzony z myślą o szerszym gronie odbiorców, dlatego nie każdemu spodoba się wykonanie, choćby takich elementów jak muzyki, grafiki czy ogólnie mechaniki. Jest to nieskomplikowany, niektórzy by nawet powiedzieli że wręcz banalny rodzaj rozgrywki dla najmłodszych.