Wróć

Trwa wczytywanie gry

Łowcy Zombie: Apokalipsa

Zagraj teraz
4.5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Przenieś się do świata krwiożerczych zombi i sprawdź ile jesteś w stanie przetrwać. Gra Łowcy Zombi: Apokalipsa zapewni ci wiele godzin świetnej zabawy oraz walk pvp z innymi graczami.
Akcja Strzelanki Survival Zombie
dodatkowe-przywileje-za-realne-pieniadze-lowcy-zombie-apokalipsa
dostepne-surowce-lowcy-zombie-apokalipsa
lowcy-zombie-apokalipsa-niedozwolone-czynnosci
system-poziomow-w-lowcy-zombie-apokalipsa
czy-lowcy-zombie-apokalipsa-to-gra-dobra-dla-wszystkich
zostań łowcą w grze łowcy zombie apokalipsa już teraz
o grze łowcy zombie apokalipsa
łowcy zombie apokalipsa zalety
łowcy zombie apokalipsa online
dlaczego warto zagrać w łowcy zombie apokalipsa
czym są łowcy zombie apokalipsa

Łowcy Zombie: Apokalipsa Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Chyba każdy z nas choć przez chwilę zastanawiał się nad tym jak wyglądałby świat opanowany przez zombie. Nic więc dziwnego, że gracze poszukują coraz to nowszych produkcji, które pozwolą nam wziąć udział w takim świecie. Łowcy Zombi: Apokalipsa gra to produkcja, która dzięki połączeniu dostępu mobilnego z dostępem przeglądarkowym, zyskała wielu fanów w całej Polsce. PlayLink S.A, twórcy gry pod tytułem Obrońcy Galaktyki, przygotowali dla nas jedna z ciekawszych gier o przetrwaniu w post apokaliptycznym świecie z żywymi trupami w roli głównej. Gra miała swoją premierę już jakiś czas temu, lecz to nie zmienia faktu, że bardzo często pojawiają się aktualizacje. Nie skupiają się one jednak tylko na poprawianiu błędów. Dodają one również nowe treści do gry, poprawiają całą mechanikę i rozbudowują rozgrywkę!

Łowcy Zombie Apokalipsa jak zacząć:

  1. Wybierz dogodną dla siebie postać
  2. Dokonaj wyboru świata S1 lub S2
  3. Przejdź dalej i zaatakuj pierwszego wroga
  4. Odbierz nagrody za pokonanie przeciwnika

Czym są Łowcy Zombie Apokalipsa gra

W Łowcy Zombi: Apokalipsa gra rozpoczyna się od stworzenia własnej postaci. Po wyborze płci, będziemy mogli zanurzyć się w niebezpieczny świat, gdzie każdy nasz ruch może skończyć się tragicznie. Aby nie dać się zabić, musimy rozwijać naszą postać i odpowiednio wybierać przeciwników. Jeśli wybierzemy za silnego, znajdziemy się w niemałych tarapatach. Gra pozwala nam ulepszać postać poprzez zdobywanie doświadczenia po wygranych pojedynkach. Jeśli zbierzemy wystarczająco doświadczenia, to awansujemy na kolejny poziom. Oznacza to, że będziemy mogli mierzyć się z coraz to silniejszymi przeciwnikami.

Dlaczego warto zagrać w Łowcy Zombie Apokalipsa

Łowcy Zombi: Apokalipsa to gra, która nagradza nas za każdym razem kiedy awansujemy na wyższy poziom. Otrzymamy dodatkową walutę w grze, a na pewnych poziomach będziemy mogli również odblokować nowe funkcje w grze. Biorąc te wszystkie rzeczy pod uwagę możliwe jest stworzenie niesamowicie mocnej postaci. Będzie ona w stanie powalczyć z każdym, nawet największym niebezpieczeństwem. Interesującą nowinką w grze jest dostępność trybu PVP. Gracze mogą spotkać się na arenie i walczyć ze sobą. Oczywiście jest to jedynie dodatek, a głównym źródłem rozrywki będzie uczestnictwo w kampanii.

Łowcy Zombie Apokalipsa zalety:

  • Przenieś się do świata zombie
  • Sprawdź swoje siły w przetrwaniu
  • Kieruj losami postaci w najlepszy możliwy sposób
  • Zmierz się z innymi graczami w ostatecznym pojedynku PVP

Zostań łowcą w grze Łowcy Zombie Apokalipsa już teraz

Odpowiednie przygotowanie gry biorąc pod uwagę mechanikę, efekty specjalne, ścieżkę dźwiękową oraz oczywiście grywalność to niezwykle ciężkie zadanie, szczególnie jeśli twórcy nie mają do dyspozycji dużego budżetu. Producenci odpowiedzialni za Łowcy Zombie przygotowali nam jednak bardzo efektywną i efektowną grę, która z pewnością zaskoczy swoimi niezwykłymi zaletami niejednego gracza. Ciężko znaleźć grę mobilną i przeglądarkową, która obok możliwości stworzenia swojej postaci i rozwijania ją w należyty sposób, oferuje również pojedynkowanie się z innymi graczami i walkę o przetrwanie. Oczywiście gra nie jest bez wad i ograniczone możliwości PVP czy prostolinijna rozgrywka to rzeczy, z którymi będziemy musieli się pogodzić. Nie jest to jednak nic, co by mogło nas zniechęcić do gry.