Wróć

Trwa wczytywanie gry

Khan Wars

Zagraj teraz
4.5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Przenieś się do ciemnych wieków średniowiecznych w strategicznej grze przeglądarkowej Khan Wars online. Czy wystarczy ci odwagi, aby stanąć oko w oko z przeciwnikami? Przekonaj się sam dołączając do gry.
Przeglądarkowe Średniowiecze Strategiczne Wojna
dodatkowe-przywileje-za-realne-pieniadze-khan-wars
dostepne-surowce-khan-wars
khan-wars-niedozwolone-czynnosci
system-poziomow-w-khan-wars
czy-khan-wars-to-gra-dobra-dla-wszystkich
o grze khan wars
khan wars zalety
khan wars poradnik i kto odpowiada za przygotowanie gry
khan wars online
khan wars online
khan wars nacje czyli jak wygląda rozgrywka w zależności od ich wyboru

Khan Wars Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Chciałbyś przenieść się do średniowiecza i sprawdzić się w roli wodza wojennego? Strategiczna gra przeglądarkowa Khan Wars game już na ciebie czeka! Jest to świetna oferta dla każdego, kto pragnie znaleźć darmowy tytuł, w który będzie mógł zagrać w każdym możliwym miejscu. Świetnie zoptymalizowana produkcja pozwoli graczowi odpalić Khan Wars android na każdej przeglądarce. Bez względu na to jak starą wersję mamy zainstalowaną. Khan Wars online game to jednak nie tylko walka z przeciwnikami, ale również odpowiedni rozwój naszego królestwa. Chciałbyś sprawdzić jak dobrym władcą mógłbyś być? Najlepszą możliwością będzie z pewnością przetestowanie opisywanej przez nas gry. Sprawdź już dziś co takiego ma do zaoferowania Khan Wars cytadela!

Khan wars jak zacząć:

  1. Graj jako gość lub zarejestruj się
  2. Ulepsz koszary i odbierz nagrodę
  3. Trenuj jednostki piechoty
  4. Zaatakuj obóz bandytów

Khan Wars poradnik i kto odpowiada za przygotowanie gry

Zanim przedstawimy wam khan wars poradnik warto byłoby wspomnieć kto odpowiada za dzisiejszą produkcję. XS Software to producenci, którzy jakiś czas temu, bo ponad 5 lat temu, wydali jedną z najbardziej interesujących strategii w konwencji z którą kojarzą się gry mmorpg. Opisywana gra dostępna jest zarówno na komputery osobiste w formie gry przeglądarkowej, jak i na telefonach komórkowych z systemami operacyjnymi Android oraz iOS. Gra posiada w sobie wszystkie klasyczne elementy, z których znane są wojenne gry strategiczne. Aspekty MMO wzbogacają produkt ten o dodatkową rywalizację. Stwórz gildię lub dołącz do już istniejącej, aby powiększyć swoje szansę i nie zostać samemu na polu bitwy! Wykorzystaj zmyślne strategie i wdróż je do swojego planu, gdyż gra pod względem taktycznym jest jedna z najlepszych na świecie!

Khan Wars nacje czyli jak wygląda rozgrywka w zależności od ich wyboru

W grze mamy wybór jednej z dwunastu zróżnicowanych nacji. Każda z nich dysponuje unikalnymi jednostkami. Oznacza to, że oprócz standardowych łuczników, konnicy czy piechurów, będziemy mogli wykorzystać specjalne jednostki, dostępne tylko dla danej nacji. Nie można zapomnieć również o specjalnych bonusach oraz budynkach, które charakteryzują każdą frakcję. Khan Wars gameplay pl to gra, w której możemy rozbudować swoje miasto i nie tylko atakować innych, ale również bronić się przed atakami nieprzyjaciela. Bardzo ważną częścią gry jest handel oraz dyplomacja. Wybieraj przeciwników z głową i utrzymuj dobre stosunki z jednymi sąsiadami, aby pokonać drugich!

Khan Wars zalety:

  • Zagraj w Khan Wars na telefonie i na komputerze
  • Przenieś się do średniowiecza i zostań wodzem wojennym
  • Wybierz swoją własną nację
  • Rekrutuj unikalne jednostki oraz walcz z przeciwnikami

Khan Wars opinie czy jest to gra warta polecenia

Khan wars opnie czy warto zagrać w grę bywają różne. Według nas z pewnością! Jeżeli poszukujemy strategii na teraz, która nie będzie wymagała od nas godzin poznawania mechaniki oraz skomplikowanej rozgrywki, to Khan Wars mmo będzie grą idealną. Prosta mechanika, nieskomplikowany system gry oraz oczywiście fakt, że jest to gra przeglądarkowa i mobilna sprawiają, że Khan Wars kody to tytuł dla każdego fana strategii. Oczywiście ma to swoje minusy i o ile gra oferuje wiele ciekawych rozwiązań, tak po wielu przegranych godzinach można odczuć, że brak jej głębi. Jeśli jednak poszukujemy zwykłej, nieskomplikowanej rozgrywki, będzie to tytuł warty przetestowania.