Wróć

Trwa wczytywanie gry

Islandoom

Zagraj teraz
4.5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Rozwijaj swoją wyspę w darmowej grze przeglądarkowej Islandoom pl. Gracz do wyboru ma jedną z pięciu różnych frakcji z których każda posiada swoje wady i zalety. Dołącz do setek innych graczy i zdominuj świat rozgrywki.
Budowanie Kooperacja Przeglądarkowe Strategiczne
dodatkowe-przywileje-za-realne-pieniadze-islandoom
dostepne-surowce-islandoom
islandoom-niedozwolone-czynnosci
system-poziomow-w-islandoom
czy-islandoom-to-gra-dobra-dla-wszystkich
o grze islandoom
islandoom zalety
islandoom poradnik czym jest omawiana gra
islandoom opinie czy gra jest warta naszego czasu przekonaj się sam
islandoom online
islandoom nacje czyli jak wygląda rozgrywka

Islandoom Recenzja Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Islandoom gra online to jedna z darmowych gier z typu gry przeglądarkowe, która przygotowana została z myślą o fanach budowniczych strategii. W grze będziemy mieć możliwość zarówno atakowania jak i bronienia się przed najeźdźcami. Opisywany produkt to dzieło, które wydane zostało niecałe dwa lata temu. Od samego początku zainteresowało fanów swoją tematyką oraz rozgrywką. Mechanika w grze jest bardzo podobna do innych gier przeglądarkowych. Jednak całość przedstawia unikalną i oryginalną historię, która do tej pory nie była przedstawiona. Jeśli zatem chciałbyś sprawdzić się w roli kapitana, który zarządza metropolią znajdującą się na małej wyspie, to jest to najlepsza ku temu okazja!

Islandoom jak zacząć:

  1. Wybierz swoją nację
  2. Podaj dane w formularzu rejestracji
  3. Naciśnij przycisk graj za darmo
  4. Rozpocznij rozgrywkę w islandoom

Islandoom poradnik czym jest omawiana gra

W Islandoom poradnik wcielimy się w role zarządcy małej wyspy. Jest to jedno z nielicznych miejsc, które ostało się po wojnie z użyciem broni masowego rażenia. Teraz, gdy klimat oraz zmiany klimatyczne doprowadziły do niemalże zalania całej planety, każdy walczy o surowce potrzebne do rozwoju swojego imperium. Celem gracza będzie zatem rozwój infrastruktury, budynków oraz zbieranie surowców, które pomogą na dalszą ekspansję w tej produkcji. Ważnym aspektem gry jest atakowanie innych imperiów, które posiadają niezwykle ważne dla nas surowce. Oczywiście zamiast grabieży, możemy skupić się na handlowaniu bądź po prostu rozwijaniu własnej gospodarki. Gra pozwala nam na efektywne bronienie się przed nawet najpotężniejszymi flotami.

Islandoom nacje czyli jak wygląda rozgrywka

Jednakże, przed rozpoczęciem gry, gracz będzie miał możliwość wyboru jednej z pięciu frakcji. Jeżeli preferujemy rozwój gospodarczy ponad wszystko, to powinniśmy wcielić się w dowódcę Dividos. Jeżeli jesteśmy za ciągłymi grabieżami, to nasz wybór powinien paść na Furium. Armun to frakcja, która koncentruje swoje działania na defensywie, natomiast zrównoważonym imperium, rozwijającym się w każdym kierunku, będzie Medius. Islandoom nacje to gra przeglądarkowa, która nie kończy się wraz z wylogowaniem. Oznacza to, że po zamknięciu gry nadal nasze budynki będą się budować. Jeśli chodzi o nasze floty to będą one nadal krążyć, a nasi przeciwnicy wciąż będą mogli nas atakować!

Islandoom zalety:

  • Dołącz do innych użytkowników w tej grze przeglądarkowej
  • Twórzcie razem piękne i ogromne miasta
  • Rozwijajcie małą wyspę współpracując z innymi
  • Atakuj inne imperia i stań się najlepszy

Islandoom opinie czy gra jest warta naszego czasu

Islandoom opinie to interesująca propozycja, która powinna przypaść do gustu każdemu użytkownikowi, który wie jak powinna wyglądać gra ekonomiczna o budowaniu. Oczywiście wartym odnotowania jest również fakt, że nie powinniśmy zwracać jedynie naszej uwagi na możliwości gry. O ile pozwala nam na kooperacyjne zarządzanie własną wyspą, nie możemy również zapominać o takich elementach jak mechanika, grafika oraz oczywiście inne, mniej szczególne detale. Jeżeli nie przeszkadza nam fakt, że jest to gra przeglądarkowa o ograniczonych możliwościach, to warto ją przetestować!