Wróć

Trwa wczytywanie gry

Indy Cat

Zagraj teraz
4/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Indy Cat potrzebuje twojej pomocy, aby znaleźć dawno utraconą piłkę losu!
Akcja Bajkowe Bohater Dla Dzieci Dla Dziewczyn Free to play Koty MMORPG Zwierzaki
dodatkowe-przywileje-za-realne-pieniadze-indy-cat
dostepne-surowce-indy-cat
indy-cat-niedozwolone-czynnosci
system-poziomow-w-indy-cat
czy-indy-cat-to-gra-dobra-dla-wszystkich
indcy-cat-zalety
gry-podobne-do-indy-cat
czym-jest-indy-cat-nk-i-gdzie-mozna-zagrac-w-tytul
indy-cat-jak-zaczac

Indy Cat Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Gra indy cat download pc należy do gier typu gry logiczne. Są one świetne, jeśli chcemy udoskonalić swoje umiejętności logicznego myślenia oraz podejmowania decyzji. Dzieje się tak, ponieważ gracze chcą łączyć przyjemne z pożytecznym i czerpać radość z rozgrywki jednocześnie rozwijając się. Dlatego też, producenci robią co w ich mocy, aby zapewnić szereg interesujących oraz wciągających produkcji logicznych, które będą zawierały elementy innych kategorii gier.

W ten sposób powstają gry logiczne z elementami gier strategicznych, militarnych czy przygodowych. Takie zabiegi mają na celu przyciągnąć uwagę graczy, którzy preferują bogatą rozgrywkę pełną dodatkowych atrakcji oraz ciekawych funkcji. Dobrym przykładem takiej gry jest Indy Cat jeja, produkcja, która łączy w sobie grę logiczną z pewnymi elementami gry przygodowej.

Indy Cat jak zacząć:

  1. Otwieramy stronę gameclash by zagrać w Indy Cat
  2. W zależności od wybranej strony, klikamy „Zagraj”, „Graj”
  3. Rejestrujemy się bądź zaczynamy grę bez rejestracji
  4. Po zarejestrowaniu i włączeniu gry, przechodzimy samouczek

Czym jest Indy Cat nk i gdzie można zagrać w tytuł

Indy Cat nk jest przeglądarkową grą logiczno-przygodową, która została dopracowana oraz wydana przez niemieckie studio Plinga. Studio to jest odpowiedzialne za szereg innych bardzo dobrych tytułów. Są one udoskonalane poprzez wprowadzenie akcji w ciekawej scenerii średniowiecza czy bajkowego świata. W ten sposób powstały znane produkcje, takie jak Dreamfields: Świat Marzeń, Royal Story oraz Charm Farm. Co więcej, studio posiada swoją własną stronę internetową, plinga.com, na której można całkowicie za darmo zagrać w Indy Cat.

Gry podobne do indy cat

Warto jednak dodać, iż tytuł znajdziemy także na innych witrynach. Dzięki temu mamy możliwość zagrać w gry podobne do Indy Cat na jeja czy gameplanet. Poza tym, producenci pozwalają nam także łączyć się z naszymi znajomymi oraz przyjaciółmi. Możemy dzielić z nimi rozgrywkę dzięki dostępności Indy Cat na nk. Natomiast jeżeli mamy ochotę zagrać w tytuł na naszym komputerze, niektóre witryny zadbały o specjalne linki zwane Indy Cat download. Klikając w link będziemy mogli cieszyć się nielimitowaną rozgrywką na naszych urządzeniach stacjonarnych oraz mobilnych.

Indy Cat zalety:

  • Interesujące podejście do gier logicznych z elementami przygodówki
  • Ciekawa, rzadko zgłębiana tematyka
  • Prosta i intuicyjna mechanika
  • Całkowicie darmowa produkcja

O co chodzi w grze

Tytułowy Indy Cat jest archeologiem oraz podróżnikiem, który ma za zadanie przemierzyć cały świat oraz eksplorować tereny, aby zdobyć cenny artefakt. Nasz bohater podróżuje więc po starożytnych kulturach, takich jak starożytny Egipt, Grecja, a także kraje Dalekiego Wschodu. Rozgrywka jest o tyle dynamiczna, ponieważ musimy być szybsi od innych graczy i wejść w posiadanie artefaktu jako pierwsi. Aby tego dokonać musimy wykazać się naszymi umiejętnościami logicznego myślenia i rozwiązać szereg układanek logicznych.

Indiana cat gra ocena

Naszym głównym zadaniem jest przestawianie dwóch kamieni sąsiadujących ze sobą tak, aby trzy kamienie tego samego koloru znalazły się obok siebie. Gdy tak się stanie, wspomniane kamienie znikają dając nam specjalne punkty, natomiast w ich miejsce pojawiają się nowe. Warto jednak dodać, iż gra respektuje zasadę ‘im więcej, tym lepiej’. Oznacza to, że im więcej kamieni jednakowego koloru zestawimy obok siebie, tym większe korzyści czerpiemy z rozgrywki. Dlatego też, w toku gry możemy stać się posiadaczami specjalnego kamienia, dzięki któremu możemy zburzyć na przykład cały szereg kamieni bez względu na ich kolor.

Jak cieszyć się rozgrywką w pełni

Warto również wspomnieć, że gra jak inne gry online posiada liczne dodatkowe funkcje oraz udogodnienia, które będziemy mogli odblokować, jeżeli posłużymy się mikropłatnościami. Oznacza to, że musimy wydać nasze prawdziwe pieniądze, aby móc cieszyć się rozgrywką w pełni. Jednakże wiele witryn oferuje specjalne kody do Indy Cat, dzięki którym ominiemy opcję dodatkowego płacenia, a jednocześnie odblokuje wszystkie dodatkowe atrakcje oraz opcje. Dzięki temu, nasza rozgrywka może być o wiele bogatsza oraz interesująca.