Wróć

Trwa wczytywanie gry

Imperia Online

Zagraj teraz
4/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Zbuduj swoje potężne imperium w Imperia Online gra strategiczna. Rozwijaj zamek i graj w grę nie tylko na komputerze, ale także na urządzeniach mobilnych z systemem android lub ios.
MMORPG Osada Średniowiecze Strategiczne
dodatkowe-przywileje-za-realne-pieniadze-imperia-online
dostepne-surowce-imperia-online
imperia-online-niedozwolone-czynnosci
system-poziomow-w-imperia-online
czy-imperia-online-to-gra-dobra-dla-wszystkich
imperia online
imperia online zalety
imperia online światy dostępne w grze
imperia online poradnik co zrobić by odnieść sukces w grze
imperia online opinie na temat gry

Imperia Online Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Gra MMORPG, która łączy w sobie elementy dobrze znane ze strategii oraz podkategorii budowy zamku? Gra imperia Online po polsku to świetna produkcja, która pozwala nam na wcielenie się w zarządcę własnego zamku. To właśnie w Imperia Online android będziemy mogli rozpocząć naszą przygodę od małej osady. Następnie rozwijać ją z dnia na dzień do momentu, w którym stanie się ona potężną wioską. Średniowieczne klimaty to jedna z najpopularniejszych tematyk jeśli chodzi o gry strategiczne. Tutaj mamy świetne połączenie gatunków w grze, która od ponad dekady urzeka nas swoją grywalnością oraz mechaniką, której pozazdrościć mogą niejedne gry strategiczne wydane w ostatnich latach.

Imperia Online jak zacząć:

  1. Wejdź na stronę imperia online
  2. Naciśnij przycisk zarejestruj się teraz
  3. Załóż konto przy pomocy emaila lub facebooka
  4. Wejdź do świata rozgrywki

Imperia online opinie na temat gry

Imperia Online download to dzieło producenta Imperia Online JSC. Opisywana gra to głównie przeglądarkowa strategia, lecz jej popularność pozwoliła autorom na rozszerzenie oferty. Dzięki temu możliwe jest zagranie w ten tytuł na telefonach komórkowych.  Gra dostępna jest na telefony z systemami, jak Android, iOS, Windows Phone oraz SteamOS. W grze wcielamy się we władcę, który początkowo rozwija swoją stolicę, a następnie wykorzystuje zrekrutowane jednostki do grabieży sąsiadujących wiosek oraz do ich przejmowania. Gra jest bardzo zaawansowana, jeżeli chodzi o strategiczne elementy. O ile nie znajdziemy tutaj trójwymiarowej grafiki oraz wielkich, epickich bitew, to gra z pewnością wciągnie niejednego stratega, gdyż tekstowy interfejs zawiera wiele smaczków.

Gra imperia online poradnik co zrobić by odnieść sukces w grze

Produkcja nie skupia się jedynie na wojnie. Aby osiągnąć sukces, będziemy musieli znaleźć balans pomiędzy handlem, dyplomacją i oczywiście wojskiem. Odpowiednio rozwinięta gospodarka dostarczy nam surowców na rozwój wioski, a co za tym idzie również na rozwój wojsk. Oprócz tego, należy również pamiętać o tym, że w gra Imperia Online poradnik bardzo ważną rolę odgrywają sojusznicy. Jeśli nie chcemy przegrać z kretesem, podstawą będzie dogadanie się z sąsiadami i wspólny rozwój oraz wspólna ochrona przed najeźdźcami. Jeżeli nie masz dużo czasu na rozgrywkę, to ta przeglądarkowa produkcja okaże się idealnym rozwiązaniem dla wielu. Nawet jeśli nie jesteśmy aktywni, to nasza wioska będzie się rozwijała. Wciąż tętni życiem, wciąż będzie produkowała wojska i walczyła z przeciwnikami!

Imperia Online zalety:

  • Zagraj w Imperia Online i zbuduj własny zamek
  • Zarządzaj włościami w średniowiecznych klimatach
  • Rekrutuj jednostki i powiększaj swoją armie
  • Walcz z kolejnymi najeźdźcami

Imperia Online światy dostępne w grze

Biorąc pod uwagę wszystkie wyżej wspomniane zalety tego tytułu, z pewnością warto zastanowić się czy nie powinniśmy dać szansę grze Imperia Online światy. To gra, która idealnie się wkomponuje w gusta stratega, który marzy o zbudowaniu własnego zamku. To od nas zależy w jakim kierunku posunie się budowa stolicy oraz jak dokładnie będzie wszystko w grze wyglądało. Jeśli więc te zalety przekonają nas do tytułu i przyćmią wady, które z pewnością produkcja ma, to spędzimy niesamowicie czas, handlując, prowadząc rozmowy dyplomatyczne, bądź po prostu walcząc z przeciwnikami.