Wróć

Trwa wczytywanie gry

Hero Zero

Zagraj teraz
5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Hero Zero download to gra która pozwala nam wcielić się w życie super bohatera. Zdobywaj coraz to nowe przedmioty, aby skompletować swój ekwipunek oraz wchodź na nowe poziomy doświadczenia. Pnij się w rankingu graczy na sam szczyt, aby zostać najlepszym na serwerze.
Akcja Bohater Dla Dzieci Fantastyka
dodatkowe-przywileje-za-realne-pieniadze-hero-zero
dostepne-surowce-hero-zero
hero-zero-niedozwolone-czynnosci
system-poziomow-w-hero-zero
czy-hero-zero-to-gra-dobra-dla-wszystkich
zostań superbohaterem już dziś w grze hero zero
od zera do herosa z hero zero
o grze hero zero
hero zero zalety
hero zero online
hero zero gra po polsku co nam oferuje

Hero Zero Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Czy myślałeś kiedyś o tym, żeby zostać bohaterem? Wielu z nas w dzieciństwie chciało być zupełnie jak człowiek pająk czy człowiek ze stali. Inni jednak woleli bohaterów bez nadzwyczajnych mocy. Mowa tutaj o takich postaciach jak Zielona Strzała, Batman czy Sokole Oko. Jednakże, jak byś potoczył swoją karierę? Na to pytanie odpowiedzieć możecie poprzez stworzenie swojego bohatera od zera! Hero Zero gra za darmo świetnie reprezentuje gry akcji która pomimo swojej cukierkowej grafiki, przygotowana została z myślą o wszystkich graczach – zarówno tych młodych, jak i starszych. Jeżeli zawsze pragnąłeś pomagać innym i przemierzać ulice jako samozwańczy stróż prawa, to Hero Zero download pc jest grą idealną dla Ciebie!

Hero zero jak zacząć:

  1. Naciśnij czerwony przycisk by przejść do hero zero
  2. Wybierz swój nick oraz serwer
  3. Wykonaj pierwsze zadania
  4. Odbierz oponki jako nagrodę za questy

Zostań superbohaterem już dziś w grze Hero Zero pl

Stworzona przez Playata GmbH, Hero Zero pl to gra akcji wykorzystująca bardzo prostą, aczkolwiek niezwykle wciągającą mechanikę. Rozgrywka rozpoczyna się od stworzenia naszego własnego avatara, czyli po prostu bohatera. Twórcy pozwolili nam dostosować wygląd postaci do naszych własnych preferencji oraz nadać mu pseudonim superbohatera. Dzięki temu sprawimy, że nasza postać będzie się wyróżniać na tle innych. Po rozpoczęciu gry, naszym celem będzie rozwijanie bohatera. Na samym początku jest on wątłym i niewiele znaczącym dzieciakiem, którego problemy ograniczają się do chuliganów szkolnych lub starszych pań. Jednakże, z biegiem czasu, gdy zyskujemy doświadczenie i awansujemy na wyższe poziomy, możliwe jest walczenie z prawdziwym kryminalnym półświatkiem.

Hero Zero gra po polsku co nam oferuje

Gra oferuje bardzo dużo przedmiotów, które możemy założyć. Ekwipunek ten poprawi umiejętności naszej postaci oraz sprawi, że będziemy silniejsi. Oczywiście należy pamiętać o tym, że gra przygotowana została z myślą o komputerach, a dokładniej rzecz biorąc z myślą o przeglądarkach. Innymi słowy, nie znajdziemy tutaj niezwykle wymagającej rozgrywki ani zaawansowanego silnika graficznego. To nie oznacza oczywiście, że gra nam się nie spodoba! Wręcz przeciwnie. Jeśli jesteśmy fanami prostoty, a bardziej nas interesuje mechanika gry oraz wykonanie całej rozgrywki, to powinniśmy dobrze się bawić grając w te niesamowitą produkcję!

Hero Zero zalety:

  • Stwórz bohatera od zera
  • Rozwiń postać w sposób jaki sobie zażyczysz
  • Wyposaż siebie w ekwipunek godny bohatera
  • Pokonuj przeciwników i bądź bohaterem swojego osiedla

Od zera do herosa z Hero Zero ios

Tytuł ten jest bez wątpienia interesującym dodatkiem, który bez problemu spodoba się każdemu z nas. Gra ta oferuje bardzo prosty, aczkolwiek wciągający gameplay, który poszerzony został o walki turowe z przeciwnikami. Gra nie wymaga od nas skomplikowanej wiedzy oraz godzinnych praktyk aby osiągnąć mistrzostwo. Rozgrywka jest przystępna i spodoba się każdemu, kto nie jest fanem nazbyt skomplikowanych elementów. Oczywiście przez wyżej opisane czynniki, gra nie posiada zaawansowanych skryptów lub skomplikowanej, wielogodzinnej mechaniki. Dlatego warto przetestować tę grę jak najszybciej i cieszyć się oferowanym produktem.