Wróć

Trwa wczytywanie gry

Heavy Metal Machines

Zagraj teraz
4.5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Heavy Metal Machines gra jest to jedną z niewielu gier MOBA które utrzymały się na rynku po sukcesie najpopularniejszej gry tego typu jaką jest League Of Legends. Zmierz się z innymi graczami w trybie walki 4 v 4 w katastroficznej scenerii już dziś.
Akcja Free to play MOBA Strzelanki
dodatkowe-przywileje-za-realne-pieniadze-heavy-metal-machines
dostepne-surowce-heavy-metal-machines
heavy-metal-machines-niedozwolone-czynnosci
system-poziomow-w-heavy-metal-machines
czy-heavy-metal-machines-to-gra-dobra-dla-wszystkich
o grze heavy metal machines
heavy metal machines zalety
heavy metal machines rejestracja dla użytkowników zainteresowanych grami MOBA
heavy metal machines online
heavy metal machines launch pack dostępny dla każdego nowego gracza
heavy metal machines ile zajmuje gra

Heavy Metal Machines Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

W ostatnich latach gry typu MOBA zyskały na popularności dzięki nowemu, kompletnie odmienionemu stylowi gry. Walki z innymi graczami podczas korzystania z silnych bohaterów pomiędzy stworami o mniejszym znaczeniu stały się niesamowicie popularną oraz atrakcyjną rozrywką. Nic więc dziwnego, że tacy przedstawiciele podgatunku MOBA jak na przykład League of Legends lub DOTA 2 wdarły się dzięki swej popularności do eSportu. Heavy Metal Machines moba to gra, która bazuje na idei MOBA, lecz sposób wykonania oraz cała rozgrywka z pewnością zaskoczy niejednego gracza. Jeśli zatem chcielibyście zapoznać się z kolejną produkcją wykonaną na fundamentach już sprawdzonej i lubianej przez społeczność kategorii, to gra ta będzie świetnym wyborem!

Heavy metal machines jak zacząć:

  1. Pobierz klienta gry ze strony producenta
  2. Naciśnij przycisk graj za darmo
  3. Uruchom pobrany instalator
  4. Załóż konto i włącz się do gry

Heavy Metal Machines rejestracja dla użytkowników zainteresowanych grami MOBA

Heavy Metal Machines download free to produkcja studia Hoplon Infotainment. Studia, które pomimo dużego doświadczenia w programowaniu gier komputerowych, dopiero wydaje swoją drugą autorską produkcję. Po MMO Taikodom, gracz będzie mógł wcielić się w kierowcę pojazdu w jednej z dwóch drużyn. Gracze konkurują ze sobą i walczą w klimacie post apokaliptycznym. Heavy Metal Machines free download jest tytułem, który nie oferuje zaawansowanej fabuły. Jest to tytuł przygotowany głównie dla trybu wieloosobowego, gdzie drużyna składająca się z czterech graczy musi pokonać drugą drużynę. W grze nie znajdziemy żadnej kampanii. Całość skupia się na zniszczeniu bazy wroga, która ulokowana została po drugiej stronie mapy.

Heavy Metal Machines ile zajmuje gra

Głównym celem gry jest dowiezienie ładunku wybuchowego do bazy wroga. Aby to zrobić będziemy musieli wykazać się nie tylko ogromnymi umiejętnościami w prowadzeniu auta, ale również sprytem i zmysłem taktycznym. Interesującą rzeczą jest możliwość wyboru wielu różnych postaci z unikalnymi samochodami, a co za tym idzie z różnymi specjalnymi mocami. W grze rozróżnić możemy trzy główne zadania, z jakimi przyjdzie się mierzyć graczom. Jeżeli jesteśmy graczem zespołowym, to najlepiej przypadnie nam do gustu wspieranie innych graczy poprzez naprawianie pojazdów lub przeszkadzanie przeciwnikom. Możemy również wcielić się w kierowców, których głównym zadaniem jest eliminacja wroga. Trzecim sposobem na grę jest skupienie się na eskortowaniu bomby do bazy wroga! Wybór nie jest prosty, lecz zależy w całości od twoich upodobań!

Heavy Metal Machines zalety:

  • Przetestuj się w nowej odsłonie gry MOBA
  • Walcz razem z trzema innymi graczami w walkach 4 na 4
  • Zmierz się w klimacie katastroficznym
  • Przetestuj każdy tryb gry

Heavy metal machines launch pack dostępny dla każdego nowego gracza

O ile sama gra nie należy do wybitnych produkcji, tak należy pochwalić producentów tego tytułu za interesujące, wręcz innowacyjne rozwiązania jeśli chodzi o gatunek MOBA. Pozwoliło to twórcom na przygotowanie bardzo ciekawej gry wykorzystującej system MOBA. Jeśli jesteś fanem tego gatunku, ale także interesują cie gry akcji to omawiana produkcja na pewno przypadnie ci go gustu. Gra może pochwalić się wieloma trybami. Każdy z nich jest interesujący na swój własny sposób. Oprócz tego różnorakie postaci wzbogacają rozgrywkę. Nie powinniśmy oczywiście zapominać o tak ważnym elemencie jak oprawa audiowizualna. Ma to bardzo znaczący wpływ na grę i na jej odbiór.