Wróć

Trwa wczytywanie gry

Golden Acres

Zagraj teraz
4.5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Załóż buty rolnicze i rozpocznij cudowną przygodę!
Bajkowe Dla Dzieci Dla Dziewczyn Farmerskie Gospodarstwo MMO Osada Przeglądarkowe
dodatkowe-przywileje-za-realne-pieniadze-golden-acres
dostepne-surowce-golden-acres
golden-acres-niedozwolone-czynnosci
system-poziomow-w-golden-acres
czy-golden-acres-to-gra-dobra-dla-wszystkich
co-o-golden-acres-game-sadza-inni
golden-acres-zalety
podstawowe-informacje-o-golden-acres-farm
golden-acres-jak-zaczac

Golden Acres Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Czy myśleliście kiedyś o tym, aby zarządzać własną farmą i wybudować wymarzone miejsce z basenem, z plonami oraz z domem? Jeżeli tak, to granie w Golden Acres forum będzie idealnym sposobem na spędzenie chwili wolnego czasu! Produkcja przygotowana przez firmę Bitflash jest idealnym przykładem jak świetnie można zaprojektować darmową grę typu gry farmerskie z elementami strategicznymi.

Omówimy dzisiaj wszystkie aspekty tej gry, sprawdzimy co o produkcji sądzą inni gracze. Oprócz tego powiemy co należy zrobić, aby zagrać w tę grę oraz podsumujemy jakie są zalety Golden Acres farm.

Golden Acres jak zacząć:

  1. Otwórz grę na Facebooku i się zaloguj
  2. Zaakceptuj regulamin i graj
  3. W przypadku gry na telefonie, wejdź na Google Play bądź iTunes Apple Store
  4. Zainstaluj grę na telefonie
  5. Włącz i zaloguj się poprzez Facebooka

Podstawowe informacje o Golden Acres farm

Opisywany dzisiaj tytuł przygotowany został przez programistów ze studia Bitflash. Są to osoby odpowiedzialne za takie kreacje jak na przykład Gems Story, Biscuit Tales, Cake Break czy na przykład Diamond Story. Jak zapewne widzicie, większość tych gier to tytuły z pogranicza gatunku gier rekreacyjnych. To samo dotyczy oczywiście Golden Acres farm, czyli gry która w sposób bardzo frywolny i zręcznościowy podchodzi do idei gier strategicznych z elementami ekonomii.

Golden Acres gra jako jedna z najlepszych strategii o farmie

Głównym celem gracza jest oczywiście założenie własnej farmy i wybudowanie jej tak, aby spełniała one najskrytsze życzenia. Gra jest na tyle rozbudowana, że pozwala nam wybrać co na każdym polu powstanie. Oprócz roślin, możliwe jest również posiadanie trzody chlewnej – świnek i krówek. Jak przystało na wysokiej jakości grę farmerską, twórcy udostępnili nam możliwość rozmnażania zwierząt, a co za tym idzie możemy zarabiać nie tylko na sprzedaży mleka, ale również skóry, mięsa czy po prostu żywych zwierząt.

Jakie ciekawe elementy w grze znajdziemy

Co ciekawe, w produkcji możliwe jest odwiedzenie festynu, na którym spotkamy się z przyjaciółmi i będziemy mogli rywalizować w wielu różnych wydarzeniach i konkursach. Oczywiście pamiętajmy o tym, że w grze znajdziemy wiele innych możliwości. Kolejnym przykładem ciekawej opcji jest loteria. Dziennie możemy wziąć udział raz w loterii. W wielu przypadkach wygrana nie jest satysfakcjonująca. Jeżeli jednak trafimy w dziesiątkę, to otrzymamy taką ilość klejnotów, czyli waluty Premium, o jakiej nam się nigdy nie śniło.

Z tego właśnie względu opisywany tytuł jest wart przetestowania. Gra jest tak interesująca i oferuje tak rozbudową rozgrywkę i mechanikę, że spodoba się nie tylko osobom małoletnim, ale nawet starszym wyjadaczom, którzy z chęcią sprawdzą się jako menadżerowie farmy.

Golden Acres zalety:

  • Wysokie oceny
  • Gra za darmo
  • Możliwość gry na telefonach
  • Prosty interfejs
  • Gra w pełnej polskiej wersji językowej

Co o Golden Acres game sądzą inni

Twórcy przygotowali bardzo dobrą produkcję, która zachwyca nas przede wszystkim dbałością o najmniejsze szczegóły. Zauważają to gracze z całego świata, którzy bardzo dobrze oceniają Golden Acres game. Najlepszym przykładem na to jak ta gra jest popularna jest po prostu ilość graczy, która istnieje w tej grze. Z tego właśnie powodu zachęcamy do przetestowania produkcji oraz do sprawdzenia się w roli farmera!

Czy istnieje możliwość gry w Golden Acres farms na telefonie

Producenci przewidzieli, że popularność ich gry może przekroczyć najśmielsze oczekiwania. Z tego właśnie względu oprócz gry dostępnej z Facebooka, stworzyli również wersję dostępną na telefony mobilne. Dzięki temu możemy w każdej chwili przejść z gry na przeglądarce na grę mobilną. Jest to świetnie rozwiązanie szczególnie dla tych osób, które chciałyby w większości czasu grać na komputerze, lecz podczas dłuższej przerwy wciąż mogłyby odwiedzić swoją farmę i o nią zadbać.