Wróć

Trwa wczytywanie gry

Forge of Empires

Zagraj teraz
5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Forge of Empires online jest jedną z najlepszych na świecie gier strategicznych rozgrywających się w przeglądarce. Studio InnoGames BmbH odpowiada za wiele innych gier stojących na wysokim poziomie co również w tym przypadku gwarantuje dobry poziom rozgrywki.
Armia Bitwy Budowanie RPG Strategiczne
dodatkowe-przywileje-za-realne-pieniadze-forge-of-empires
dostepne-surowce-forge-of-empires
forge-of-empires-niedozwolone-czynnosci
system-poziomow-w-forge-of-empires
czy-forge-of-empires-to-gra-dobra-dla-wszystkich
o grze forge of empires
forge of empires zalety
forge of empires poradnik dla nowego gracza
forge of empires opinie naszej redakcji wraz z podsumowaniem
forge of empires online
forge of empires logowanie poprzez serwis gameclash

Forge of Empires Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Czy marzyłeś kiedyś o prowadzeniu własnego miasta przez wiele epok? Jeżeli tak, to gra Forge of Empires pl jest najlepszym rozwiązaniem! To gra stworzona przez InnoGames BmbH, producenta który ma na swoim koncie najlepsze gry przeglądarkowe. W ostatnich czasach produkcje tego studia zaczęły pojawiać się na rynku telefonów komórkowych, dzięki czemu możemy zagrać w tak kultowe tytuły jak Plemiona, Grepolis, The West czy Tribal Wars 2 na naszych smartfonach. Jednym z nowszych produktów studia, zaraz obok gry Elvenar, jest Forge of Empires kody android. Jest to strategia, która przenosi nas w przeszłość. Twórcy gry przygotowali w przeszłości wiele interesujących i niezwykle wciągających gier. Nic więc dziwnego, że kolejna już produkcja zaskakuje wciągającą rozgrywką.

Forge of empires jak zacząć:

  1. Wybierz właściwą dla siebie wersję językową
  2. Utwórz swoje konto w grze przy użyciu maila
  3. Dołącz do rozgrywki w forge of empires
  4. Wznieś pierwsze budowle w swoim mieście

Forge of Empires logowanie poprzez serwis gameclash

Forge of empires logowanie poprzez naszz serwis jest dostępne. Kliknij przycisk zagraj, aby przenieść się do świata gry. Jak już wspomnieliśmy na samym początku, akcja gry dzieje się na przestrzeni kilku epok, a co za tym idzie będziemy mieć dostęp do różnych budynków, różnych jednostek oraz różnych technologii. Naszym zadaniem będzie rozbudowanie małego miasta, a następnie przekształcenie go w wielką, prosperującą metropolie. Aby to zrobić, będziemy musieli rozbudować naszą gospodarkę. Poczynając od epoki kamienia łupanego, będziemy rozwijać nasze miasto do momentu, w którym wynajdziemy bardziej zaawansowaną architekturę i będziemy mogli zająć się przygotowywaniem strategii. W grze możliwe jest przełączenie mapy miasta na mapę świata, na której znajdują się inni gracze. To tam możemy rozpocząć wszystkie dyplomatyczne oraz handlowe akcje, które mogą później zaowocować sojuszami.

Forge of Empires poradnik dla początkujących

W Forge of Empires poradnik dla początkujących nie ogranicza się jedynie do tekstowej rozgrywki i rozwoju miasta. Gdy przejdziemy do mapy świata, możliwe jest atakowanie i plądrowanie pobliskich okolic. Każda bitwa rozgrywa się na specjalnie przygotowanych polach, które pokryte są heksami. Całość przypomina walki z serii gier Heroes of Might and Magic, gdyż ma ona charaktery strategii turowej. W związku z tym fanom popularnej serii heroes gra forge of empires download z pewnością przypadnie do gustu.

Forge of Empires zalety:

  • Wybuduj własne miasto i nim zarządzaj
  • Przeprowadź swoje włości przez wiele epok
  • Zaplanuj dyplomacje, gospodarkę i wojny odpowiednio
  • Walcz z przeciwnikami wykorzystując mechanizmy turowe

Forge of empires opinie naszej redakcji wraz z podsumowaniem

Forge of empires opinie naszej redakcji są na pewno zróżnicowane. Recenzowana strategia to z pewnością jeden z popularniejszych tytułów, o którym słyszała większa część użytkowników, a szczególnie fanów gier strategicznych. Możliwość przeprowadzenia miasta przez wiele epok i rozwinięcie małej mieściny, wręcz wsi do statusu metropolii będzie z pewnością interesującym wyzwaniem. Gra jest niezwykle ciekawa i nieszablonowa, co idealnie zostało pokazane przez graczy, którzy z dnia na dzień starają się zdominować otaczające ich rejony. Gra nie jest jednak pozbawiona wad. Problem z chociażby mikropłatnościami może okazać się uciążliwy. Lecz pozostawiamy to wam, użytkownikom, do sprawdzenia!