Wróć

Trwa wczytywanie gry

Dreamfields

Zagraj teraz
4.5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Wejdź do Dreamfields i wyhoduj możliwie najwspanialszy sen!
Bajkowe Dla Dzieci Dla Dziewczyn Fantastyka Farmerskie Gospodarstwo
dodatkowe-przywileje-za-realne-pieniadze-dreamfields
dostepne-surowce-dreamfields
dreamfields-niedozwolone-czynnosci
system-poziomow-w-dreamfields
czy-dreamfields-to-gra-dobra-dla-wszystkich
dreamfields-fantastyczna-gra-farmerska
dreamfields-zalety
czym-jest-dreamfields-i-gdzie-mozna-grac
dreamfields-jak-zaczac

Dreamfields Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

W dzisiejszych czasach gry farmerskie zyskują na popularności. Możliwość uprawiania własnego kawałka pola, obfite plony oraz bogata farma. Wszystko to przyciąga uwagę graczy z całego świata, którzy chcą zostać najlepszymi farmerami. Dlatego też gracze cały czas poszukują coraz to nowszych produkcji farmerskich o coraz bardziej rozbudowanych funkcjach oraz przykuwających uwagę atrakcjach. Wszystko po to, aby nieustannie rozwijać swoje umiejętności. Dzisiejszy opis zaznajomi nas z jedną z nietypowych gier farmerskich ale niczym nie odbiegającą od pierwowzorów. Mowa oczywiście o Dreamfields: Świat Marzeń, która łączy w sobie bogate elementy pracy na roli z intrygującym światem fantastycznym oraz mistyką.

Dreamfields jak zacząć:

  1. Otwieramy stronę z grami online bądź oficjalną stronę dreamfields
  2. Klikamy przycisk przekierowujący nas do gry
  3. Klikamy „Zagraj bez rejestracji” jeśli nie chcemy się rejestrować
  4. Jeżeli zależy nam na zachowaniu progresu w grze, klikamy przycisk „Zarejestruj się”
  5. Logujemy się do gry i przechodzimy poradnik

Czym jest Dreamfields i gdzie można grać

Dreamfields: Świat Marzeń jest farmerską grą przeglądarkową, która została dopracowana i wydana przez studio Plinga. Plinga jest jednym z najlepszych producentów gier typu online, które jest odpowiedzialne za wydanie innych znanych tytułów, takich jak Family Barn, Klondike czy MoonStars. Co więcej, studio jest również znane z wielu gier o tematyce farmerskiej pomijając Dreamfields: Świat Marzeń, takich jak Farm Days oraz Charm Farm. Warto także dodać, iż Plinga posiada własną stronę internetową, plinga.com, na której bez żadnych problemów możemy zagrać w Dreamfields: Świat Marzeń całkowicie za darmo. Jednakże, tytuł można również znaleźć na szeregu innych darmowych witrynach, takich jak cda.pl czy gry.jeja.pl. Jak można zauważyć, nie będzie trudno znaleźć produkcję, zagrać w nią oraz cieszyć się niekończącą się rozgrywką.

Jak wygląda rozgrywka w Dreamfields: Świat Marzeń

Celem całej rozgrywki w Dreamfields: Świat Marzeń jest wybranie dowolnej postaci oraz stworzenie naszej własnej farmy. Gra różni się jednak od typowych gier o tematyce farmerskiej tym, iż nasze poletko będzie znajdować się w fantastycznym magicznym lesie. W produkcji cały czas krzyżują się elementy farmy oraz świata mistycznego. Początkowo naszym celem jest wykarczowanie kawałka terenu oraz zebranie licznych materiałów budowlanych, takich jak drewno czy kamienie. Wszystko to przyda Ci się do stawiania budynków gospodarczych.

Nie sposób zapomnieć o tym, iż całym centrum Twojej farmy jest tak zwany wielki garnek, który służy do wyrabiania dżemu. Jednak jaki jest związek dżemu z uprawianiem pola? Otóż, jest on przysmakiem magicznych niedźwiedzi, które pomogą Ci w kreowaniu Twojego gospodarstwa za odrobinę dżemu z owoców. Poza niedźwiedziami, tytuł przedstawia nam smoki oraz inne magiczne postacie typowe dla baśni. Każda z nich dysponuje swoimi unikalnymi mocami oraz zapewnia niezbędne magiczne surowce dla Twojej farmy.

Dreamfields zalety:

  • Ciekawe połączenie gry farmerskiej z grą o aspektach magicznych
  • Fantastyczne zwierzęta pomagające nam w uprawie roli
  • Rozbudowany system handlu
  • Ciekawe funkcje dodatkowe

Jest to fantastyczna gra farmerska

Warto dodać, iż w Dreamfields: Świat Marzeń czeka na Ciebie całe mnóstwo przeróżnych zadań, które otrzymasz od leśnych duszków oraz magicznych latarni. Jednym z Twoich obowiązków jest częste eksplorowanie studni życzeń w poszukiwaniu złota, które uczyni Twoje zbiory bogatszymi. Co więcej, produkcja zawiera szereg niezbędnych przedmiotów ułożonych w kilka kategorii, takie jak zbiory czy Materiały. Te ostatnie dzielą się z kolei na te wodne, te pochodzące z biegunów, z jaskiń, z pustyń, tropików oraz te typowe dla magicznego świata, czyli fiolki z przeróżnymi miksturami. W ten sposób, korzystając z dostępnych zasobów, nasza farma może nieustannie się rozwijać oraz bardzo dobrze prosperować.

Dla kogo jest omawiana gra

Gra przeznaczona jest dla wszystkich miłośników gier farmerskich, którzy chcą wyjść poza ramy typowej produkcji. Każdy, dla kogo nie istnieje górna granica wdzięku oraz słodyczy, zdecydowanie odnajdzie się w Dreamfields: Świat Marzeń. Tytuł zapewnia godziny fascynującej rozgrywki pełnej atrakcji oraz dodatkowych funkcji.