Wróć

Trwa wczytywanie gry

Cuisine Royale

Zagraj teraz
5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Gry typu Battle Royale bez wątpienia są na fali i ciesza się wciąż rosnącą popularnością dzięki czemu Cuisine Royale gra jako reprezentant tego typu produkcji zyskała serca wielu graczy. Bierz udział w starciach i walcz o przetrwanie na bajkowym polu bitwy.
Akcja Battle Royale FPP Strzelanki Wojenne
dodatkowe-przywileje-za-realne-pieniadze-cuisine-royale
dostepne-surowce-cuisine-royale
cuisine-royale-niedozwolone-czynnosci
system-poziomow-w-cuisine-royale
czy-cuisine-royale-to-gra-dobra-dla-wszystkich
o grze cuisine royale
cuisine royale zalety
cuisine royale wymagania gry
cuisine royale poradnik dla zielonych
cuisine royale online
cuisine royale bronie dostępne w grze

Cuisine Royale Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Cuisine Royale download free to jedna z ciekawszych gier typu Battle Royale, która skupia się na humorystycznych akcentach oraz zręcznościowym typie rozgrywki. Gra została przygotowana przez tych samych twórców, którzy jakiś czas temu oferowali nam grę Enlisted. First Person Shootera, który traktował o Drugiej Wojnie Światowej. Tym razem właściciele komputerów osobistych będą mogli wcielić się w bohatera walczącego na wielkiej mapie z innymi graczami o przetrwanie i dowiedzieć się dlaczego to gry strzelanki są najlepsze . Multiplayer zabawa w trybie Battle Royale to główny element gry. Pomimo dosyć oklepanego schematu, wciąż przyciąga on setki tysięcy graczy, a nawet i miliony. Jeżeli i Ty chciałbyś sprawdzić się w kompletnie nowej grze sieciowej bazującej na przetrwaniu, to przetestuj Cuisine Royale download pc już dziś!

Cuisine Royale jak zacząć:

  1. Pobierz cuisine royale z naszej strony
  2. Załóż konto i zaloguj się w grze
  3. Wejdź do pierwszej bitwy
  4. Zacznij eliminować wrogów

Cuisine Royale wymagania sprzętowe gry

Cuisine royale wymagania sprzętowe gry omówione będą w dalszej części artykułu. Opisywana produkcja wykorzystuje znany i lubiany tryb Battle Royale. Oznacza to, że wcielimy się w postać, której zadaniem jest przeżycie na ogromnej mapie. Oprócz nas, do gry dołączyć może kilkadziesiąt graczy, których celem będzie przetrwanie. Aby gra nie traciła dynamiki, z biegiem czasu obszar, na którym możemy operować, zmniejsza się. Oznacza to, że chcąc nie chcąc będziemy musieli się przemieszczać i szukać sposobu na przeżycie. Gra może pochwalić się bardzo bogatym arsenałem broni. To, co jednak wyróżnia grę na tle innych produkcji jest fakt, że autorzy dodali do gry specjalnie dodatki. Dzięki nim będziemy mogli zwiększyć sobie celność broni, poprawić pancerz, ochronić głowę przed strzałami, czy po prostu poprawić inne statystyki naszej postaci. Tymi dodatkami są… akcesoria kuchenne!

Cuisine Royale bronie dostępne w grze

Cuisine royale bronie dostępne w grze są bardzo zróżnicowane. Dzięki humorystycznym akcentom, gra wyróżnia się na tle innych produkcji. Świetnie łączy realistyczną, choć niezbyt wymagającą grafikę z zabawnymi elementami. Nie jest to więc gra z dziecinną grafiką i innymi wygłupiającymi się postaciami, lecz gra z poważną grafiką wzbogacona o prześmieszne gadżety. Jak zdobyć w tej grze nową broń? Oprócz zabijania przeciwników, powinniśmy również szukać specjalnych skrzyń, tak zwanych lootboksów. To tam znajdziemy nowe bronie, akcesoria, pancerze zrobione z gofrownicy lub durszlaku oraz wiele innych dodatków!

Cuisine Royale zalety:

  • Weź udział w niezwykle kolorowych i bajkowych starciach
  • Sprawdź się w humorystycznej wersji gry o przetrwaniu wykorzystująca model gry Battle Royale
  • Wyposaż swojego bohatera w ochraniające rondelki i inne przybory kuchenne
  • Pokonaj każdego, kto stanie ci na drodze

Cuisine Royale poradnik dla zielonych

Z pewnością warto pamiętać o tym, że Cuisine Royale poradnik to gra, która jest w głównej mierze parodią poważnych gier typu Battle Royale. Nie oznacza to jednak, że nie została ona przygotowana na odpowiednim poziomie. Profesjonalna oprawa audiowizualna oraz mechanika, którą pozazdrościć mogliby niejedni twórcy gier komputerowych to coś, co wyróżnia Cuisine Royale gameplay 2019 na tle innych niszowych gier. Pomimo tych zalet, gra ma w sobie kilka wad, a jedną z nich jest oczywiście brak głębi. Gra kompletnie pomija jakiekolwiek elementy scenariusza i nie bierze pod uwagę tego rodzaju.