Wróć

Bleach Online

Każdy fan mangi i anime z serii bleach musi zanurzyć się w świat gry bleach online. Wciel się w swoją ulubioną postać by móc przemierzać otwarty świat gry i brać udział w walkach turowych z innymi graczami.

5/52 oceny
#Magia #MMORPG #Przeglądarkowe #Walka

Bleach Online Opis Gra Online – Graj Teraz Za Darmo 2019

Bleach to jedna z najpopularniejszych serii, która dostępna była zarówno w formie mangi oraz anime. Uniwersum, w którym śledzimy przygody zwykłego człowieka, który został Shinigami. Jednym z japońskich bogów śmierci, to opowieść nie tylko niezwykle ciekawa, ale również pełna humoru oraz strachu.

Bleach to seria shōnen, czy rodzaj powieści lub serialu telewizyjnego, który przygotowany został z myślą o chłopcach. Nastolatkach oraz starszych dzieciach, które uwielbiają wartkie akcje, mordobicia, strzelania i inne dynamiczne rozgrywki. Opisywana przez nas gra to idealne połączenie zarówno wartkiej gry akcji, jak i dobrze rozwiniętej fabuły. Produkcja przede wszystkim cechuje się świetnie przygotowaną mechaniką.

Bleach online jak zacząć:

  1. Naciśnij przycisk start game
  2. Przejdź do rejestracji konta
  3. Wypełnij wszystkie pola
  4. Wybierz jeden z ponad setki serwerów

Fabuła w grze bleach online

Bleach Online to rozwinięcie tych pomysłów. Wcielamy się tutaj w jednego z Shinigami, który po wielkiej bitwie został uratowany przez kapitana Yamamoto. Niestety, obrażenia, jakie doznaliśmy w bitwie, były tak poważne, że przez 1000 lat pozostawaliśmy w śpiączce. Po przebudzeniu nie pamiętamy jednak kim jesteśmy. Z tego względu decydujemy się zejść na Ziemie i znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Niestety, nieprzyjaciele w postaci Ichigo oraz jego towarzysze próbują pokrzyżować nam plany. Jedynym wyjściem jest walka.

W Bleach Online będziemy mogli wziąć udział w turowych zmaganiach z naszymi przeciwnikami. Pomimo tego, że jest to strategia z wieloma elementami RPG, to gracz nie ma dokładnej kontroli nad postaciami. Oczywiście możemy wybrać postacie, które wezmą udział w walce oraz powiązane z nimi umiejętności. Jednakże, po przeniesieniu się do walki, nasze postaci będą same walczyły.

Mechanika i kwestie techniczne w grze bleach online

Grafika w grze nie zachwyca. Warto jednak pamiętać, że jest to przeglądarkowa gra dostępna za darmo. W takich produkcjach nie możemy oczekiwać najwyższej jakości efektów specjalnych oraz szczegółowych tekstur. Gra została przygotowana w konwencji 2D.

Jednakże, mamy tutaj do dyspozycji izometryczną perspektywę, podczas zwiedzania świata, oraz perspektywę płaską, obserwowaną z góry, podczas walk. Nawiązaniem do anime i mangi może być również rodzaj kreski użytej w produkcji Bleach Online. Bardzo przypomina ona tą, którą widywaliśmy w serialu bądź w mandze.

Bleach Online zalety:

  • Wciel się w jedną z ulubionych postaci z anime lub mangi Bleach
  • Zapoznaj się z interesującą fabułą
  • Bierz udział w imponujących walkach turowych
  • Baw się wraz z innymi graczami

Czy warto poświęcić czas grając w bleach online

Jeżeli jesteśmy fanami anime i mangi Bleach, to jak najbardziej. Gra pod względem wykonania technicznego nie jest przekonująca, o czym zdążyliśmy już wspomnieć. Nie oznacza to jednak, że Bleach jest produktem niezwykle interesującym i mechaniczne bardzo dobrze wykonanym.

Co więcej, nieczęsto zdarza się, że gra bitewna łącząca przy okazji aspekty gier MMO oraz RPG posiada w sobie wciągającą fabułę. Z tego względu jest to tytuł warty rekomendacji. Nawet jeśli nie jesteśmy zaznajomieni z uniwersum Bleach, gra może wciągnąć nas dzięki swojej nietuzinkowej mechanice i ciekawej rozgrywce.