Wróć

Trwa wczytywanie gry

Bitwy Zamków

Zagraj teraz
4.5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)
Weź udział w ekscytujących bitwach w grze Bitwy Zamków i rozwijaj swoje posiadłości tak by zostać najlepszym graczem w tej niesamowitej grze przeglądarkowej! Gracz do wyboru ma stanięcie po jednej z dwóch zwaśnionych stron konfliktu.
Bitwa Dla Dzieci Przygodowe Wojownicy Zamki
o grze bitwy zamków
kto odpowiada za grę bitwy zamków
co jeszcze znajdziemy w grze bitwy zamków
bitwy zamków zalety
bitwy zamków to tytuł godny polecenia dla fanów gier dla dzieci
bitwy zamków online

Bitwy Zamków Gra Online - Graj Teraz Za Darmo 2019

Szukasz gry wojennej, która swoim klimatem i sposobem wykonania będzie jednocześnie idealną grą dla młodszych widzów? Bitwy Zamków łączą w sobie wojenne aspekty oraz bitwy z dosyć dziecięcą grafiką. W wielu aspektach przypomina nam zwykłe gry mobilne o strategicznych elementach. Bitwy Zamków to przede wszystkim gra z gatunku jakim są gry strategiczne. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziemy tutaj elementów gier RPG wymieszane z przygodą. Głównym celem jest oczywiście odpowiednie zarządzanie. Jak jednak to zrobić? Zwracając uwagę na dzieci, twórcy postanowili przygotować prostą i przyjazną dla użytkownika produkcję. Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda zarządzanie zamkiem i co należy zrobić, aby pokonać przeciwnika, to spróbujcie już dziś swoich sił w grze Bitwy Zamków!

Bitwy zamków jak zacząć:

  1. Zaatakuj pierwszego smoka
  2. Zwycięż i idź do swojego zamku
  3. Rozbuduj gospodarstwo i zbierz zasoby
  4. Wyszkól wojsko w koszarach

Kto odpowiada za grę bitwy zamków

Opisywana produkcja została wydana przez studio Overmobile. To Ci sami programiści, którzy zajęli się przygotowaniem dla nas takich gier przeglądarkowych oraz mobilnych jak Pogromcy, Mistrzowie Żywiołów, czy Pocket Tower. W Bitwy Zamków głównym celem gry jest wzięcie udziału w ekscytujących bitwach pomiędzy dwoma zwaśnionymi stronami. Gracz, po wyborze swojej frakcji, ma za zadanie rozwijać zamek i zarządzać nim w taki sposób, żeby odłożyć pieniądze na zrekrutowanie nowych jednostek i na ulepszenie swoich włości. Jak przystało na strategiczną grę przeglądarkową, bardzo ważnym elementem jest ulepszanie armii i rozwijanie swojego lokum przy pomocy srebra.

Co jeszcze znajdziemy w grze bitwy zamków

Atrakcyjnym dodatkiem, który znajdziemy w tytule Bitwy Zamków, jest możliwość rozpoczęcia jednego z wielu zadań logicznych, jakie oferuje nam produkcja. Oznacza to, że oprócz standardowych sposobów na zarobienie surowców (poprzez grabieże lub zwyczajny rozwój gospodarki), gra oferuje nam inne metody, które z pewnością spodobają się każdemu, kto chciałby dostać trochę więcej od gry. Gra pozwoli nam na ulepszeniu własnej postaci, zamku w którym się bronimy lub z którego atakujemy, oraz oczywiście naszą armię. To tylko od ciebie zależy w którym kierunku pójdziesz najpierw i jak rozpoczniesz proces rozwoju swojego zamku!

Bitwy Zamków zalety:

  • Stań po jednej z waśnionych stron konfliktu
  • Przygotuj się do walki i rozwijaj zamek
  • Zarządzaj włościami i weź udział w ekscytujących bitwach
  • Ulepszaj siebie, swoją armię i zdominuj wszystkich

Bitwy Zamków to tytuł godny polecenia dla fanów gier dla dzieci

Producenci przygotowali dla nas bardzo ciekawą, aczkolwiek prostą grę. Nie jest ona w żaden sposób wymagająca. Nie powinno to zatem stanowić większych kłopotów. Czy to dla początkujących fanów gier strategicznych czy tym bardziej dla starych wyjadaczy i osób doświadczonych w gamingowym rzemiośle. Gra oferuje dużo nowinek i opcji, które poprawiają ogólny odbiór gry. Warto pamiętać oczywiście o tym, że gra została przeznaczona na urządzenia mobilne oraz na przeglądarki, a więc nie jest to produkcja AAA z wysokim budżetem. Mając to na uwadze, warto zapoznać się z tytułem i sprawdzić jak dobrze będziemy zarządzać zamkiem.