Gry Zręcznościowe

4.5/56 oceny

Gry zręcznościowe pc to produkcje, które przeważnie wymagają od gracza refleksu, spostrzegawczości i perfekcyjnie opanowanego układu klawiatury / układu kontrolera. Gry zręcznościowe darmowe dostępne są na wszystkich platformach jednak najwięcej znajdziemy na smartfonach. Kolejno na komputerach i konsolach. Podczas gdy większość gier zręcznościowych stawia na szybką rozgrywkę niektóre posiadają elementy innych gier np. logicznych czy strategicznych a nawet przygodowych.

Często gry zręcznościowe download pozbawione są głębszej fabuły, co twórcy nadrabiają szerokim wachlarzem np. map czy trybów gry. Coraz popularniejsze wydają się być gry zręcznościowe online, w których możemy rywalizować z innymi graczami. Element ten sprawia, że gra stawia przed nami coraz to cięższe wyzwania w postaci zaawansowanych graczy. W smartfonach spotykamy się z trybem dla jednego i wielu graczy. Wraz z rozwojem telefonów pojawiają się produkcje, które niejednokrotnie zawstydziłyby wysokobudżetowe projekty znane z konsol czy komputerów osobistych. Znajdziemy tu także gry zręcznościowe dla dzieci, popularne tytuły to znany nam na konsole Spyro (wkrótce również na komputery) oraz Crash Bandicoot, Mario czy Rayman.

W ostatnich latach popularna stała się gra The Binding of Isaac, która wyniosła gry zręcznościowe na bardzo wysoki poziom. Gra ta zawiera w sobie również elementy logiczne i strategiczne. Większość z powyższych tytułów to nie gry zręcznościowe za darmo jednak z pewnością są warte swojej ceny.

Zagraj w grę

WarTank

O grze WarTank Po sukcesie, jaki odniosło World of Tanks, …
Zagraj w grę

War Thunder

O grze War Thunder Chciałbyś sprawdzić się, jako as lotnictwa …