Gry Wojenne

4.5/56 oceny

Gry wojenne strategiczne od wielu lat cieszą się dużą popularnością, zawdzięczają to przede wszystkim mechanice i historii, która przedstawiają. Chęć poznania realiów wojny, wypróbowania swoich sił, chociaż w wirtualnym świecie sprawia, że coraz więcej tytułów odnosi się do właśnie czasów wojny. Twórcy starają się przenosić akcję swoich gier do miejsc, które znamy z historii jednak często są to historie stworzone na potrzeby produkcji. Najwięcej gier wojennych znajdziemy na platformę komputerów osobistych, następnie mamy PS3, Xbox 360 oraz gry mobilne, przeglądarkowe.

Gry wojenne na pc mogą oferować różny rodzaj rozgrywki, statystycznie najchętniej spędzamy czas w grach akcji, symulacji i strategiach. Co wyróżnia gry wojenne do pobrania? Na pewno sceneria, często gra przenosi nas w miejsca znane nam z historii. Równie często wcielamy się w rolę bohatera, który szczególnie zasłynął w danej bitwie czy wojnie. Dodatkowo często mamy do wyboru realny ekwipunek naszego żołnierza czy udostępnione pojazdy np. czołgi, która są świetnie odwzorowane. Warto jednak wiedzieć, że każdy tytuł inaczej interpretuje wojnę, przez co przedstawiony świat może znacząco odbiegać od naszej wizji.

Najlepszym wyborem w tej kwestii wydają się być strategie i strzelanki, które często świetnie oddają realia wojny. Gry wojenne na przeglądarkę mają wielu odbiorców np. Tribal Wars 2, Wargame 1942 czy popularne World Of Tanks. Większość produkcji przeglądarkowych to darmowe gry wojenne ps4 z systemami mikropłatności, które mogą mieć znaczący wpływ na rozgrywkę.

Zagraj w grę

WarTank

O grze WarTank Po sukcesie, jaki odniosło World of Tanks, …
Zagraj w grę

Warframe

O grze Warframe Gra akcji ze zręcznościowym, aż do bólu, …
Zagraj w grę

War Thunder

O grze War Thunder Chciałbyś sprawdzić się, jako as lotnictwa …
Zagraj w grę

Star Conflict

O grze Star Conflict Czy marzyłeś kiedyś o grze gwiezdnej, …
Zagraj w grę

Islandoom

O grze Islandoom Islandoom gra to jedna z darmowych gier przeglądarkowych, …
Zagraj w grę

Cuisine Royale

O grze Cuisine Royale Cuisine Royale download to jedna z ciekawszych …
Zagraj w grę

CrossOut

O grze CrossOut Czy chciałeś kiedyś zaprojektować swój własny wóz bojowy, …